Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
IL-2 Cliffs of Dover
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek IL-2 Cliffs of Dover 


http://aukro.cz/il-2-sturmovik-cliffs-of-dover-cesky-dodani-24-7-i1767659462.html
Stále v prodeji za 299 kč od ověřeného obchodníka na Aukru.



Naposledy upravil AB1_LEON dne 14. 08. 2011, 09:17, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Hezká cena. Ale není tenhle díl série poněkud kontroverzní ? Co jsem tak četl, tak je to prý nestabilní, neodladěné (tudíž přehnaně náročné na HW) a s fůrou nedodělků, chyb.
Faktem tedy zůstavá, že jsem to četl v době kdy to vyšlo, takže už je to třeba lepší. Nevíš, prosím Tě, jestli je to hratelné ? Internetové připojení mi nevadí, stejně jsem furt online...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mňo já to dneska koupil přes ten odkaz od Leona, tak jsem na to zvědavej. Ta cenovka je pohodová, tak jsem to risknul Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Der Führer: Teď už je IL-2 COD o něco lepší, než byl v době svého uvedení na trh. HW nároky se snížily na mém PC víc než o polovinu a díky soundmodu se to už dá i poslouchat. Lidí je na serverech taky poměrně dost, hratelné to je s výrazným ALE:
1) Je tam poměrně dost nepříjemný zvukový bug v multiplayeru, prostě Ti na nějakém serveru úplně vypadne zvuk třeba na 20 minut. Tento bug se dá na velké části serverů minimalizovat nastavením parametru Forrest=low, u mě toto funguje a zvuk mi třeba na nejnavštěvovanějším serveru Syndicate už prakticky nevypadne (tak jednou za 14 dní častého hraní. Někomu ale ani to nepomůže.
2) Stutering, těsně u země hra občas pocukává i na silných grafických kartách, občas hra prostě na dvě tři sekundy jako by lagne, protože si hrábne na HDD, který v tu chvíli jede jako o život. Toto se prý dá odstranit buď rychlým SSD diskem (což není úplně levné řešení), nebo tzv. ramdiskem, kdy si nahrajete hlavní soubory hry do ramky (pokud jí máte opravdu nadbytek) a hra si na ně pak nemusí sahat na HDD.
To jsou podle mě dvě největší chyby, které opravdu mohou velice kazit dojem ze hry. Já zatím skřípu zubama nad tím občasným zahlcením HDD, ale hraju to, protože to nabízí spoustu nových možností, ale 7 let vývoje a odlaďování tam mezi těmi bugy nějak moc vidět není.

To Bobo Wolf: Dnes jsme s kámošem zjistili, proč byly ty CD Key na Aukru tak levné. Hra funguje, o tom žádná, ale je celá v azbuce. Je třeba náledně do hry dodat soubor maddox.dll z anglické verze, takže ten CD Key nejspíš pochází z ruské distribuční sítě, kde se opravdu prodává za pakatel. Ono to v praxi je asi jedno, ale kdyby to měl být 100% korektní prodejce, tak tam tento ,,drobný" detail do toho inzerátu uvede.


AB1_LEON

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Vypadá to pěkně, ale bohužel s mým železem je to skoro nehratelné a na nové ještě hodně dlouho nedosáhnu... Sad Dá se to nějak doladit zásahem do configu?


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Leone, dnes mi z aukra právě přišel ten maddox.dll soubor pro českou verzi a žádný klíč. Teď stahuju hru, ale vůbec nevím jestli jí nainstaluju, abych do ní ten soubor mohl vložit Confused

Oprava: klíč byl v příloze Rolling Eyes

Tak už to frčí anglicky, ten soubor sice poslal k tomu, ale čeština to není. No nic anglická bitva muší bejt anglicky Very Happy Verze je to 1.02.14821 a jiný patch jsem nenašel. Leone pokud víš o nějakém vylepšení, tak pls nahoď nápad, dík Wink

Hmm, grafika je super a real 100% taky. Utavil jsem po hodinovém startování motor ještě na stojánce během 5ti minut Laughing



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 18. 08. 2011, 07:58, celkově upraveno 3 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Nishizava: Config se dá editovat jako ve starém IL-2, ale momentálně znám jen příkaz na přiřazování jader CPU, viz http://www.virtualnipilot.cz/il-2-cod/editace-conf-ini ale to Ti asi problém nevyřeší. IL-2 COD nepotřebuje ani tak výkonný CPU, ani mnoho RAM, ale potřebuje silnou grafickou kartu. Pod GTX260 to rozhodně nemá cenu zkoušet.

To Bobo Wolf: Ten prodejce sice měl relativně dobrou informaci, po překopírování ruského maddox.dll anglickým to poběží česky, ale to platilo do předposledního patche, což tuto informaci už asi ten prodejce neměl. Nicméně věřím, že až vyjde česká verze hry, že ji opět počeští pouhé překopírování tohoto souboru z české verze  Wink

Jinak je dále nutné do hry dodat SoundMod a aktivovat si v něm FSAA vyhlazování, aby to nebylo tak zubaté. Sosejte zde: http://www.virtualnipilot.cz/il-2-cod/modifikace Nutno si po instalaci soundmodu přečíst návod, jak se to aktivuje.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
omlouvam se, ze vam vstupuju do vlakna, ale po precteni textu: "po překopírování ruského maddox.dll anglickým to poběží česky" sem se smichy proste neudrzel   Laughing


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak ono je i dobré(ač slabší): "SoundMod a aktivovat si v něm FSAA vyhlazování".  Joo IL je hold chuťovčička:D


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky Leone, podívám se na to, bohužel, zrovna tu gk co jsi uvedl momentálně vlastním a na lepší zatím nemám. Zatím sem si to vyladil aspoň pro poletování nad mořem ve FMB, tam mi to jede celkem plynule v rozlišení 1440x900...  Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Nishizava: Já jsem GTX260 440-bit měl taky, na té kartě se IL-2 COD dá rozhýbat, i na 1680x1050, jen si nemůžeš dát detaily země na plno a musíš postahovat kvalitu zobrazení domů nebo jejich četnost, ale hrát se to na tom dá. Obzvlášť po posledním patchi a s posledními nVidia drivery. Ani v multiplayeru se o FPS bát nemusíš, protože na nejnavštěvovanějším full real serveru Syndicate se stejně nejvíc bojů odehrává nad kanálem  Wink  Nicméně stejně si myslím, že hrát IL-2 COD na nižší detaily, než na maximální, je velice škoda. Na max. detaily to je celkem pěkné, na střední to už je občas slabší, než starý IL-2 s Ultrapackem...

To Sarroth: A člověk se smíchy potrhá, až zjistí, že si ten kvalitní zvuk ze SoundModu nemůže poslechnout, protože díky vtipnému sound bugu v multiplayeru se občas vypíná zvuk úplně  Very Happy



Naposledy upravil AB1_LEON dne 19. 08. 2011, 14:25, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Tak Leone, už jsem tam nabastlil ten sound mod a super. Ten zvuk tomu dává úplně jinou šťávu. Co se týká střelby, tak je to jako RoF, sypeš to do něj, lítaj z něj kusy a furt letí v pohodě, až zjistíš, že máš prázdný zásobníky. To je kua realita Very Happy Tak to nebylo ani ve starým ILovi. Jinak to vyhlazování je pro iNvidie, ale já mám ATI, tak jsem to pro jistotu neaktivoval, ale díky za tipy Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Bobo Wolf: Jo, zkus si pak pohrát s páskováním munice v nábojovém pásu. Defaultní skladba nábojů nemusí být vždy nejlepší, já si přidávám průbojnou munici AP, hlavně v britských letounech. Jinak to pak třeba na Messerschmitech vybuchuje jak o Silvestra, ale nijak vážně mu to neublíží. Na bombardéry se mi zase osvědčila spíš explozivní munice, nebo i ta defaultní.

EDIT: Jestli vás chce experimentovat on-line víc, můžeme se sejít na na nějakém TS a zkusit létat ve více lidech. Zatím létám na TS Stalinových Sokolů, kde se schází 3.IAP Válec, 310. Cibule a JG1 Baron, ale teď přechází ze starého IL-2 na CODa pár mých známých, tak možná vytvoříme separátní TS kanál...



Naposledy upravil AB1_LEON dne 21. 08. 2011, 18:38, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Leone, na plný zásobníky v default páskování jsem z Ju88 vypustil z jednoho motoru glykol a to bylo asi tak všechno Very Happy Visel jsem za ním 100-150m a bouchalo to na něm skoro furt. Čekat hořící motor nebo ruplý křídlo je nesmysl. Jenom mi kolem kabiny svištěly kulky, než jsem mu zabil střelce a občas nějaký ten kus plechu. S tím založením kanálu to není špatný nápad, dohodnem to Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Leon: Přesně tak to mám nastavené, krajinu mám staženou na minimum, ale za to modely na max a zapnuté stínování v kabině a hra běží nad kanálem poměrně hladce Smile

To Bobo: Vlastní páskování je fajn, sundal sem He-111 na jeden průlet, netrefil jsem teda motor, ale asi nádrž, protože to éro se mi najednou rozprsklo před očima a já měl co dělat abych uhnul troskám Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.