Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
ATOMIC SUB
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Mě by zajímaly nějaké screeny interieru a ovládání zbraňových a plavebních systémů... pamatuju se na simulátor jaderných ponorek na PC 486 blahé paměti.. (Tuřím že se to jmenovalo 686 attack sub a ve hře byla právě 686 a nejaká sovětská...)... A docela jsem se na tom vyblbnul....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
citace:


to já bycj si zahral prave za sovety.... kurna taková Akula Twisted Evil


A co řikáš na todle? http://www.sukhoi.ru/forum/attachment.php?attachmentid=81783&d=1203165445
jentak z nudy sem si projížděl net :-)
mimochodem je to tam na tom anglickym foru dany pod téma Cold war http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=130521
ake musim říct, že ty rusové co todle dělaj, soou to koumáci :-)
Taky sem našel novou ponorku, z jednoho filmu s Seanem Conerym, schválně jestli víte kterou :-)



Naposledy upravil Chladič dne 31. 07. 2009, 10:19, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chladič: pěkné, velmi pěkné, ale jak jsem koukal na ty stránky, tak je to "WIP" takže ještě není hotová, jestli teda vůbec někdy bude Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Lidi neskoušel někdo s tímto atomovým krasavcem hrát kampaň? Ja zkoušel přepsat všechny soubory ponorky třidy S soubory z SSN688 a hra me spadla.


Citovat
Příspěvek  
asi to nejde (spíš určitě ),ale já to nezkoušel -hrál sem jen single mise Rolling Eyes


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
ZVLÁŠTNÍ  já sem stáh i typ 627 a ten mi psal chybu tak sem ho sem nedával,ale  688 mi de bez problémů.

vyskočí ti takový podlouhlý okýnko? jestli ano tak to se mi taky stalo ,tak sem ho odklik a hrál dál.
ahoj mě se několikrát typ 627 zobrazil bez věže Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Musí se to instalovat na nemodovanou hru Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nerozumim, co je to nemodovana hra? Diky za odpoved


Citovat
Příspěvek  
nesměj bejt naistalovaný žádný mody


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dobrý den, na foru jsem nový, ale k Silent Hunteru jsem se dostal už někdy před šesti lety. Teď, s novým PC si taky konečně užívám trochu grafiky a vysoké fps v SH IV. Procházel jsem vše co šlo kolem módů do tohoto dílu a chci se zeptat, zda někdo nemáte funkční link pro stažení ruské ponorky třídy ALFA. Jediný link který jsem objevil na německém foru ubisoftu nejde. Díky L.


Citovat
Příspěvek  
Zde je funkční odkaz:

http://www.file-upload.net/download-2862721/A-Subs.rar.html


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud jste nezaznamenali, zde je ke stažení CWSS mod: http://www.subsim.com/radioroom/showpost.php?p=1655933&postcount=42 Moc pěkné pro příznivce moderních ponorek studené války, většina sovětských + dvě balistické americké a dokonce i dvou hladinových plavidel, v tomto případě sovětských. Doporučuji vyzkoušet, na výběr je opravdu mnoho.  Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.