Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
SH5 nejde
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To Michal H.: Saroth má pravdu. SP3 vlastně nebylo nic převratného, v zásadě jen SP2 + všechny aktualizace do té doby vydané v jednom souhrnném balíku. K tomu byly přidány nové verze IE a několik bezpečnostních věcí. Takže jestliže Win XP pravidelně automaticky updatuješ z Windows Update, kromě některých volitelných věcí máš vlastně celou SP3. A z těch volitelných asi nejlepší je že si teď můžeš do XP přidat možnost souborového formátu exFAT pro Flashky (odstraňuje omezení velikosti souborů ve FAT32). Původně byl jen pro Visty a Win 7.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek Manualni opatchovani hry na 1.2 patch hra spadne 
Zdravím všechny,od včerejška mam problem hra se spusti -pouze počáteční video-poté komplet spadne,řešil jsem to přeinstalací hra šla,jakmile jsem ji znovu manualně opatschoval na 1.02.opět to samy.
Mám origošku německou verzi.
Prosím poradte


_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
"Manuální" podle Tebe je co? Že si to opatchoval kliknutím na "gu.exe" v adresáři Gameupdater? Nebo že sis stáhl patch na disk a poté jej rozbalil a instaloval?
Pokud si vyzkoušel jen jednu variantu, tak vyzkoušej tu druhou. Stáhl sis patch pro německou verzi? http://ubisoft-de.custhelp.com/cgi-bin/ubisoft_de.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=13405
Stáhl si ho kompletní a nepoškozený?


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Sepp von Posorschitz:

Opatchoval jsem ho přes GU.exe

tak konečně vyřešeno....stačil restart po reinstalu a opatchovaní.....
I tak dík Very Happy



Naposledy upravil ddcoy dne 23. 11. 2010, 22:05, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 23. 11. 2010, 14:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To ddcoy: Co pořád máš s tím patchem 1.0.2 ? Má to být 1.2 a jestli jsi registrovaný na Ubi, musí se ti stáhnout pokud máš originál. Jazyk může být jakýkoliv - pokud server přijme registraci, uvolní i patch  i kdybys měl hru třeba v neandrtálštině. Prostě v libovolné lidštině.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Dík Milane,už je vše vyřešeno....


_________________
Dříve nebo později bude spát každý sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Práci čest přeji všem,

 a hned tu mám pro vás malý a pro mě velký problémek. Nainstaloval sem SH5 ,připojil se na UBI a hra se mi po spuštění automaticky upgradovala na 1,2 patch.

Pak se ukázalo okénko ZAREGISTROVAT HRU a já tam dal ten kod co je v manuálu na druhý stránce a píše mi to :TENTO CD KLÍČ UŽ BYL POUŽIT:

co to má byt? když sem to kupoval tak sem to nainstaloval s po zjištění,že hra ještě neni ve stavu kdy by se dala hrát sem jí odinstaloval ,že si jí zahraju později

a ted tohle-prosím o radu děkuji

http://www.jpeg.cz/view-686_dghjdgjf.jpg.html



Naposledy upravil U-3500 dne 03. 12. 2010, 14:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A nezrušil sis (ať už omylem nebo úmyslně) účet na UBISOFTu? To by bylo špatný...

Abych Ti pomohl, tady jsem Ti přeložil instrukce Ubisoftu z jejich webu:


Tahle hláška může mít několik příčin.

Obecně platí, že se objeví ve dvou případech:

1) Zadaný instalační kód je už nenávratně propojen s jiným účtem Ubisoftu.

Co znamená "nenávratně propojen s jiným účtem Ubisoftu":

Po první (!!!) instalaci a aktivaci, tzn. při prvním zadání instalačního kódu, je tento propojen s dříve vytvořeným účtem Ubisoftu. Tím je každý aktivovaný kód pevně propojen s jen jediným účtem Ubisoftu a nemůže být nikdy použit znovu. Toto propojení mezi instalačním kódem a jedinečně vytvořeným účtem Ubisoftu nemůže být nikdy zpětně zrušeno. Ubisoft rovněž nemá možnost toto propojení zrušit. Je proto zbytečné toto po Ubisoftu požadovat.

Pokud jste smazal Váš Ubisoft účet, tak musíme respektovat Vaší volbu a instalační kód je automatikcy ihned zablokován a protože jste tím (smazáním účtu; ti, kdo SH5 smazali z disku a účet Ubisoftu jen nepoužívají, dali najevo, že hru někdy v budoucnu opět budou hrát a uvedené se jich samozřejmě netýká) dal najevo, že nechcete hru dále hrát, nelze již instalační kód nikdy znovu použít. Po aktivaci je instalační kód zcela a úplně znehodnocen a nikdy nemůže být použit znovu.


2) Instalační kód je blokován z důvodu ilegálních aktivit uživatele.

Jste-li přesvědčen, že bod 1) není důvodem uvedených problémů a neprovinil jste se tím, co uvedeno pod bodem 2), napište na Ubisoft a do emailu povinně připojte číslo kódu, výrobní číslo hry a jméno prodejce a Vás účet a kód bude prověřen.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To U-3500: K tomu co řekl Sepp jen dodávám: ..koupit znovu hru s novým instalačním kódem. Ale pozor, jestli budeš registrovat hru znovu a pod svým jménem, může mít Ubi celkem oprávněné podezření z nekalých aktivit ("nový instalační kód - a stejné jméno? Podivné! Že tohle někdo koupil dvakrát?!! Neuvěřitelné!")
Radši bych napřed zkusil zavolat podporu a zeptal se jich. Pokud použiješ jiné jméno, nemusí to totiž být řešení. V kódu může být totiž např. i ID počítače a podobně. To právě ví jen Ubi.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Ten účet je stejný jako ten se kterým  sem hrál SH3 ligu. Pak sem počítač několikrát kompletně přeinstaloval-tedy  smazal hru.

Na tom odkazu je vidět ,že jsem už přihlášen -viz-vlevo nahoře můj nick.

http://www.jpeg.cz/view-686_dghjdgjf.jpg.html


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To U-3500: A jéje, to asi bude ta chyba. Pokoušel jsi se asi registrovat dvakrát. Jak to stáhlo patch, měl ses rovnou přihlásit k účtu. Já aspoň tam mám volbu " Registrovat se - Přihlásit se. Ale samo nevím, jak je to s německou verzí. Jinak pouhou reinstalací PC nemůžeš vymazat účet na serveru. Každopádně když nezbude nic jiného, zkus tu podporu. A předtím se po stažení patche zkus normálně přihlásit k svému účtu, pokud bude volba dostupná. Jinak ta podpora.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.