Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 33 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 38, 39, 40  Další
33. flotila - Velitelství, kasárna, organizační štáb
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Záloha 
Už pár měsíců sem mimo službu, pořád jsem doufal, že to nějak pujde, ale asi ne. Prosím o převelení do záloh, budu se snažit co nejrychleji to dát do pořádku, aby mi moje U-382 nezrezla do neprovozuschopného stavu   Rolling Eyes  děkuji a štastný lov!


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek uvedení do služby 
Zpět do aktivní služby byl povolán kapitán MIROLF


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Žiadam o opätovné zaradenie do aktívnej služby.
Ďakujem.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek uvedení zpět do aktivní služby 
do aktivní služby byl opět povolán kapitán Kamikadze


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pravděpodobně už můžu pogratulovat k zisku BU. Dobrá práce piráti pirát


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Srdečne gratulujem 33. flotile k víťazstvu za mesiac január. Práve mi Sybila zjavila, že ste porazili 2. flotu o 181.607 BRT a Švedovi uniklo víťazstvo o 3.423 BRT. Tomu hovrím skvelá práca celého teamu flotily. super


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Panove ze triatricate, gratuluju a smekam pred vasim lednovym vykonem.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Gratuluji ke skvělému lednovému vítězství.   super


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No...pánové...skvělá kolektivní práce Wink a díky všem z naší floty, kteří to nevzdaly a i přes mnohé nezdary bojovali dál a to BUčko je pro tyto všechny kapitány tou odměnou, tou třešničkou, kterou si těďkom mohou vychutnat super


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Připojuji se ke gratulaci k BU. Je vidět skvělá práce nového managementu. Jen tak dál Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Byť to neni oficiální,

Gratuluju všem členům flotily k perfektnímu výkonu a "totálnímu nasazení". Výhru jsme si skutečně zasloužili. Wink

A jestli se potvrdí Hogenovy neofiko výsledky, tak se ještě jednou (a veřejně) omlouvám Švédovi za svou neschopnost použít mozek a "ukradené" BK. Příště si zjistím potřebné údaje a budu se chovat podle nich.
Takže promiň, kamaráde ve zbrani.  Crying or Very sad


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Nic se neděje, prostě to byla všeobecně taková shoda náhod,,,, a na druhou stranu i přesto všechno, že Standa není z naší floty , tak jemu tu čepicu opravdu přeju a myslím si, že si ji zaslouží, páč je to kolikrát i o těchto náhodách a muškách štěstí Wink    a kolektivní úspěch a nasazení našich kapitánů, jak tady píšeš mě hřeje daleko více,,,,,víc nás může řvát HHHHUUUUUURRRAAAA!!!! a né jen jeden Smile


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
gratulace kluci Smile snad se k vám budu moct znova připojit, měl bych mít víc času


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Švédíku, moc toho G.K nepeskuj.  Smile
On to nemohl spočítat neboť nevěděl, kolik nastřílíš. A přiznám se, že já sám jsem ani neměl tucha jak to je a o kolik.  Rolling Eyes
Prostě se hrála hra a doráželo se. Sám jsem čuměl, když mi to Hogen poslal. Takže příště holt to chce sejmout větší loď.  Laughing


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek čepička 
Blahopřeji Kamikadzemu k rozšíření řad čepičářů


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 33 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.