Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Posádka
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Posádka 
Čau kapitáni!
Mám tu 2 dotazy: 1)proč nechodí posádka po ponorce jako to bylo při první misi v kariéře
                          2)jde zmáčknout nějaké tlačítko aby hlídka na můstku slezli do ponorky i když sem vynořen?protože to tak bylo zase v první misi bylo.

Kdyby mi někdo pomohl byl bych mu vděčný!! Kapitan



Naposledy upravil brejlounCZ dne 10. 03. 2010, 15:27, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak mi asi nikdo nepomůže Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No nevim, nehraju to, ale na druhou otázku ti dám jasnou odpověd. Nejde. Když seš vynořenej tak prostě musí bejt nahoře hlídka ne? A co sem koukal u kámoše tak posádka nikdy nechodila po palubě, ale jen tak postávala v klidu. Dokoce i pri utoku DD a nouzovem ponoreni  Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
taky mě to štve myslel sem že bude nějaká atmosféra ale nic!!! nad ponorkou je lod která zchazuje miny a posádka se vklídečku povaluje to samé při nouzovém ponoření ....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Že by vývojáři taky viděli slovutnou perlu sovětské kinematografii, tedy snímek "Kapitán Šťastné Štiky   Very Happy ?


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale na you tube jsem viděl video že posádka se pohybuje a při útoku DD běží posádka na příď.



Naposledy upravil Dušanbo dne 07. 04. 2010, 14:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
však to je základ ......... Například- je potřeba si uvjedomit že na ponorce je kolem 50 lidí ted si vem že každej znich bude vážit metrák takže když se přemístí do předu to máš 5 tun a to už je sakra váha. Tuším že v SH 3 když se ponoříš vypneš motory stabilizuješ lod na místě a ted přeskládáš co nejvíc námořníků do předu nebo do zadu to je jedno.. lod se začne převažovat

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nemas na mysli Das Boot? Ten film? Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No já SH5 jsem párkrát zahrál jen tak a můžu říct že SH3 má víc atmosféry než tady tento shit. A to už nemluvím o gwx kde jsou krásné reakce posádky po zasažení cíle. Ale trailery byli k této hře hézke...prostě co říct oje..t lidi a vytáhnout z ních peníze.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek První verze SH3 a SH4 od výrobce 
Bohužel první verze nové hry vždy mají spoustu a spoustu chyb, si vzpomeňte, když vyšel tehdy "nový" SH3 a později SH 4, základní verze. Taky byly tyto první verze hodně nereálné, plné chyb a nespokojenosti nás uživatelů. Až po dlouhé době tyto chyby atd. odstranili nebo přidali, dokrášlili, ať už bohaté kampaně, zvuky, grafiku atd. nadšenci (kterým jsme dodnes vděční). Nebýt módů, které nevytváří výrobce, By SH3 a SH4 byl taky shit. Schválně si někdo nainstalujte úplně základní verzi  (z DVD) těchto starých verzí a uvidíte ten rozdíl. Spíš než běhání posádky při poplachu apod. mě spíš vadí omezené řízení ponorky, chybí mi tam libovolné nastavení kormidla. Kruh uprostřed ručička a kliknutím myšky na stupnici (vlevo nebo vpravo) zadáš příkaz o kolik stupňů má ponorka zatočit do prava a do leva. Zaměřování cíle je zvláštní, ale když konvoj manévruje není to tak jednoduché (je větší sranda). Prostě každý z nás tam má spostu nedostatků, podle mě to chce čas a uvidíme s čím přijdou patchy a hlavně módy. SH 5 je teprve na začátku svého dlouhodobého vývoje, tak jim dejme čas. Já jim věřím. Co se týče grafiky oproti SH 4 velice, velice dobré hlavně brázdy za loděmi či ponorkami, žádné lomené rovné čáry a divné brázdy v SH 4. Prostě teď v SH 5 si připadám, že jsem opravdu na velice realné vodní hladině. Taky to není úplně dokonalé, ale rozdíl mezi SH4 a SH5 je veliký (v grafice). Dejme jim čas a uvidíme. Buffin Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To neni o fimu das boot .... to prostě musíš pochopit: všechna zátež musí na přiď aby se lod při nouzovém ponoření dostala co nejrychleji dolů (skuste mu to vysvělit někdo jinej)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ale já to vím. A to jsem neviděl ve filmu ale v sh5.

EDIT:
To byl omyl.To je filmeček na začátku.Sorry. cool



Naposledy upravil mysak_bob dne 11. 04. 2010, 20:31, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nejlepší je když sem to spustil a hlídka na můstku si šla kukadla vykukat aby něco viděla. Chudáci nikdo jim nedal dalekohledy (obrovská chyba autorů-nerozumím jak se tohohle mohli dopustit) a pak když pořád někam ukazovali a já jsem tam i s dalekohledem nic neviděl(pak mi to cvaklo že je to takový nezdařilý pokus autorů o pohyb posádky a navození už tak bídné atmosféry).
A pokud tady někdo oponuje modama tak dle mně stejně se s tím nic neudělá (myslím s atmosferou hry). Nic proti ale autoři si za tento počin peníze nezaslouží...(a UBI už vůbec ne)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám takový dotaz, jak poznám jestli je nějaký člen posádky zraněný a pokud je, jak můžu jeho léčení urychlit?


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Když si na určitého člena posádky klikneš a otevřeš dialog, ukáže se Ti tam v případě zranění červeně "zraněn" a všechny možnosti diskutovat s ním, popř. udělovat mu rozkazy, jsou deaktivovány. Protože původní hra nerozlišovala mezi těžkým zraněním a lehkým, kdy zraněný člen posádky stále může své úkoly vykonávat, opravili toto modeři a díky různým UI modům jako např. od TDW nebo reapera7 (odkazy najdeš ve vlákně o modech) máš nadále možnost udělovat rozkazy.

Ty nepoznáš, jak vážně je člen posádky zraněn, ale je-li lehce, může se z toho dostat a vyléčit - záleží na Tvém vedení, zda námořníci dostanou extra porce jídla apod.

Je-li zraněn těžce, pak Ti nezbývá než zamířit domů a nechat ho odoperovat a vyléčit v teple nemocnice. Předat zraněného námořníka lékaři na dojnici bohužel nejde.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.