Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 13 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Často se opakující dotazy a problémy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hral som kariéru v základe viac krát, ale toto sa mi nestalo. Jedine čo Ti môžem poradiť skús sa vrátiť o patrolu späť, keď si tento problém nemal. A uvidíš či sa to bude opakovať.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Joachim Pepper 
Typ ponorky změníš za získané body - tzv. renown - které získáváš za splnění patroly, potopení nepřátelských plavidel atd... Pokud ti to nedovolí změnit ponorku, je jedna z možností, že na ní nemáš dostatek bodů !na výměnu" - abych pravdu řekl, nic jinýho mě nenapadá, odehrál jsem pár kariér v singlu (SH3 + 1.4) a krom "problému se základnou" jsem se s ničím podobným nesetkal...
Držím tlapky :-)


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ahoj ... mám 9458 bodov a vôjdem do tam a samozrejme už dávno som chlel zmeniť ponorku ked som mal 3000 bodov ale nič tak isto samo ma to hodilo do Brestu a preloženie neide pritom mám všetky vyznamenia a ocenenia ... :-(((

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zkus se nechat prevelet k jine flotile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek to Joachim Pepper 
Za jakou ponorkovou flotilu bojuješ ? Nechci vypadat jako šťoura, ale postupuješ při žádosti o převelení správně, tj. vybrat flotilu - zažádat o převelení a pak teprve "opustit" stránku...??? Ptám se, protože se mi ze začásku samotnýmu párkrát stalo, že jsem sice vybral flotilu, ale jaksi jsem neodklikl "žádost  převelení"... :-)))


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kliknem na telefón potom kliknem na flotilu kde by som chcel byť prevelený  vedľa stále píše že nie sú žiadne požiadavky a to som odohral 20 hliadok . teraz som klikol na novú kariéru a vybral si flotilu hneď na začiatku . takže teraz znovu hrajem od začiatku St. Nazarein ale už mám ponorku VII B. hrám SH 3 + 1,4 patch bez žiadnych módov. pritom ked som hral prvú kariéru tak ma hodilo do Brestu ale po začatí hliadok mi vypísalo že bola zmenená základńa na Wilhemshaven ale bol som v Breste.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Joachim Pepper 
No bodejť by taky jo :-) Napřed si musíš vybrat flotilu, ke které chceš být převelen, pak kliknout nahoře na text Žádost o převelení - tedy pokud si to pamatuju správně :-)
Jo a to že ti to píše změnu na Wilhelmshaven, toho si moc nevšímej, to mi dělá občas taky a přitom jsem základnou už dávno v Lorientu... :-D



Naposledy upravil von Kočičák dne 21. 06. 2011, 17:10, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
vyskúšam to díky .-)))

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj všichni
Mám několik SH3 - origoš 10 let starou a také protože se v tom moc nevyznám stažené věci - SH3+GWX3.0 - SHIII 1.45. A právě to SHIII 1.45 se mi líbí a po mnoha letech to zkouším. GWX je zatím složité, musím zase postupně.
Problém je, že jsem hračička a start je na moři. Chtěl bych ale startovat z doku a tato verze je jen nakopčená a nejde to změnit. Co je prosím nutno a kam dokopírovat, aby mi to startovalo z doku? Tedy pokud to vůbec půjde předělat, protože si pamatuji, žese to nastavuje při instalaci. V nabídce tak, jak to autor udělal to není. A ještě poradí někdo Mod, který jen hru graficky vylepší, ale nezasáhne do ostatního ? Předem děkuji za radu.

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 13 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.