Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Problém - neutrální lodě
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
v GWX plati 3.9.
v zakladu ne


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nevím už, jak je to normálně (mám warship mód a ten se mi zdá, že cosi mění - nevím, nechci kecat), protože posádka potápí všechny lodě v širokém okolí a problémem je, že posádka střílí i na německé lodě.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
abraka dabra, kouzelne tlacitko Hold Fire nekam zmizelo? Rolling Eyes


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
nezmizelo, však jsem taky žádnou německou loď loď nepotopil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To: mysak_bob
No já mám právě GWX a i toho 7.9. mi to hlásilo že jsem potopil neutrální loď. Ale ono to bude asi vlastně tím, že to byl nějaký rybářský škuner asi  Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
škuner nebo letadlovka, to by nemělo hrát roli, pokud to byla loď anglická Wink


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Neznámý Vrak 
Párkrát se mi stalo, že jsem plul a na mapě jsem sledoval (se zrychlením) pohyb lodě, jenž se blížila ke mně.
Ještě než se mi její značka zabarvila (takže jsem nepoznal, jaké národnosti ta loď byla) tak se mi na mapě zobrazila značka šedého vraku - znamená to snad, že tam byla nějaká malá loď, například rybářská a potopila se v bouři?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Stává se, že i DDčko se potopí, když jsou při bouři fakt velký vlny - mě se to stalo u Curaccaa



Naposledy upravil Vancik dne 13. 03. 2011, 23:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
TovMThomas: To v zásadě bývá víc věcí - hlavně dvě: neidentifikovaná loď ať už vlastní nebo nepřátelská, potopená jinou akcí ( přítele nebo nepřítele, třeba letadlem) nebo skutečné ztroskotání. Všimni si, že když třeba pronásleduješ nepřátelskou loď, ona ti unikne do mlhy nebo do clony deště a ty jí bez přímé viditelnosti jen podle sonaru nebo akustickým torpédem potopíš, máš ji sice započítanou, ale vrak na mapě bude taky šedý. Loď je právě ve chvíli potopení neidentifikovatelná, i když jasně víš že je to nepřítel.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
No on je to někdy problém i v TGW ... docela důležité je dle mého uvažení číst přijaté radiové zprávy . . . tam třeba mi třeba přišla zpráva v polovině roku 1940 typu: Všechny lodě i  ty neutralní směřující k Anglickému pobřeží jsou považovany za převážející kontraband výjam jsou lodě Irského svobodnéhp státu. Takže já si s chutí potopil americkou loď, která po mě začala pálit jen co mě viděla .... takže tak či onak jsem jen opětoval palbu Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já jednou kolem roku 1940 narazil na smíšený konvoj US a britských lodí. Obchodní tenkrát ještě nebyly vyzbrojené, tak jsem nejdřív oddělal doprovod (DD šlo celkem snadno, s korvetou to bylo horší - mrcha jedna malá) a poté se pustil do britských lodí na hladině. Jaké bylo mé překvapení, když jedna z amerických lodí najednou dala plný výkon mým směrem a bezostyšně mě taranovala. Do U-Bootu začala hned crčet voda, o integritě trupu hanba mluvit... než jsem to opravil, byl konvoj asi o 10 km dál. Po spravení všeho, co se dalo, jsem konvoj dohnal a neutrálního Američana zcela záměrně potopil. Poučení pro US Navy - neštvěte německého Oberleutnanta zur See =)
A k otázce z úvodu - pro identifikaci lodě používám externí kameru.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Najistejšie je to cez externy pohlad ale strašne to ubera na reálnosti.Najlepšie je loď potopiť a hotovo  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Problem z Identifikovanim lode ( neutralna, Nepriatelska ) 
zdravim.

dnes som si nainstaloval GWX mod do SH,
v jednom tematu  (---> http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1194) ste pisali ze osvetlenie neutralnich lodi resi prave mod GWX akurat som bol na prvej patrole
 ( rok 1942) a pomaly som sa plavil zapadne pobliz gibraltaru v 00:13 mi dosla zprava od hliadky na mustku ze zpozorovali 2 lode... vzdalenost bola cca 12km tak to som este chapal ze to neukazuje na mape ci je neutralna alebo... ale ked som bol vzdialeny cca 4 neskor cca 1,5 km a stale my neukazovalo na mape ci to je nepratelska lod alebo neutralna tak som nechapal... mozete mi niako poradit co robit v takomto pripade. ako zistit o aku lod sa jedna ale nemyslim napr. EXT. POHLADOM alebo ZRYCHLOVANIM CASU pride mi to nerealne... museli predsa niak v realu zistit o aku prislusnost ide Sad

vyditelnost bola vynikajuca 16km pekne pocasie alle proste hral som GWX poprve a v defaultu to ukazovalo na mape hned takze to je premna nezvyk...

PS. to ze som znova nevedel identifikovat prislusnost lode sa mi stalo aj na nasledujuce rano po tej noci a bolo zase pekne pocasie a vzdialenost 1km od lode ( juho-zapadne od gibraltaru  asi 20-30km od Tenerife na kanarskych ostrovoch.

Predom Diiky za akukolvek odpoved.



Naposledy upravil Martin sk 95 dne 20. 03. 2012, 00:27, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
na mape nic neuvidis


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a co mam teda sledovat ta vlajka na lodi je dost mala na TDC mam tiez sedu tu lod.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.