Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Potopen německým (!!!) torpédoborcem.
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Potopen německým (!!!) torpédoborcem. 
Zdar lidi,

tak jsem absolvoval svou prvou hlídku v kampani (GWX).

Vyplul jsem 1. 9. 1939, vrátil jsem se 8. 9. 1939. Až na zpáteční cestě z hlídky jsem potopil několik nákladních lodí, plujících stoprocentně pod anglickou vlajkou (muselo to být po 3. 9. 1939. kdy Anglie vstoupila do války). Přesto mám v závěrečném přehledu potopeny pouze neutrální lodě. Proč???

Pak si to hasím hezky domů do Wihlelmshavenu a pár kilometrů před vjezdem do přístavu  se odněkud přihnal torpédoborec, a začal na mne začal pálit a shazovat hlubinné pumy! Hledím, co je zač a on má vyvěšenou německou vlajku! Tak jsem si řekl, dobře, neví, co jsem zač (byl jsem v periskopové hloubce), hezky se vynořím a ukážu se mu. To jsem mu to ukázal! Napálil do mne pár ran z milosti a šel jsem ke dnu.

Do boha, za koho to vlastně hraju!!!???

 Vlasťa



Naposledy upravil vlasta dne 24. 10. 2011, 23:13, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To je jednoduché, zaútočil jsi na neutrální lodě, které jsou s německem až do vyhlášení války spřátelené. Stal jsi se nepřítelem říše a zaplatíš životem bídný červe Laughing Čéčé na začátku kariéry vůbec nesmíš na nic útočit. První plavba je děsná nuda, ale při druhé to vypukne Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No, to je dobré ...

:-)

Dík!

Vl.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to by mnohé věci vysvětlovalo ...  Shocked

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Vlasta 
Jo jo, takhle to vypadá, když má velitel ponorky v posádce ožralýho radiotelegrafistu... Laughing

Chce to sledovat depeše, které přijímáš - podle těch se dozvíš, jaká je situace, na co je, případně není povoleno útočit... Pokud mohu, doporučuji hru "oživit" češtinou od PvonR, kde jsou depeše přeloženy a já osobně se nad nimi pořád ještě občas svíjím smíchy (tedy alespoň nad některými)...

von K.


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
asi mám jiný smysl pro humor,nebo co Very Happy ale nic vtipného jsem tam zatím neobjevila,buĎ nějaký nepotřebný informace jako že to a to bylo potopeno atd,nebo velká odchylka v nastavování hloubky torpéd(vážně to tak potom fungue,nebo to je prostě zpráva pro větší feeling při hře ?) atd Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
většina zpráv je samozřejmě jen pro doplnění atmosféry, ale dočkal jsem se i zprávy, kdy kapitán XY německé ponorky vysílal zprávu pro W.Churchilla, že potopil osobní parník a pokud si bude pan premiér přát, zachrání trosečníky... tak to jsem řval smíchy... :-D


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To tuším poslal Schutze.
Jinak radiové zprávy jsou na 2 ( slovy dvě ) věci ... na h.....o  a na nic. Smazat, zrušit zlikvidovat.



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 25. 10. 2011, 22:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nepopírám, že obvykle dostanu zprávu ve chvíli, kdy se mi to nejmíň hodí a to pak řvu taky - ale rozhodně ne smíchy... Ale co se dá dělat - patří to k tomu :-)


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.