Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Posádka nerozjede motory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Posádka nerozjede motory 
Jsem na SH4 hreenhorn. Odjel jsem asi dvě mise se základní instalací a patchem. Nebyl problém. Šupnul jsem tam RFB a na startu kampaně jem úplně bez posádky. Musím si ji naverbovat. Ovšem přestože naverbuju všechny námořníky, které mi hra v úvodu nabízí, tak námořníci pak ve hře nerozjedou motory, protože jich je asi málo nebo s nedostatečnou kvalifikací. Je to nějaký bug nebo moje neznalost?


Citovat
Příspěvek  
Hele to bude asi nějaká chyba, protože v RFB dostaneš do základu nejnutnější posádku tak že by s rozjetím ponorky neměl bít problém. A nemáš je pořád v pohotovosti to by byly moc unavení a asi by nechtěly pracovat Very Happy

Zkus modifikaci přeinstalovat a uvidíš.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ja mam podobny problem, avsak nie potom ako som nainstaloval niektory z hlavnych modov. Problem je v tom, ze ma po dost neuspesnom utoku na konvoj nahanali 3 DD-cka a znicili mi 2 a poskodili zvysne 2 diesly. Podarilo sa mi im vsak zdrhnut a ked som sa vynoril, zistil som ze mi nejdu v tej dobe uz opravene diesly. Nechapem preco, kedze s bateriami sa mi stalo nieco podobne, tie vsak normalne funguju. Neviete mi poradit cim to je, popripade ak existuje (o com pochybujem) nejaka zasobovacia lod ktora by zavadu odstranila?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Jojokus:
hlásilo ti to něco jako např.došla nafta nebo něco takovýho?


_________________
AUDACES FORTUNA IUVAT-odvážným štěstí přeje (Vergilius, Aeneis)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nafty mam viac nez dost - tu mam na rozdiel od baterii (tych len 15%) neobmedzenu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mám zrovna teď stejný problém. Koupil jsem hru přes Steam (aby bylo jasno že je legální) je nemodovaná, první pokus o hlídku. Po poškození motorů a jejich opravení "sedím" na místě jak kachna a masochisticky se kochám tím jak to schytávám od letadel. Můžu se potopit a jet na el, ale na to asi přes celej pacifik domů nedojedu.
Takže - co s tím???


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Myslím že už nemusíte odpovídat. Lituju toho že jsme těm zmr***ům z Ubisoftu zaplatil. Ještě že to bylo jen pár stovek. Vracím se k SH III a SH IV letí z disku.
Raději budu mít fungující hru se šišatým periskopem než tuhle pakárnu.
O tom že bych koupil i SH V jak jsem měl původně v úmyslu nemůže být ani řeč.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mas pravdu, uz dlhsie som rozmyslal o tom ze prejdem na SH3 pretoze mi tento a dalsie ine zbytocne bugy fakt lezu na nervy a toto ma fakt dozralo Mad. A predsa len, Atlantik je Atlantik  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jenom mozna blba otazka Nadporucikum a velicim poddustojnikum u me nepribyvaji zkusenosti je to normalni???


Citovat
Příspěvek  
Možný důvod proč jim nepříbívají zkušenosti je že už  jsou na maximálním levlu a nebo že už máš důstojníků takže poddůstojník už nemůže nabrat další zkušenosti protože nemůže povýšit z důvodu příliš mnoho důstojníků na ponorce.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.