Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Vaše hlídky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Vaše hlídky 
Tak nevím kam to napsat třeba by někdo mohl vytvořit něco jak u SH3 vaše hlídky ale mě se to vytvářet nechce třeba by se vám to nemuselo líbit. Tak můj malí příběh: červenec 30. 1940 mise potopte 200 000 tun v severním atlantyku.  Kurz severní atlantyk po vstupu do severního atlantyku jsem potkal britskou obchodní loď. Loď bila potopena dvou mi torpédy tonaž 7000 tun. Sonar hlásí zvukoví kontakt torpédoborec který zřejmě plul poblíž a jede na pomoc za půl hodiny kontakt zničen jedním torpédem ani si neškrtnul.  Pokračuji v plavbě spatřena loď obrovský tanker připravim se na torpédování a když vidím v periskopu že nemá žádné dělo zničím dělem. A pak to přišlo celé dny nic ani vizuální kontakt ani sonar a to naslouchám pod vodou. Nakonec jedu z malou kořistí domů a co od bdu velký konvoj jen 100 km jižněji tak se připravím a co vidím 15 torpédoborců ale konvoj velký opravdu velký.

torpédobrci  jedou v kruhu a chrání konvoj tak se nenápadné ve 100 m proplížím mezírkou kterou mezi sebou mají. Vynořím se na periskop za mnou poslední řada před demnou taky takže jsem mezi nákladníma loděma a obránci ví prd utočím až na třetí řadu od prava do každé loďe po dvou torpédech a zadním na torpédoborce nakladní lodě zničeny ale torpedoborec  uhnul. Tak se potopím a čekám kdy to začne ale oni nic asi polední pauza tak nabiju dvě torpéda a přitom kličkuju mezi loděma aby mě neslišeli.  A na periskop a střílím a další loď zničím jí a jde polikat andělíčky


Pak asi skončila polední pauza a torpédoborci šli do práce. Ale bylo to k pláči krouži stříleli mezi loděma jak radioaktivní rybičky že sem se ani nebál a dali mi dost času na únik že to asi radši po hodině vzdali a já už dobrích 100 km od konvoje se vynořil a otevřel speciální lahev.
Mody: zlepšená umělá inteligence
Program k fotografiím: Fraps Very Happy

Edit by GK: Upraveny obrázky, nové téma a vážně zvážována úprava pravopisu, byť nakonec neprovedena...



Naposledy upravil Günther Königg dne 02. 10. 2010, 13:34, celkově upraveno 5 krát.
Naposledy upravil majklvorisek dne 02. 10. 2010, 12:49, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nevím, proč by se nám to nemělo líbit. Téma založeno...

Pravidla pro vložení obrázku:

A) Imageshack http://imageshack.us
1) Po otevření stránky klikněte na tlačítko "browse" a vyberte požadovaný obrázek ze svého počítače.
2) Stiskněte "upload now"
3) po načtení vložte kód "Forum code" v podokně "Embed this image" pro plnou velikost obrázku (nakládejte s tím ale opatrně, pokud to považujete za nutné, zmenšete ho před uploadnutím na web do potřebné velikosti), nebo použijte stejný kód v podokně "Embed thumnail for this image" pro zobrazení miniatury s možností zvětšení, jako v prvním příspěvku.

B) Postimage ("nahrát obrázek" pod oknem kam na fóru píšete text nové zprávy)
1) vyberte obrázek, odklikejte vše potřebné, po uploadnutí se kód automaticky vloží do příspěvku.



Naposledy upravil Günther Königg dne 02. 10. 2010, 13:37, celkově upraveno 3 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dneska jsem narazil na svoji první německou ponorku mimo doky... bylo to ve středozemním moři u ostrova Malta ....


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
čas červenec 1944 (Black Pit) - narazil jsem na konvoj 20-ti německých ponorek mířících do Black Pitu,byly jsem napadeni několika bombry ,AI ponorky pouze se vyhýbaly,nestřílely,nesnažily se potopit, já jedinej jsem střílel jak o život(2x20mm a 1x37mm rychlopalnej) jednoho jsem sundal a pak se zdekoval do hlubin,po skončení útoku jsem se vynořil a 5 ponorek bylo ztraceno.Nechapu vůbec AI taktiku - pouze se vyhýbat.

A pokud jde o rok -  opravdu mám  rok 1944,myslel jsem  někde v roce 1943 dynamická kampan končí a ono ne.Taky jsem vyfásl torpédo TVII s Walterovou turbínou jako pohon,což mě překvapilo,parametry torp. jsou dosah 8km,rychlost 45knt s LUTI hlavicí

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Opravdu? A bez použití modu "Open Horizont" (http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1854)? No to zírám!


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jedinej mod co používám je TDW kvůli SH3 rozhraní.Open Horizont nepoužívám protože mám pocit ,že to je beta verze a do testování se mi nechce.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak dej vědět, kam si se až dostal Wink

Já tenhle mod používám, protože třeba z VIIC/41 odstranil "acht-acht", změnil konečně cíle atd.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ja som open horizont nainštaloval ale žiadne zmeny som nezaznamenal a to asi preto lebo som stredomorí v roku 1942. Tak to asi bude fungovať až po roku 1943.
Ani po vizuálnej stránke.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zrovna za tu věž by potřeboval někdo dostat,protože ta věž má č.4 ,což by měla být věž se třemi těžkými flaky bez 88mm,ale tady sice není 88mm,ale není možnost mít 3 těžké flaky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
2 Hogen: Když je Open Horizont mod k tomu, že rozšiřuje kampaň od roku 1943 do 1945, tak v roce 1942 žádné změny opravdu nezaznamenáš Smile
Po vizuální stránce v letech 39-42 mod také nic nemění Wink

Torr napsal:
jedinej mod co používám je TDW kvůli SH3 rozhraní.
Fujtajbl, fujtajbl...Máš u mne body za výdrž Smile

Kdyby ses s kampaní Torre dostal do roku 1946 a dál, tak budeme vědět, že se v UBI při tvorbě kampaně inspirovali tímhle vtipem  Very Happy :

Obama, Medveděv a Merkelová stojí v hamburksém přístavu na mole a dohadují se o kvalitě svých ponorek. Medveděv říká: "Naše balšoe ponorky jsou nejlepší na světě. Můžou se potopit až na dva týdny!" Obama začne hned kroutit hlavou a říká: "Hele, dude, to nic není. Naše americké ponorky můžou zůstat pod hladinou oceánu klidně až  dva měsíce!" Merkelová se furt ošívá, neví, co říct, když to náhle ve vodě zabublá, vyrazí proud špinavé vody, všude samej kal a shnilé řasy. Na hladině se objeví prorezlá stará špinavá ponorka.  Otevře se poklop, z průlezu vykoukne zarostlá a ušmudlaná hlava kapitána s bílou čepicí, vyplivne něco hnusnýho z pusy a procedí mezi zuby: "Heil Hitler, kde si tu můžem doplnit naftu!"



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 03. 01. 2011, 14:40, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jak jsem psal jsem zatím v červenci 1944 taky jsem zvědavej kam se dostanu,je fakt že biskajský záliv je prakticky pod RAF nadvládou a dostat se z něho dá docela fušku

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Torre, a zaregistroval jsi tam nějakou akci, která by dokazovala že je rok 1944. Například vylodění v Normandii nebo tak neco? Zajímalo by mě jestli je kampaň i v letech 1943+ propracovaná, nebo jestli se plavby lodi (atd.) jenom neopakují stále dokola a čas jen vklidu plyne.


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
co se mění:
1,pokažde dojná kráva má jiní označení
2,mění se cena torpéd
3, taková divnost mapy
- jsem v Brestu , mapa Francie byla dopusud modrá, ted už je žluta nebo béžova(asi neutrální),přístav Brest je červený ale s modrým symbolem ponorky.takže už nevyplouvám z velkého bunkru(pro 6 až 8) ponorek ale z nějakýho malýho(2 ponorky) prostě provizorní dok,bez přístavních hrází,blbě se tam manévruje je to dost úzký, asi je to simulace bojů ve Francii,takže každou čekám kdy mě změněj přístav.I když je ten přístav označn červenou barvou není tam žádné nepřátelské plavidlo.



Naposledy upravil Torr dne 03. 01. 2011, 16:03, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Výborně, to znamená, že kampaň je propracovaná i po 1943. Surprised
Asi si tu SH5 na starý kolena taky koupím Very Happy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Včera mě ve středozemním moři potkalo, co bych už nikdy nečekal. zasáhlo mě jedno ze 4 ''U'' ponorkou vypálených torpéd. Nikdo mě ani nevaroval  Wink
Poškození: Docela slušný zaplavování, který jsem pak opravil, stav trupu 100%  Rolling Eyes , pár důstojníků to zranilo ale dostali se z toho, sonar a rádio zcela zničeny a nefunkční.
Docela jsem čuměl ale spíš si myslim, že jsem byl v blbou dobu na blbym místě, protože ty torpéda co vypalujou ''U'' ponorky jdou pokaždé jinym směrem než jsem já  Wink
No, ponorku jsem pronásledoval podle periskopu dokud se nevynořila a pak jsem ji provrtal ''acht und achtzig milimetr''.




Naposledy upravil Weidmann dne 23. 02. 2011, 23:29, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.