Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problémy s Operation Monsun
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problémy s Operation Monsun 
Nevíte náhodou jak se vysouvá šnorchl v sh4 u typu XXIII? A je normální ze na mě furt útočí letedla,i když jsu v hloubce 120m.  Po 3 dnech mi dojde
kyslík a ... Crying or Very sad Při vynoření mě zasáhnou už tak v 20m. Ten šnorchl mi asi moc nepomůže. Nevíte jak na to?



Naposledy upravil Olaf dne 27. 12. 2008, 12:49, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jak se to veme.... Pokud máš základní U-boot Mission, tak se obávám, že tvůrci zapoměli schnorchel udělat.
Takže máš 2 možnosti - Stáhnout si Mod Operation Monsun - který už Schnorchel zahrnuje, nebo si stáhnout samotný Mod se schnorchelem. Osobně doporučuju  Operation Monsun, stojí to opravdu za to.
Jinak vztyčení/položení schnorchelu se dělá klávesou R. Nepovedlo se mi ujistit, jestli i v SH4 je příkaz na schnorchlovou hloubku jako v SH3, takže klasicky jezdím na schnorchel na periskopovou.

Operation Monsun HIER
Schnorchel Mod HIER

Užij si to !


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Problém je vtom,ze Operetion Monsun mám a vše je OK až na ten schnorchel. U všech typů ponorek to samo schnorchel tem je ,ale ani se nepohne.
Ale to furt neřeší problém s tým letectvem. Je sice rok 1945, ale 120metru pod vodou, v tichým modu a v noci by mohly dat uz na chvíli pokoj.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No se schnorchelem neporadím nicméně OP je zaměřen hlavně čistě na kapmaň podobně jako RSRD, osobně hraju na RFB(ten se zaměřuje stejně jako např TM spíš na herní principy(senzory atd)) + OP a problém s letadlem nebyl.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
RFB+OP a všechny problémy jsou pryč! Ale můžu volně procházet stěnami ponorky.Jde to nějak odstranit,nebo uz mi nezvládá komp? A ještě něco. Původní čeština na
U-boot Mission už nestačí,česky je jen původní část. Není už něco lepšího? Jo a dík za pomoc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ad kamera(je to normální ale pokud vadí): před aplikací modu smaž v RuB Cameras.dat pokud používáš JSGME pak v adresáři \Mods\RuB\Data\Library pokud JSGME nepoužíváš pak to chce hold někde sehnat původní soubor

ad CZ hiroc jistě opět zapracuje Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nebudu s tím dělat nic,volné procházení po ponorce je super,až na ty průchozí stěny.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím mám zatím základní verzi češtiny na RFB až ji někam nahraji tak ji sem dám .

Pokud nechceš procházet bokem lodi tak bud poslechni Sarrotha a nebo hraj na 100% obtížnost a nebude tě to štvát
 Laughing

http://www.silenthunter.cz/shcz/download.php

Zde najdeš různé modifikace , patche , i mou češtinu na RFB



Naposledy upravil hiroc dne 20. 03. 2009, 13:10, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek mise v OM 
nechci zakládat nové vlakno ale chtěl bych se zeptat na mise v OM a to konkrétně s ponorkou typu IIA. Přijde mi že počítač vůbec nebere v potaz typ ponorky kterou ste si vybrali. S takovým hovínkem mně posílá až někam k islandu jako kdybych mněl typ VIIB nebo IX.  V SH3 GWX které taky hraju mně s typem II nikdy neposlali dál než pár stovek km což mi příjde reálny vzhledem k operačním možnostem tohto typu ponorky. Nicméně můj dotaz zní jestli se to v SH4 OM dá nějak ošetřit, aby v přidělování misí bylo bráno v potaz operační možnosti té které ponorky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nejlépe se to ošetří tak, že se na nesmyslě přidělenou misi prostě vykašleš a popluješ lovit tam, kde to má real smysl - třeba k pobřeží Anglie nebo později Norska...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pánové pod dlouhé době jsem oprášil SH4 a nainstaloval tento mod ale nejde šnorchl mačkám R a nic tak nevím poraďte jak na to mám verzi 705 pak 705_720 a na to 720patch5 help. Také jsem se chtěl zeptat jestli někdo šikovný na to nedělal češtinu. A co to je za mod jak píšete RFB možná bych si ho stáhnul.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.