Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Sítě v přístavech
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Sítě v přístavech 
Zdar námořníci.
SH3 hraju už několik dlouhých měsíců,možná i nějaký ten rok,ale teprve nedávno jsem si nainstaloval tGW(doposud jsem hrál default 1.4),musím uznat že je to úplně jiná hra,ale k věci..v domácích přístavech jsou jsou pod hladinou ocelové sítě,nevíte někdo,jestli je někde nějaká mapka s jejich výskytem?? Confused
Hledal jsem zde na fóru,ale nenašel Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kdyz se divas na mapu sveta, (kde zadavas kurz) tak vlevo nahore (u stopek) jsou dalsi zalozky s uzitecnymi informacemi, mezi nimiz je i mapa protiponorkovych siti a minovych poli u vlastnich pristavu.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Díky ;-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
je mozne ze site sou i v originale?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano, jsou i v originále, už parkrát jsem jejich pevnost prověřil... Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
:-) dají se nějak zjistit miny když ste pod vodou?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud je mi známo, tak ne... Alespoň já většinou plul rychlostí 3 uzle se zrychlením času na řekněme 16x (např. u přístavu, ale ještě ne přímo v něm) a najednou blik a všichni mrtví... Sad
Mám za to, že za války měli ponorkoví kapitáni mapy, pravda, dost omezené a nepřesné o tom, kde se jaké nástrahy u přístavů skrývají (získané převážně z leteckého průzkumu).
Myslím ale že taková mapa pro SH3 neexistuje, ale možná ji obsahuje nějaký mód, ale to už Ti řeknou místní guru, já hraju zatím jenom vanillu Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
stahni si manual k GWX, tak jsou site a miny ve vybranych pristavech zakresleny
jinak na foru je to nekde reseno obsirneji - patrne ve vlaknu GWX


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.