Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Mafia nej. česká hra a její pokračování Mafia 2
Hrajete Mafii

Hrával jsem 42% 42% ( 12 )
Sem tam si jí dám 21% 21% ( 6 )
Teď hraju Mafii 2 28% 28% ( 8 )
Nevím co to je 7% 7% ( 2 )

Celkem hlasů : 28
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hidden and Dangerous Deluxe Edition mám dohráno snad milionkrát Smile


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Sarroth:neměl jsem tu čest ....slyším o ní poprvé (nebo spíš čtu) Jinak já začínal a byl ujetej na Commandos další díli jsou perfektní ale co si budem vyprávět o prvním díle je to prostě Klasika...mimochodem k ponorkovému světu jsem se dostal upně náhodou a možná tomu nebudete věřit ale bylo to přes film U-571 Smile Také to možná nezní jako špatné téma jak se kdo dostal k ponorkovému světu a proč ho ponorky přitahují ...


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
a je to tady asi bude mafia 3
http://mafia.czech-games.net/


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
zaplať pánbůh ještě jsem nehrál tu dvojku ...


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mafia 3 nebude, teda nie je to oficiálne  Confused  Na nete síce bolo že sa pripravuje, a že ju oficiálne potvrdili, ale už o pár hodín sa ukázalo, že to je neoverená informácia a T2 nikdy nič také nepovedalo...
(http://mafia.czech-games.net/2010/12/mafia-iii-potvrzena/ )



Naposledy upravil Donitz dne 23. 12. 2010, 11:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ale neřekli že nebude mafie 3. Ale stejně kdyby tak by to asi zas 500 odložili vydání.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To máš pravdu  Laughing  račej nech nevravia nič a potom nech nás prekvapia  Smile


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek extrémní jízda 
Mafia 1 byla fakt super, dvojku sice už mám ,ale zatím jen na okrasu neboť mašinka to s jejími nároky nemá jednoduchéSmile Na jedničce byla super extrémní jízda po skončení příběhu ta mě táhla i mrtě dlouho po tom co jsem dohrál příběh. A upřímně některé ty úkoly mi daly pekelně zabrat:))) Má něco podobného i dvojka?


Citovat
Příspěvek  
pak tu je dlc jimmy vendeta ,jimmyho zrada a na konec joy dobrodružství ale dlc si buď stahneš na steamu nebo koupíš v obchodě jako dlc pack či spesiální edice kde je mafia 2 a bonus dlc a nebo to seženeš nelegální formou to je na tobe co si vybereš


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bohužel nemá...
A zrovna extrémní jízda v jedničce byla super, mnoho hodin zábavy i po skončení příběhu.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.