Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Miny, úrazy a pohyb
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Miny, úrazy a pohyb 
Zdravím, chtěl bych se zeptat na tři věci.

1) Dnes se mi stalo, že mě těžce poškodil torpédoborec a do ponorky mi tekla voda, chtěl jsem dát rozkaz, aby tu vodu odčerpávali, přijdu k tomu frajerovi, ale on odmítá rozkaz splnit, protože je zraněnej - chci se zeptat, dá se v SH5 námořník něják vyléčit? a nebo se nedá nic dělat a on bude zraněnej až do konce mise?

2) Další dotaz zní, jestli se můžu někde ve hře setkat s protiponorkovýma minama? myslím takový ty jak je tam lodě položili a když do nich pod vodou najela ponorka tak bouchly... vyskytují se ve hře?

3) Budu za blbce, ale až dnes sem si všiml toho, že se při nabíjení torpéd posádka skutečně pohybuje a nabíjí (myslel sem že tam stojí stejně tupě, jako např. když dáte nouzové ponoření a oni stojí na místě) ale ono ne, oni vážně zasouvají torpédo do komory a hýbají se... proto se chci zeptat, reagují pohybem ještě na nějáký rozkaz? třeba při opravách, jestli běhají s francouzákem nebo tak něco...

Děkuju za případné odpovědi, snad to tu ještě nebylo...



Naposledy upravil Johny303 dne 28. 09. 2010, 00:29, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ad 1) Záleží na morálce na lodi a druhu zranění. Je-li zraněn těžce, pak se může vyléčit až v přístavu. jseš v typu VII, takže operace se zde neprovádějí a lékaře tu taky jako na typu IX nemáš. Ty sám ho tedy vyléčit nemůžeš. Žádné přesunutí zdravotníka k němu ve stylu SH3 a 4 zde nenajdeš. Je-li zraněn lehce, pak se z toho za čas vyléčí. Podle morálky na lodi to trvá buď delší či naopak kratší dobu.

Ad 2) Ne.

Ad 3) Ne. Nějaké mody přidávají pohyb posádky lezoucí do věže po vynoření, ale ty jsou dělány ještě na verzi před posledním patchem, takže někomu způsobují pády do Windows či jiné problémy s ukládáním hry apod.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1)A to mně štve že když si dali autoři takovou práci s tou lodí (interier  mohl byt postaven trochu reálněji) tak si mohli dat tu práci i s posádkou jak v trileru je že při alarmu lidi chodí po lodí nebo jak jí oběd nebo jak jdou na záchod při opravách se snaží s francouzákem spravit loď ne oni na to kašlou prostě nejhorší díl i v game page říkali že to není až tak špatný ale skoro všechny věci jsou dělané na půl a chtělo by je dodělat.
2) U misí britské pobřežní vody je jasně napsáno že britské lodě chrání letadla a minové pole. Prosím pěkně kde jsou ty miny? Žebi se autoři se báli že hra bude moc optížná  tak v optížnosti mohli dát volbu zapnout minové pole nebo vypnout. Co to bylo za testery.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
1) Tak to mi teda vadí, protože oni jsou zraněný téměř po každé bojové situaci a já například tu vodu potřebuju odčerpat hned a né až za chvíli :-( ale co se dá dělat...
Jinak, když je lehce zraněný, tak má u jména napsáno jen zraněný a když je těžce zraněný, tak tam má napsáno těžce zraněný? Já jen že sem se setkal zatím jen s nápisem zraněný, tak nevím jestli to znamená lehce nebo těžce...

2) Škoda no...

3) Fakt existuje takovej mod jo? Dobrý, škoda že po něm padá hra.... :-( Ten pohyb mě teda taky moc mrzí, na to nabíjení torpéd se kouká fakt hezky, jenže já bývám v době kdy nabíjej u útočnýho periskopu, takže vidim houby. Asi si autoři mysleli že ten pohyb při nabíjení hráče uspokojí, ale to by nám nesměli ve všech videích, vydaných před vydáním, cpát, jak se bude posádka krásně a plynule hýbat a reagovat na rozkazy... právě jak mi včera teklo do tý ponorky, tak byli všichni skoro po pás ve vodě, ale v pohodě, posádka si v klidu dál dělala svou - to mě taky štve.....

Ale SH5 se mi jinak fakt líbí, teď už ho mám radši než SH3. Sice mě tam pár věcí fakt štve - kromě již zmiňovaných působí vtipně třeba také to, že na hlídce nemají dalekohled atd... ale co se dá dělat, baví mě to i tak :-)

Díky moc za odpovědi



Naposledy upravil Johny303 dne 28. 09. 2010, 10:43, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jasně, že je to dobrá hra, občas přimhouřím oči, občas si radši přihnu, ale jde to. Surprised

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Len aby sa s Teba nestal notrdo Surprised


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Johny303 napsal:
Ale SH5 se mi jinak fakt líbí, teď už ho mám radši než SH3. Sice mě tam pár věcí fakt štve - kromě již zmiňovaných působí vtipně třeba také to, že na hlídce nemají dalekohled atd... ale co se dá dělat, baví mě to i tak :-)


Na dalekohledy pro hlídky je slušnej mod...mrkni do sekce mody Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Strangy já vím že je na to mod, ale mě nefunguje, nevím proč... já se vůbec s těma modama dost peru, nějákej mi funguje, nějákej ne... ale i tak díky ;-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Téměř vše je omodované (pohyb posádky, interface, interiér ponorky, pohyb lodí, agresivita letadel a eskort, kampaň - nyní testuji pro jednoho modera kampaň od roku 43 - 45, atd., jen je třeba hledat).


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já nemužu na začátku kampaně  zaboha najít v misi blokáda německa žádnou letadlovou loď ... Sad


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
ja taky ne nakonec jsem se na ní vikašlal a udělal jinou když tuhle nesplníš a ostatní všechny mise splníš tak to doděláš


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
2 Shark:
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1598&postdays=0&postorder=asc&start=135



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 28. 09. 2010, 15:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jo u Britskych ostrovů já pořád jak vůl číham nad něma.... no nic tak dík já zase vyrážím na lov


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.