Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 15 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
Letecké simulátory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Silent Wings 
   Salute!
je tu někdo z plachtařů, kdo létá na simulátoru Silent Wings?
http://www.silentwings.no
Zajímalo by mě spíš srovnání s Condorem, který se mi zdá rozšířenější.




Díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek Ka-50 Black Shark 
Jsem zatížen i na vrtulníky, tak jsem sehnal zatím nejlepší  simulátor vrtulníku Kamova Ka-50. Výhodou je možnost nastavení hry jako simulátor, kdy vše-opravdu vše(páčky,přepínače,knoflíky,tlačítka,budíky aj.) fungují jako ve skutečnosti a tak naučení startovní procedůry trvalo asi týden, kdy je nutno zachovat pořadí spínání. Lze jej nastavit i jako normální hru, kdy polovina funkcí je automatická a tak je snažší ovládání aj. při zachování všech ostatních v lastností. Výhoda je i vlastní editor, kde je možno si udělat své vlastní mise.  

...



Přeji všem podobně zaměřeným "Letu zdar" a ahojky.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mě hlavně překvapilo, že v simulátoru KA-50 konečně vidí člověk své vlastní nohy a ruce, což nebývá pravidlem, skoro ve všech simulátorech na monitoru vidíte pouze hýbající se pedály, knipl a prázdnou sedačku, což působí dost nepřirozeně  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
to elksar:
to jo DCS Black Shark je plnohodnotný simulátor, už delší dobu uvažuju taky o jeho koupi a tak se tě chci zeptat jestli by to byla dobrá investice? Question


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Ka-50 
to brejloun CZ:
Těžko Ti poradím, zda je toto dobrá investice, neb neznám Tvoje nároky a požadavky ohledne hraní a ostatních záležitostí. Já osobně si rád zahraji krom ponorek i ten nějaký letecký simulátor, zatížený jsem v tomto oboru na vrtulníky, kdy jsem jako poslední hrál AH 64 Apache. Nyní jsem se dostal k tomuto kousku, dle informací na -webech- se jedná o jeden z nejlepších simulátorů vrtulníku s možností nastavení na simulaci nebo zjednodušenou hru. Zde máš možnost se o tom dozvědět něco více včetně návodů na ovládání, neb na disku jsou všechny návody v PDF a anglicky, jen stručný návod -jako vždy- v jazyce českém. Je doporučeno hru abgrejdovat na verzi 1.0.2. , po nainstalování tomu propadneš a žere to čas...... Very Happy


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Black Shark je (podlě mě) zatím asi to nejlepší co se simulátorů vrtulníků týče..Ale pokud si tim nejseš tak úplně jistý tak bych spíš doporučoval nejdřív odněkud "odzkoušet" a pak popř. koupit origoš Smile


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek DCS Black Shark 
Zdravím,
mám tu jeden problém. Když si pustím v DCS BS tutorial,vše najede,tak už stačí zmáčknout Pause/Break a hrát. Jenžě mě to z neznámých důvodů to nejde. Zkoušel jsem tuto zkratku změnit ale pořád to nejde. Ale jinak vše funguje v pohodě. Co dělám špatně? pls poraďte Sad  Crying or Very sad


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jakože ti nezmizí ta tabulka s nápisem Press pause/break , když zmáčkneš na klávesnici Pause ? Divné, a v nějaké samostatné misi to dělá taky ? Jakou máš verzi hry ?


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Der Füher:
jo nemizí, úplně tu první.


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak konečně to funguje. Sice nevím z jakého důvodu to před tím nefungovalo, ale hlavní je že už to funguje.dík za pomoc všem


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek fs9/fsx 
Měl bych dotaz, nenašel by se tu prosím někdo, kdo se vyzná v modelování/texturování ve fs9/fsx? Potřeboval bych poradit s jedním problémem. Embarassed


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Piloti IL2!

Máte možnost na vlastní křídla zkusit, co by se dělo v  případě, že by ČSR měla roku 1938 stejně odvážné politiky, jako byli její občané.
Více infa: http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=4203
http://palba.cz/viewtopic.php?t=4202

Případní zájemci mne mohou kontaktovat přes Skype nebo přes PM.
P.S.: Někde na štábních pozicích se bude nejspíš vyskytovat i velitel 33. flotily...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To se jako pojede druhý kolo?


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Možná (Snad) se pojede druhý kolo.
Zatím je to ve fázi testů a příprav (nový IL-2 to trochu komplikuje), ale pokud vše vyjde tak se druhé kolo opravdu poletí.
Takže případní zájemci nechť mne kontaktují pro bližší info.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No já nevím. Dělal jsem zásobovače ČSL a musím říci že se to zvrhlo na obyč "specku" - ono to ani jinak nemohlo dopadnout, vzhledem k použitému programu. Chci říci že ti co si chtěli zalítat tak si to užili a ti co chtěli rekonstrukci tak byli zklamaní.
A myslíš že by to teď dopadlo jinak?


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 15 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.