Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
|Problém| Jak splnit mise?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To perlufanda:
 Podľa popisu hráš z omedzeným palivom, takže si musíš uvedomiť, že nemôžeš vyraziť na hliadku plnou parou. Hliadkové plavby amerických ponoriek trvaly zvyčajne oklo 50-55 dní. Čiže plavba bola veľmmi pomalá a zdĺhavá väčšinou rýchlosťou oklo 8-10 Knots.
Pre spresnenie :

Trieda PORPOISE

Akčný rádius : na hladine
                            6000 nm ( 11000km ) pri rýchlosti 10 knots ( 19 km/h )
                          22000 nm ( 410000km ) prirýchlosti 8 knots ( 15km/h )
                          pod hladinou
                             10 hdín pri rýchlosti 5 knots ( 9,3 km/h )
                              36 hodín pri minimálnej rýchlosti

Nádrž : 93129 U.S.gallons ( 352804 l ) max.
              89945 U.S.gallons (340742 l ) typická r.1944
 použitá lit. : U.S. Submarines Through 1945 pp. 305-311


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Petr napsal:
A na jakou jedeš rychlost že nemáš benzín?



Standartně při zrychlení času jedu na stření rychlost. Schválně tu misi zkusím znovu, popluju na sever, kam hra chce a pak hned zpátky přes Jáwu na jih do Austrálie, kde je nejbližší přístav. Rychlost po celou dobu nechám na minimum, ale i tak pochybuju, stačí se podívat do mapy. Navíc hratelnost=0. Kdyby se mi to stalo jednou začas, ale tohle se mi děje už na poněkolikáté začatou kampaň. Podle mě by stačilo, kdyby mě hra upozornila na tuhle skutečnost rádiem, ale když ono furt bliká a čas běží pořád 1024 x +. Tohle mi nepřijde od autorů jako moc vychytaný. Pokud mě nějaká taková zpráva došla, má se hra automaticky zpomalit na 1x, aby mě trklo, si přečíst tu konkrétní zprávu. Vzpomínám si, že jsem chvílo hrál Silent hunter III a tam jsem takové problémy neměl a pěkně jsem si zaválčil.


Citovat
Příspěvek  
Jen upozornim, že min rychlost není co se týká spotřeby nejideálnější....trochu si to vyzkoušej ...teď si už nevzpomínám kolik uzlů mi vyšlo na spotřebu nejlíp.
Co se týká přístavu....ujisti se jestli se máš skutečně vrátit do toho ze kterého si vyplul...jinak ti doporučim pořiď si datadisk UBM, ten obsahuje patch 1.5 , nebo vyzkoušej nějaké mody.



Naposledy upravil Merlin dne 25. 02. 2009, 11:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to merlin 
Díky, zkusím ten datadisk. Jinak opakuji, pokud mám plout tam, kam mě hra pošle, už se nemůžu vrátit nikam.

EDIT Quote



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 02. 2009, 12:39, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek vyhazov od námořníctva 
mám dotaz. Začal jsem hrát kariéru a první mise zněla dovez zásoby do nové británie. Tak jsem tam pěkně doplul odevzdal zásoby a vrátil se. Na moje překvapení bylo ticho po pěšině a další mise znovu stejného znění : zásoby - británie. Tak jsem tam znovu doplul složil zásoby a vrátil se do brisbane. Na mé překvapení mi bylo sděleno že jim přešla semnou trpělivost a mám si spakovat caky paky a vypadnout od námořníctva. Tak tady jsem to fakt nepochopil co po mně ti papaláši chtěli když mise mi ukázalo jako splněné. Jsou blbci ???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek súdruh.jasánek 
a zkusil odeslat po splneni ukolu (az se ti ukaze complete) odeslat zpravu na veleni ? vetsinou ti jeste odpovi, ze fajn zes to udelal a ted jeste bez nekam potopit nejake merchanty a podobne. osobne mam vetsinou v ramci jedne "mise" tak 5,6 ukolu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nenapad jsi náhodou nějakou neutrální loď ?


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Panove, proc porad zakladate vlakna, ktery tu uz jsou?

Presunuto



Naposledy upravil mysak_bob dne 15. 06. 2009, 21:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
aha tak to je pro mně nová věc. Tak teď už budu zasílat hlášení pořád. To mně vůbec nedošlo. Jo a je pravda že v noci jsem potopil nějakou obchodní loď a mám takovej šimravej pocit že tam bylo asi pár amerických bratrů.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ronny napsal:
Take se vyskytuje hvezda s ikonkou bedny - zasobovaci mise (mel jsem ukol "Doprav 23 tun zivotne dulezitych zasob obrancum na Filipinach"). Kouzelne na te misi bylo, ze tech 23 tun odtahli dva manici v gumovem clunu na jeden zatah  Laughing
Laughing


pravda taky jsem na ně koukal jako na herkulesy 23 tun  v nafukovačce  odtahnout je opravdu zažitek  to se nevidi každý den takové silaky Laughing


Citovat
Příspěvek fotografováni 
Vím že to tady už určitě někde proběhlo ale rád bych se zeptal jak to teda funguje stím fotografovánim.To co se tady psalo ohledně nějakého zamykáni periskopu tak mi to nějak nepomohlo ale nevím jestli to není tím že mám noc a tzv h...o tam vydím v těch periskopech.Jaké jsou podmínky pro to abych uspěšně daný cíl vyfotil.Dík moc za odpověd.Po delší dobe mám konečně češtinu tak začínam znova.


Citovat
Příspěvek SH 4 
Ronny napsal:
Take se vyskytuje hvezda s ikonkou bedny - zasobovaci mise (mel jsem ukol "Doprav 23 tun zivotne dulezitych zasob obrancum na Filipinach"). Kouzelne na te misi bylo, ze tech 23 tun odtahli dva manici v gumovem clunu na jeden zatah  Laughing


Jak to prosímvás děláte to vykládání beden? Jsem už skoro nasedlej na písku a žádná ikona na nafouknutí člunu apod. Nic. Jsem tam vynořenej asi týden. Co s tím?
Děkuji za odpověď.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to weirds:
to je jedno já měl Hirošimy vyfotit každou letadlovku co tam byla a zrovna sem tam doplul v noci,tak najdu letadlovku zamknu periskop a dám vyfotit.Pak tam byla pěkná bitevka tak sem neodolal a 4 úhoři si našly svůj cíl  Very Happy .

to Želva:
no já s těm měl ze začátku taky problém, ale potom sem na to přišel. Nikdy s ponorkou nepluj až přímo ke břehu,takhle akorát riskuješ celou loď i s posádkou.Když se budeš blížit ke břehu cca 5 KM,tak si přepni kameru na můstek nebo externí pohled (to je jedno),a při dalším přibližování ti sám nabídne vypustit člun.Později až budu mít podobnou misi tak ti ji zdokumentuji (kdybys pořád nechápal)

Tak ještě nějaké dotazy? Wink  Kapitan


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to: brejloun CZ 
díky za tip, zkusím to. Ještě se tu objevuje, že někdo neumí dokončit hlídky. Já si zapnu na mapě "pátrací vzorec" a za pár dní mám hotovo  Smile
Zdar nočním plavbám!



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 01. 2011, 23:58, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Wink  nemáš zač želvo Kapitan


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.