Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nezničitelné nepřátelské ponorky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nezničitelné nepřátelské ponorky 
Zdravím vás šedí vlci !

Hraju tgw a utočil jsem na nepřátelský konvoj, klasika ... pár strážních lodí a navíc ještě ponorka třídy S zařazená v konvoji ... zajímavé že nešla pod hladinu když mě viděla a navíc po čtyřech zásazích mými torpédy si plula dál jako by se nic nedělo. Jedinou její aktivitu vykazuje palubní dělo ...

Čtyři torpéda přece nevydrží ani 20 000 tonažní loď

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Na nepřátelské ponorky jsem se naučil raději nestřílet. Hrál jsem sice GWX a né TGW, ale je to podobné. Sice jsem neměl problém s potopením nepřátelské ponorky, ale biď se mi ji povedlo potopit nepřipsala se mi Sad . Navíc nepřátelské ponorky v SH3 jsou vůbec dost nepovedené, chovají se jako hladinové lodě - proto se neumí potopit a střílet torpéda, štřílí pouze z palubního děla


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hmm tak to je dobrý .. to by ěl někdo dotáhnout .... to docela ubývá na realitě ... a chci se zepatat po kolika torpedech se ti ji podařilo potopit ? Já vím že se to palubní dělo dá zničit .... to se mi povedlo ... pak si myslím nebezpečí upadá.

Jinak se ve hře objevuje i ponorka typu T .... tu jsem si z blízka neměl šanci prohlédnout ani okoštovat její trup ... je taky tak nedobytná ?  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mě se to povedlo asi na první torpédo, ale jak říkám už na ně vůbec nestřílím, stejně i kdyby se započetla, tak je to tak malá loď, ýe si to torpédo našetřím na nějaký větší kousek. Cool


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to je fajn ... ale já mám třeba taktiku když útočím na konvoj .. nejdřív se postupně zbavit všech strážních lodí a pak pokuď to jde střílet palubovým dělem po obchodních lodích ... ale když mě tam oxiduje nějaká hybridní ponorka, tak to moc dobře nejde ... jedině se ji vynořit u zádi a roztstřílet její dělo .... jediný problém v tomto je, že obchodní lodě mají taky nějaký ten svuůj obranný systém ... takže zase to postupně vše ničit ... jinak to při ničení na blízko nevidím Smile

Díky za radu ... alespoň ušetřím torpéda Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Vojtino: Tuhle taktiku eliminovat eskorty jsem taky zkoušel, elektrickými a později akustickými torpédy (amíci v SH4 to dokonce vyžadují!!!) a zjistil jsem, že jsem se ocitl na hladině prakticky bez torpéd proti 10-12 lodím, z kterých téměř každá měla 1-2 150mm kanóny. Docela solidní flotila pomocných křižníků. A zatímco např. japonci v tichomoří začali předpisově prchat, angláni to vzali od podlahy. A skončil jsem. Musíš si zjistit před útokem, co která loď má. Některá nic, ta vedle toho má plno a chrání ostatní. Na tu přednostně a torpédem. Jinak vymalováno.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Very Happy No moc pěkné ... proto mi příjde v této taktice používat ponorku typu IX kvůli většímu počtu torpéd ... když vezmeme v úvahu 4 strážní lodě ať už Black swanky, hunty nebo V a W apod. tak jedno torpédo to lodního šroubu a jde ke dnu

Ale máš pravdu, poněvadž se mi to stávalo často, když jsem brázdil se VII. No uvidíme ... možná bych mohl zkusit techniku, kterou používal Otto Kretschmmer vplout přímo do konvoje Very Happy, poku´d to byl on .. zda mě moje paměť neklame Smile Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
V GWX se ponorka zničit dá, v Černém moři jsem jedním torpédem potopil sovětskou Ščuku...
Screeny jsou tuším v příslušném topicu.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Aj mne sa už podarilo nepriateľskú ponorku zničiť.Chovala sa ako hladinové plavidlo,bola zaradená normálne do konvoja.Tak som sa potopil a poslal ju ku dnu hneď s prvým torpédom.Dokonca sa mi ju aj GWX zapísal.No problemooo  Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.