Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
čeština
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek čeština 
Je k te hre cestina nebo aspon titulky?? dik za odpoved


Citovat
Příspěvek  
procti si forum a zjistis, ze je.  Wink

EDIT: taky je tu zajimava funkce - Hledat



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 03. 2010, 20:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Čeština do SH3 
Ahoj ponorková esa,
Origoš SH3ku už mám.Samozřejmě českým manuál chybí,ač tam měl být.Dostal jsem ho sice dodatečně na CD,ale je to v PDF a nevím,jak to otevřít.Aspon,že ten manuál tu je zveřejněný a dostanu se k němu.
Také bych prosil,jak dostat do SH3 češtinu.Ikdyž je to tu na foru někde popsané,asi to (asi určitě to) nezvládnu,neb comp není zrovna můj kámoš.
 Crying or Very sad
Našel by se mezi Vámi aspon jeden dobrodinec,který by pomohl osobně? Bydlím v Praze Modřanech.  Rolling Eyes



Naposledy upravil Jirin dne 30. 05. 2010, 22:12, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek cestina 
tak ja ju teda nasel.
ale reknite mi kde mam jako vzit JSMGE složku?

nejde mi to ani patchnout tim co mate v downloadu.
prej verze neznama.
a to mam orginalku

muzes mi porad jak to hrat kompletne v cestine?
nejsem v pc zrovna moc zbehlej. dik za pomoc


Citovat
Příspěvek  
kdyby jsi si procetl forum, tak by jsi zjistil:
- ze na JSGME je tu cely vlakno
- ze ti to pravdepodobne nejde patchnout, protoze to uz asi mas (novejsi zlevnene verze jsou uz v.1.4)



Naposledy upravil mysak_bob dne 31. 05. 2010, 22:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek cestina JSGME 
mysak_bob napsal:
procti si forum a zjistis, ze je.  Wink

EDIT: taky je tu zajimava funkce - Hledat


hledam to pres edit a nic nemuzu najit.
byl bych vdecnej kdybys mi poslal navod krok za krokem.
trapim se s tim uz nekolik hodin a zkousim to co tu mate napsany a cestina furt nikde.


Citovat
Příspěvek  
hleda se pres tlacitko "hledat"
ja tam napsal "čeština" a vyhodilo mi to několik odkazu, ovsem musis cist jmeno vlakna a trochu popremyslet, jestli pod
nazvem "instalace, osetreni a opatchovani SH3" by nemohlo byt neco co se mi hodi.

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229&highlight=%E8e%9Atina
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=774&highlight=%E8e%9Atina
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=694&highlight=%E8e%9Atina

pokud ctes toto forum, tak jsi mohl narazit na prispevky PvonR nebo Bobo Wolfa, kteri maji v podpisu odkazy na cestinu.

doporucuji trochu trpelivosti


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chjo, kdyby vám to pánové nevadilo, dovolil bych si nabídnout pár češtin z vlastní zahrádky dole v podpisu Confused Přes edit se, Pavličáku, nic nehledá, ten je na úpravy tvých příspěvků. Češtiny jsou ve složce SH3-Mody třeba tady http://silenthunter.cz/forum/viewforum.php?f=10 a je tam asi tak další milion důležitých věcí. Tlačítko hledat je v horní liště pod obrázkem ponorky Exclamation

e: ha zrada Johny Chodec mě předběhl Laughing



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 01. 06. 2010, 07:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Poradíte kvalitní češtinu do Silent Hunter III ? 
Pls poradí někdo, popřípadí hodí odkaz, na nějakou kvalitní češtinu do SH3? Už sem z netu stáhnul pár češtin, ale buďto měly některé výrazy nepřeložené, nebo byly přeloženy blbě, takže věta pak vyzněla dost divně atd.

P.S. tu od Simiho (nebo Sirmiho bo jak byl ten nick) nechci.

Díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pročti si forum, jak tu velitelé říkají ... určitě něco najdeš Cool

Jinak mě tak ejště napadlo. zkus si na tétot stránce stáhnout mod TGW (the grey wolves 3.0) a k tomu češtinu, a je opravdu dobře udělaná Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 06. 2011, 12:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vojtino, tobe zase doporucuju precist pravidla fora, teda vlastne obema.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to mysak 
Idea

sorry, my bad



Naposledy upravil Vojtino von Kraftwerk dne 14. 06. 2011, 12:45, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tarzane, mám češtinu v podpisu ke stažení. Je na základu od Sir Simiho, ale celou jsem jí předělal.



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 06. 2011, 17:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bobo ,až přepíšeš "Tomík se potápí" rád si ji stáhnu Smile .

 cool  long smoke


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
OK, už jsem to opravil na "Thomsen se potápí, pane!" Tak kam ti jí mám poslat? Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.