Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Setkání s dojnou krávou
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek jj tak to uz mi je to jasny , ze me to nenapadlo:-) THX !! 
a jeste jednou dik, ja si to myslel ze to tu bude ale po 40-ti min. patrani jsem radeji hodil dotaz

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mohl bych se zeptat jak zjistím kde je nějaká dojná kráva když mi dochází palivo? To mi to BDU pošle zprávou nebo jak?  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na dojnou krávu musíš mít mod já mám GWX ale ještě jsem jí nepotkal ale prí tam je víc info ti dá asi starší námořníci


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hans Schaft v prvom rade záleži na tom čo máš nainštalované:
SH-III + patch 1.4 (teda základ) tam sa k dojným kravám nedostaneš
tGW tam dostaneš radiom správu, kde sa nachádzajú dojné kravy a tam ich aj najdeš, podľa obdobia v ktorom si. Použi klavesu F-1 zasobovaci informace
ostatné nehrám



Naposledy upravil Hogen dne 26. 01. 2011, 07:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky, klávesa F1 je pro mě novinkou  Embarassed  Mám SH III 1.4 + GWX Tak uvidím jestli mi pošlou zprávu o kravičce, protože s palivem to budu mít jen tak tak Confused  To budu muset asi požádat velitelství aby mi poslali souřadnice kde se nachází, co? Jak se to prosím vás dělá? Přes radistu asi ne, protože tam nic takového neni

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
presunuto


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Prečítal som si celé toto vlákno a odpusťte, ale nemohol som sa neozvať, keď sa jeden námorník spýta na niečo a hneď o 2 príspevky ďalej sa nejaký iný námorník spýta to iste, úplne rovnako postavenou otázkou  Laughing  Laughing  Laughing  Confused

EDIT: pardon šéfe , nepochopil som to "presunuto"  Sad



Naposledy upravil Donitz dne 26. 01. 2011, 21:52, celkově upraveno 3 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a nebude to tim, ze jsem to presunul z mist, kde to nema co delat?
zkus se nad tim zamyslet Wink
ne nadarmo jsem tam napsal presunuto


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zdravím...po 100 rokoch. Plánujem sa vrátiť do singlu SH III + GWX a mám jednu otázku na tankovanie. Všade čítam že pre doplnenie paliva musím ukončiť hliadku. Lenže teraz som našiel toto video kde týpek len klikol na "Continue" a okamžite ho to doplnilo.  (video pretočte na 22:30)  https://www.youtube.com/watch?v=-OEOLw0b1TQ Dá sa to v GWX alebo to bude nejaký iný mód?  Shocked



Naposledy upravil KUBO dne 17. 11. 2019, 00:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.