Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Začátky SH-4, Wolves of the Pacific
Autor Zpráva
Citovat
Příspěvek Začátky SH-4, Wolves of the Pacific 
Mohl by mi někdo poradit jak začínat? Mám koupenou ofic. verzi v češtině. CS návod.  Zdá se mi to nějaké nedodělané. 1. Co mám přihrát a odkud nahrát dodatky aby se to vylepšilo, jak postupovat. 2. Není mi jasné co se má splnit při Podmořské škole. Kam vůbec se má plout? Zvětšil jsem mapu, dojel do té hvězdy ale žádnou známku jsem nedostal. Prosím o informaci k Podmořské škole.
1. Úkol: Doplujte do vyznačené oblasti. Nevím kam mám doplout. Řídit loď a směrovat umím, ale nevím kam.
2. Nevím, zda se tím míní vyznačený bod hvězdou ke kterému vede přímka. Zvětšil jsem si mapu. Doplavu tam, ale nic se nestane. Podle návodu mám nyní zadat ESC. Pokud toto udělám, nedostanu žádnou známku, ale hra mi odpoví, že byla přerušena.
              
Můžete mi poradit jak  mám podle návodu na straně 7 dokončit Podmořskou školu a i získat napodruhé alespoň nějaké špatné známky?
POPIS REŽIMU HRY str7. z návodu:
Podmořská škola je soubor výukových misí, které vás naučí základům navigace a ponorkového boje. Na výběr
jsou čtyři ?kurzy:? navigace, dělostřelectvo (neboli používání palubních zbraní), torpéda a útok na konvoj.
Dokončení podmořské školy není povinné, ale bude pak pro vás snazší rozehrát kampaň. Zkoušky můžete opakovat kolikrát chcete, takže nezoufejte, získáte-li napoprvé špatné známky. Misi ukončíte tak, že splníte své
úkoly a stisknete klávesu Esc.


Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.