Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nepřátelské ponorky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Chtěl bych se zeptat, je možné vypátrat nepřátelskou ponorku při normální hlídce? (mimo úkoly kampaně) a pokud ano, je nějáké určité místo, kde často bývají?
já chci taky nějákou dostat!  Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ano je. Kde bývají "často" fakt nevím, já ty své náhodou objevil v jižním Atlantiku a u Norska.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Už sem taky zahlídl ...je teměř nemožné jí dostat hned jak tě zpozoruje tak alááááááám....Very Happy


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
OK tak Vám děkuji za odpovědi, snad budu mít štěstí a brzy na nějákou natrefim a sundám ji  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já jí dostal u Scapa Flow asi 100km jižněji  vyděl jsem jí dřív byla noc a počasí že bys ponorku do toho nevyhnal potopím se a střílím z 90 stupňů a dvě torpéda pro jistotu nechci s ní moc bojovat ale 1. Torpédo vybouchlo těsně před ní a už sem si říkal a je to pr.eli ale oni se asi neumí potopit nebo co protože to druhé jí dorazilo do 40 sekund dostala do torpédometů a explodovala.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak já se po nich budu dívat  Smile hele, ale na mapě se nepřátelská ponorka asi nezobrazí, že ne? to ji musím objevit přímo z můstku, že jo?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pokud máš zapnuté značky lodí na mapě, tak by měla. Já je mám vypnuté, tak to potvrdit nemůžu.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Johny303: Pokud budeš mít zapnuté zobrazování značek na mapě, tak kroužek s ocáskem. Jinak normální zvuková hláška sonaru. A kde? Proboha, jdi do Středomoří, dostaneš za úkol zničit maltskou 10. britskou ponorkovou flotilu, mají to být tři lodi, ale to je tvrdý podraz. Mně to na čas vyhnalo ze hry do IL-2. Plaval jsem v ponorkách, narážel jsem na ně, dusil se v nich... no asi se tam soustředily všecky britské ponorkové flotily z 1. i 2. světové a všech budoucích válek co kdy Anglie povede..nakonec to budeš brát cimrmanovsky. Nebo utečeš.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Už někdo narazil na přátelskou ponorku mimo v přístavech ?


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Re Milan L. - Aha díky moc a bude se mi na mapě zobrazovat i když bude pod vodou? to asi ne co

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
ale určite bude


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Hogen:

Fakt? Tak ok, super. Díky moc za odpověď  Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 01. 10. 2010, 07:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
bude, ale pokud i ty budeš pod vodou abys ji zachytil v hydrofonu. Jinak ve středozemním moři jich je jak nas**no. Hlavně jsou na východ od Malty poblíž linie rommelových zásob. Třeba plujou 2 za sebou.
Co se mi osvěčilo, tak zkřížit jim dráhu, počkat si na ně hezky pod vodou a jednu z nich torpědovat, a jelikož jsme ve hře plné inteligence, ta druhá se instinkivně neponoří, ale pluje vesele dál (alespoň u mě) a buďto ji taky torpédovat,
nebo (jak si to vychutnávam já) se vynořit, co nejrychleji doběhnout k dělu, a HE nábojema ji rozstřílet. Stihnout se to dá ale chce to rychle a dobře mířit. Nebo má takový poškození že když zapluje pod vodu tak se utopí.
Chlapci, vy v potápění ponorek vydíte jen tonáž a odměny. Se na to musíte koukat jako kapitáni ne  Cool  Každá ponorka představuje nebezpečí zásobám Rommelovi a našim válečným lodím.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Weidmann: Jen bych rád věděl, kde ve středomoří mají Britové ty ohromné ponorkové loděnice, odkud přečůrali Němce a zahájili vlastní ponorkovou válku (mezi Maltou,Tyrrhenským mořem a Tripolisem jsem jen já potopil do teď asi 224 ponorek a nic jiného než ponorky se mi neukazuje. Nemůžu se z tohohle středozemního rybníku vůbec dostat. Asi jsem udělal chybu - číhal jsem na ponorky 10. flotily už na vnější rejdě maltského přístavu a oni se mi pomstily tím že se asi zasekla hra, protože napadat nepřítele v přístavu je asi podlé, nečestné, negentlemanské a prostě neanglické! Jinak útočím cimrmanovsky: poloponořím se na poloperiskop, a až ji objevím palím na poloplyn (na nejnižší rychlost.) Nesčíslně úspěchů, párkrát i vlastní potopení. Ty ponorky mne vyhnaly z moře do Ruského tanku u Charkova na zdravotní léčbu šokem ze šoku.
Asi mi nezbyde, než tuhle kampaň vzdát a začít pod jinou kariérou znovu - ale vymažu tím všechny savy? Aby se mi nepletly přes sebe. To už by bylo na Bohnice.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
ty sejvy by se neměly rušit, podle mě se zapíše další save z další kampaně ale mělo by to tam bejt pořád. A asi máš pravdu, zasekla se hra to zase já tolik ponorek nepotkávám  Smile ale v maltském přístavu jich je asi 7 +- různě rozlezlý, z toho 3 mám v rejdě. Ale nesmyslně se nezapočítají k ničení 10. ponorkové supernezničitelné flotily Cool  Ale krásně se ničí v noci dělem když tě vidí tak na maximálně 1 km když jsi k ní nasměrovanej čumákem. Dneska jsem si počíhal na obchodní lod těsně před přístavem a hned se mi to započetlo do tonáže 100k tun. Tak to má byť.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.