Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 14 z 21
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Další
Rise of Flight (ROF) v obrazech a odkazech
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Bloody April - Výsledek 
Jasta 5 jakožto organizátor velice povedené kampaně vydala konečné výsledky a připíchla vyznamenání :
http://www.jasta5.org/events/baResults1.htm
S tímto bych chtěl poděkovat za přípravu map a celého turnaje  Jastě 5 a velice poděkovat squadře AB1 za poskytnutí místa a cenných rad po boku jejich křídel. Bylo to krásné polétání a nelituji ,že jsem do toho nakonec šel.
Salute všem zúčastněným .



Bližší info a screeny z kampaně najdete na Leonově blogu ZDE a na stránkách AB1 ZDE

Video z jednoho mého letu v Bloody April ,zrovna jsme hlídali nad frontou ,když jsme spatřili útok na Albů na náš průzkumák. Blood April - week 2
_______________________________________________________________________________

Dále jsou tu Novinky z dílny 777 : Pre-order Field Mods a nové screeny z chystané offline kampaně



Naposledy upravil Thomsen dne 15. 12. 2011, 11:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo jo, byla to parádní akce! Sice velice náročná na čas, ale užil jsem si to ohromně. Už se těším na nějakou příští ;-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
něco pro vás maniaky

web i model - práce mého spolužáka - vicemistr Evropy v modelařině (už nevim kterej rok)

http://www.modelplac.cz/pages/gal1_32/fokker.htm


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Kariéra aneb jak začít . . . 
. . . novou kariéru po patchi 1.019 .Rychlý obrazový průvodce,který má hlavně pomoci začátečníkům a odstranit dotazy typu "Nejde začít kariéra s Albatrosem (Spadem)" .




Zdroj - Career Directions - How to Start a New Career in 1.019

POZOR!!! od teď je DEMO UNLIMITED, Albatros D.Va a Spad 13 zdarma ve full verzi,včetně polních modifikací. Pro tyto letouny stačí zvolit správný rok zapojení se do bojů a užívat si kariéru pilota ve WWI.Inspirace z SVK - kariéra den po dni.



Naposledy upravil Thomsen dne 29. 09. 2011, 08:08, celkově upraveno 6 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Patch 1.020 . . . 
. . . nový Patch 1.020 přináší mimo Bristola(viz níže) i různé opravy "kariéry" pro ještě lepší hraní singlu. Další úpravy se týkají MP a jeho editoru.

Bristol F2.B (F.II/F.III)
V novém patchi se objevil legendární dvousedadlový letoun Bristol F2.B .
Letoun má na výběr ze dvou motorů dle roku použití. Rozdíl bude jak ve výkonu tak i v počtu listů vrtule. Techn.data



Video - testovací let

Takže páni piloti v německých strojích,čeká vás další výzva od zadních střelců  Rolling Eyes  long smoke

EDIT: venku je taky nový skinpack 1.020 ,ke stažení na první straně.  long smoke



Naposledy upravil Thomsen dne 24. 06. 2011, 15:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Syndicate Mission 
Thomsone, budeš chtít s námi v neděli letět specku na Syndicate?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Leo, Thomsen je na čundru a odhlásil se i z nedělní ligy, tak nevim jestli poletí Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Flaming Eagles Online War (FEOW) 
FEOW: Flaming Eagles Online War (info zde) Italská skupina =CIA= ,která pracovala i na online válce pro IL2 začala pracovat na online válce ve světě WWI ROF.

(překlad ZVP_Mika)
Obecné vlastnosti.
Flaming Eagles Online válka (FeOW) je dynamická online kampaň Rise of Flight (ROF) s extrémní strategickou složku. Jako pilot můžete získat, spolu s vlastní Squadronou speciální letiště, nebo můžete létat samostatně, a tak být přidělen ke zvláštní jednotce. Jen ti, kteří prokáží zdatné vedení budou mít šanci stát se velitelem.
- Online válka
- Strategické vedení války (útok / obranu pozemních zařízení, sestřelit nepřátelská letadla a chránit naše);
- Výzkum a vývoj (PRV), dá poslední letadlo do frakcí;
- RDP nálety bombardérů sníží sílu nepřítele a zpomalí výrobu *;
- Squadrony můžou získat vlastní letiště;
- Individuální a globálních statistiky (nejlepších pilotů v roli získá slávu a budou moci používat své vlastní skiny, pokud jsou k dispozici v oficialním packu);
- Morálka a materiál je podmínkou vítězství;
- Kampaně trvají i několik týdnů;
- Frakce vedená důstojníky navrhuje a volí základnu.
Životy
Každý pilot bude mít 3 životy na každou misi se žádným časovým limitem pokud zemře. Je-li zabit po třetí, dostane timeout až do konce mise.
- Životy pilota pro každou misi: 3
- Timeout: 6 / 8 hodin
- Spawn zpoždění: 15 minut
- Změna koalice: 6 / 8 hodin
V případě opakovaného porušení, dostanou zapojení piloti trvalý zákaz.
Disco, CTD nebo jiná věc, které nutí pilota opustit FeOW server, bude počítat jako MIA a ztráta letadla.
Pravidla dále na . . . . . . celé znění.

Web CAI pro FEOW

Létací časy:


Jak na to?
Nejdříve se zaregistrujte na CAI foru ,pak vyplníte dotazník ZDE ,toto slouží k upřesnění válečné strany a otevření patřičného vlákna. Pro lepší spolupráci se doporučuje přiřadit se k nějaké letce.

Mise V. - 25.3.2012



Naposledy upravil Thomsen dne 27. 03. 2012, 11:16, celkově upraveno 16 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
První virtuální válka v ROF, to zní zajímavě. Kdy to mají spustit? Psali, že čekají na 1.019 patch.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek FEOW - Zprávy z bojiště . . . 
Patrola podzim 1915 (26.11.11)
 Mise začala za ranního rozbřesku.Letadla se řadila ke startu za velmi špatného počasí. Déšť a nízké mraky postupně otravovaly všechny piloty nastupující postupně ke svým patrolám. Vesměs se jednalo o seznamování s mapou ,ale probíhaly už i první šarvátky. Mapa má na každé straně továrny ,které jsou nezbytné pro vývoj a výstavbu letadel ,ty se musí chránit ,stejně tak jako elektrárny,rafinérie a tak dále. . .Stejně jako lety pro obranu,se vysílali piloti na průzkum a útočné letky pro zastavení nepřátelských letounů ještě nad frontou.  N11 s plnými nádržemi byly vyloženě nebeští šneci a proto se nemůžou bezhlavě vrhat do soubojů s Fokkery EIII. Naše letka 1.AB ,ale přesto zaznamenala dva sestřely ,byť za cenu jednoho poškozeného letounu.
 Bohužel mise musela být předčasně ukončena pro lagování serveru a pár dalších chybek ,na které se přišlo až při ostrém startu. FEOW ,ale ukázal velký potenciál a už se těšíme na další pokračování.

Patrola jaro 8.3.1916 (8.12.11)
Let č.1 - Mzda strachu
 Řada na mne přišla až před polednem,startoval jsem s velitelem letky CO_Vaškem do krásně prosluněného dne.První úkol byl letět nad továrny a hlídat je před případným průzkumem Hunů. Část naší letky zrovna chvíli předtím dobojovala na kraji fronty a zadržela německé balonhuntery před sundáním našich pozorovatelů ,takže jsme pokračovali k továrnám kde jsme se měli setkat s cdt_Honzou. Setkání proběhlo bez problémů i když jak se později ukázalo ,mělo mít pro letku málem tragický dopad.

Po setkání s dalším cdt_Goranem,pro kterého zalítl velitel Vašek s cdt_Honzou,jsem měl za úkol doprovodit cdt_Honzu na kraj fronty ,aby si mohl vyzkoušet zbraně a zároveň jsme měli vystřídat přesluhující hlídku. Bohužel při obratu cdt_Honza ztratil přehled o mojí pozici a já neodhadl při následném obratu jeho rychlost a to, že o mne neví,načeš jsme do sebe "šťouchli" . Po vteřině šoku jsme začali zjišťovat škody.Cdt_Honza si roztříštil vrtuli a poškodil vzpěru u levého křídla,ale u mne byly utrhlé obě vzpěry a křídla dostaly hnusný prohnutý tvar. Nabral jsem zlehka přímý směr na základnu a za velice umírněného tahu motoru jsem začal vyklesávat. Cdt_Honza mezi tím přistál nouzově na poli. Nebudu popisovat zdlouhavý let ,kdy se křidla neklidně pohupovala a přejdu k závěru.Po přistání na našem letišti jsem oslavil druhé narozeniny. ŽIVIJOOO


Let č.2 - Na něěě (v celkovém kontextu "Včelí dělnice")
Po přistání mi mechanici připravili nové letadlo do 15min, i když se činili ,netrpělivě jsem očekával možnost odstartovat neb byly hlášeny kontakty s nepřítelem. Proto jsem měl hned po startu letět prověřit jižní řeku a pak se přidat k západní skupině . Na jihu to "vypadalo" čistě ,tak jsem obrátil k západu odkud přišla varovná světlice,v těch místech by měl být zástupce velitele Salak . Vysvětlení ke slovu "vypadalo" později jsem se dozvěděl, že o chvíli po mě tam prolítl svaz asi 7 Fokkerů EIII ( 1.) .V místě vystřelení světlice byl už z dálky vidět souboj tří EIII s jedním Niueportem . Byl to Salak, zkušeně kroužil nad Fokkery ( 2.) a někdy je popích pár výstřely (3.). Než jsem k němu dolétl už tam byl na pomoc WO_Standa ,proto jsem se rozhodl stíhat Fokkera který se oddělil od souboje,když jsem se dostal na dostřel zarachotil můj kulomet (4.)(v pozadí Salak v souboji) ,ale minul jsem ( 5.) .Němec udělal kruh ,zahrozil a letěl dál na frontu,tak se to opakovalo dokud nepřiletěl WO_Standa ( 6.). Přece jen se 100% paliva se mi do nějakého těsnějšího souboje nechtělo. Spolupráce se Standou byla vzorová a nepřítel po chvíli po zásahu WO_Standou padá k zemi. Zástupce Milan se mezi tím vypořádal se zbytkem Fokkerů.

1.______________________2.______________________3.______________________4.______________________

5.______________________6._____________________7.


Po tomto úspěšném zásahu jsme pokračovali se Standou ve dvojici směrem k frontě ,kde jsme se přidali k veliteli Vaškovi s cdt_Goranem ( 1.) .Společně jsme překročili frontu  a nad německými zákopy jsme narazili na skupinu Fokkerů. Vašek s Goranem slétli do souboje a já se ještě chvíli seskupoval se Standou. Zrovna když jsme se slítli spatřil jsem ze velitelem EIII ( 2.) .Začal jsem mu ho ustřelovat,ale Fokker se ho držel jak klíště. Po první spršce co ho zasáhla Vaška pustil,souboj pokračoval pěkně natěsno,bylo znát že mi paliva už ubylo ( 3.) .Po chvíli byl jak řešeto,ale stále letěl ( 4.). Bohužel se přiblížil další Fokker a zbytek naší skupiny byl dál nad frontou,takže to už nebylo na další souboj, můj kandidát na smrt toho využil a skluzem zmizel na území Hunů ( 5.). Ještě jsem poškádlil skupinku eindeckerů a zamířil k domovu ( 6.).  Po návratu na základnu jsem zjistil,že v tento den jsme se vrátili všichni žíví ( 7.).
A na to se NAPIJEM!!!

1.______________________2.______________________3.______________________4.______________________

5.______________________6._____________________7.


Patrola podzim 17.9.1916 (17.12.11)
S novými stroji N17 a Spad 7 150HP přišla i první smrt.Patrola se vyznačovala značnou převahou Hunů,kteří byli všude a díky jejich bombardérům i vše začali ničit. Nízký počet Dohodových pilotů vedl k roztříštěnosti letek ,které nestačili nápor Hunů likvidovat a díky přečíslení začali mít velké ztráty ,jak pilotů tak strojů. I přes nepřízeň osudu se,ale podařilo zabránit zničení potřebných továren i když jejich poškození bude mít určitě za následek pomalejší výrobu tolik potřebných nových strojů. Němci si své nové stroje Albatros DII a DFW vyloženě užívali a jejich bombardovací svazy vypadaly opravdu grandiózně. Co bude příště? Obrátí se ,nebo aspoň vyrovná počet pilotů ,aby se ukázala síla nových Nieuportů N17?

Patrola zima 17.1.1917 (14.1.12)
První dovolená v této válce. Kolegové létali na nově dodaných Pupech a R.E.8 proti Albatrosům D.II a DFW.Bohužel boj byl ovlivněn takzvanými LAGy ,které předčasně ukončily činnost některých letek.

. . . .

FEOW - pro imaginární zranění v boji je mé válečné tažení ve virtuální válce ukončeno.



Naposledy upravil Thomsen dne 27. 03. 2012, 11:20, celkově upraveno 19 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Sleva a oznamení . . . 
. . . Studio 777 má po dovolených a vrhlo se do práce . A hned se ohlásilo slevami letadel viz. Big Aircraft Sale! August 12th ? 17th ,ale hlavně ohlásilo v novinkách příští letadlo Spad VII(dva motory 150 a 180 koní) ,dále se pracuje na dalším vylepšení kariery (nyní s možností narazit na Eso,plus nové squadry atd...).
To co možná potěší majitele slabších strojů má být zvýšení výkonosti po novém patchi až o 30% .  Doufejme Smile  long smoke
Vše je popsáno zde : Hooray! End of vacation. .

Spad VII


Očekávejme počátkem září.


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak PATCH 1.021 uz tento ctvrtek !!!!!!!

http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?t=23210&sid=1827e018224155e4ad1ceb60f00b4225

EDIT : tak uz dnes je venku  Surprised

http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?f=45&t=23254



Naposledy upravil 312_Cherry dne 31. 08. 2011, 21:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek BBC - World War One From Above 
- VIDEO ODSTRANĚNO (info 20.3.2013)

Dokument BBC - První světová válka z výšky ,kde jsou použity i nově objevené záběry ze vzducholodi z léta 1919.
World War One From Above [1/4]
World War One From Above [2/4]
World War One From Above [3/4]
World War One From Above [4/4]
(4x15min)

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Der Ostwind
Krátký animovaný příběh o německém Esu z období WWI.
Der ostwind (The Easy Wind)



Naposledy upravil Thomsen dne 20. 03. 2013, 10:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Co se kuje v dílně 777 . . . 
. . . studio 777 poodhalilo plachtu z rozkuchanýho motoru ROFu a oznámilo nám další vývoj. Celé znění na blogu.
Mimo oznámení o začátku slev o 50% a těžkostech ve vývoji R.E.8 se začalo dělat na úpravách nastavení, kde některé grafické a audio nastavení půjdou dělat rovnou ze hry. Také zamklá "systémová" tlačítka půjdou nastavit na joystick .Úpravou projdou i "křivky" letadel, které se po přiřazení k určitému typu letadel budou automaticky přidělovat při použití letadla ve hře.



Úpravou začíná procházet i AI ,kde ovšem upozorňují ,že to bude cesta dlouhá. Což se dá pochopit,prostě pojďte lítat MP  long smoke . Když už jsme u multiplayeru (nebojte i singl),tak zde přibudou nové věci znesnadňující boj. Pokud dostane motor zásah začne v závislosti na poškození vylučovat různé zvuky nebo kapaliny. Nejčastěji olej bude zasírat přední okýnko a při vyklonění i brýle. Čistění brýlí bude častečně simulováno postupným mizením skvrn. Nastupuje období krutejch "nouzáků" .
Poslední ze změn ,které nepůjdou přehlédnout na nočním nebi budou reflektory. Ty se budou prý nejdříve řídit podle zvuku přilétávajících letadel až do zachycení do světelných spárů ,kdy se přidají trhající Archí .




_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek ROF Art Screen 
Kdyby někdo měl už dost ponorkářských tapet a chtěl změnu ,tak pak navštivte Roenovu stránku ( Gallery ),myslím že u něj si každý vybere nějakou tu tapetku ze světa Rise of Flight.

Roen ještě připravil malý tutoriálek k tomu jak to vlastně míchá dohromady.


ROF Art Screen na foru RoF. U většiny screenů je i příběh k dané situaci. V galerii jsou ke stažení většinou ve velikosti cca 4800x2200.


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 14 z 21
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.