Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
SH3 versus Vista + dvoujádrové procesory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
tak já si to už taky rychtim na něčem lešpím než předtim, Atlon dvou jádro a win Xp, mám origoš, tak to neřešim.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Problém z vistou. 
Zdar námorníci!
Tak som sa znovu po dlhom čase rozhodol nainštalovať si SH III a naň GWX 3 na môj noťas. Inštalácia patch 1.4 aj GWX 3 prebehla v pohode ale keď som hru spustil nič mi nič nešlo  Mad .
Pomôže mi niekto? Mám Vistu home premium a ma mám tam nainštalovaný aj ca filter aby mi SH šlapal.
Dúfam, že mi stým pomôžete aby som sa mohol pustiť na šíry Atlantik! Very Happy  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
chcel by som sa spýtať.. mám dvojjadrový processor Intel Celeron E3300, 2,5GHz.. viem, že žiadna veľká sláva, no bohužial ešte nemám peniaze na nový procák a grafickú.. no tak aby som pokračoval.. pri hraní hier tento processor pracuje len od 45 do 53%.. čo si myslím, že je málo, keď GPU nemám moc silné.. ako sa dá zvýšiť práca processora, keď chcem hrať lepšie hry?? hladal som to tu, no bohužial som o takomto niečom nič nenašiel.. za odpoveď dopredu ďakujem..



Naposledy upravil ludinko dne 02. 11. 2010, 14:22, celkově upraveno 2 krát.

_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
pokud si to ta dana aplikace nesebere sama, tak vic neda

teda pokud nejedes jednojadrovou aplikaci, ktera umi nejakym parametrem vyuzit dve jadra



Naposledy upravil mysak_bob dne 02. 11. 2010, 14:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.