Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Screenshots galerie pro U-boat Missions
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tohle je ten důvod, proč tu hru a ponorky miluju... Chvíle před bouří, resp. hladinovým útokem. Devítka se dostává se do pozice, kdy cíl je nádherně osvětlen a útočník je naopak ukryt ve tmě.





_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Norsko 
Návrat z norského pekla. Nebýt těch zatracených nefungujících torpéd (Prien má sakra pravdu; to máme po anglánech házet kamenama nebo co?
), tak mohl být úlovek mnohem tučnější (střílel jsem po dalších 2 pomocných křižnících, torpédoborci a dvou transportních lodích (polské a britské) narvaných vojáky k prasknutí, ale torpéda prostě nefungovala... Mad

Ale i tak jsem si pořádně spravil chuť. Po první hlídce na počátku války mě Dönitz na veliteství ani nepřijal. Palubní deník si ode mne převzal adjutant v předsálí a jako zpráskaného psa mě poslali pěšky zpátky. Jednoduše jsem nic mimo 4 ubohých britských traulerů (celkem 1320 BRT) -
 - nenašel. Ve všech přidělených sektorech jsme neviděli ani stěžeň...
Člověk musí mít prostě i pořádnej kus štěstí.


Tahle třetí hlídka je ale jiné kafe. Vyvěsit 4 praporky za 4 potopené lodě

a na molu nás již vítá vyhrávající kapela. Velký lev mě očekával s vynikajím šampaňským, které mi lifrovali přímo na palubu při návratu do Kielu.





Líza:



Tribal (2 električtí úhoři jsou už jen několik metrů od pravoboku pomocného křižníku Smile :




Ohlášení úspěchů na BdU, přehrání Tipperary pod vodou, vynoření a poté už jen spokojená cesta domů...



.. a odpočinek pro tvrdě a výborně pracující posádku:





Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 11. 09. 2011, 00:59, celkově upraveno 4 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Seppe je vidieť, že si ponorkár telom aj dušou. Tvoje správa nemá chybu aj keď je to z SH-4 a tú ja zrovna nemusím. Výborná práca yesmaster


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vážně skvělej report Laughing ,, to by člověk hned dostal chuť si tu SH4 zahrát,, ale kde vzít čas a nekradst Very Happy


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Švéde, tak jde už fakt jen o ten čas. SH4 jsem v pátek viděl už za 299,- v Albertu Wink



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 11. 09. 2011, 20:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jak psal Švéd,z takového reportu svrbí prsty  super


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Bobo,: O tohle nejde SH4 mam ale fakt ten čas nechápu kdo može pařit Xher  nevím,,?? Ale to je každýho věc
 Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dík kapitáni. Však ty vaše raporty jsou taky dost nakažlivé. Ale když se odmlčel i Günther, kterej nás s nimi pravidelně zásoboval (a já je po obědě u kafe vždycky rád četl), tak jsem chtěl jen trochu rozvířit vody a malinko vás nakazit. Je dobře, že se mi to povedlo Laughing

Poté, co jsem včera dodělal plot před domem, jsem do tří do rána (vstávání do práce bylo krušný  Embarassed )  směřoval k Západním přístupům, tak třeba padnu na úlovek, který bude stát zase za nějaký screen.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak moja plavba..............................

Začína 10.5.1943 a moja U-199 sa plaví k prístavu sydney...........

Moja posádka horlivo pozoruje ale stale nič a nič nevidí


nakoniec moj prvý dostojník Werner Schliemann
 na obzore uvidel ľode neboli to obchodné  

tak som chvílu pozoroval na periskope

vypalil som salvu 4-torpéd a výsledok je tu :



ale torpedoborce su nebezpečne

tak so svojou U-199 som radšej išiel do vetšej hlbky

,,Držte sa chlapi´´

a ..................................................................................................................................................................................................................................................................................................pri spatočnej ceste som par lodi ešte potopil a zo svojou posádkov sme sa trocha pobavili :














tak so si chvilu zdriemol



a pozeral sa na OESTENA




..............................................................................až som prišiel do Surabaye a tam................................................................................
som dostal vysnívani Ritterkreuz




Naposledy upravil Marian Varga dne 21. 11. 2014, 08:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Když dva dělají totéž, není vždy totéž,,,asi jsi se inspiroval předešlými reporty, ale bohužel horší slátaninu jsem neviděl,,,sorry


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.