Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 20 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  Další
Vaše hlídky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To bod 1) :

6 uzlů = 60 mil za hodinu to by to "kalili" přes kilo  Surprised !!!

1 uzel = 1,852 km / hod  Wink



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 18. 06. 2010, 12:24, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Very Happy tak se omlouvám za mystifikaci. Ani nevím proč, ale vybavil se mě jeden návod, kde něco s těmi 60 nm bylo Very Happy.

Hledal jsem a našel:

Takže jen pro úplnost - to s těmi 60nm je v docu u tohohle topicu http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=99 a je to vlastně pomůcka, že rychlost lodi je 6 uzlů Very Happy. Jsem to ale hlava dubová... Smile


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek moje hlídka :-D 
Vyplul jsem 3. října 1940 v 22:01 z doků na St. Nazaire. Úkol mise hlídka ve čtverci bf 15.
1 válečná loď : 5. října 1940 v 7:21 sem narazil na konvoj v mřížce bf 18, konkrétně sem první narazil na hlídkovací válečnou loď Armed Trawler (530 tonaz) stačilo jediné torpédo typu T I (G7a)
2 obchodní loď : 5. října 1940 v 7:37 sem potopil torpédem C2 Cargo (6399 tonaz)
3 obchodní loď: 5. října 1940 v 7:46 sem potopil torpédem další C2 Cargo (6398 tonaz)
4 obchodní loď: 5. října 1940 v 7:53 sem potopil dělem ještě další C2 Cargo (6395 tonaz)
5 válečná loď : 5. října 1940 v 8:01 sem potopil torpédoorec Clemson Destroyer 1. torpédem (1190 tonaz)
6. obchodní loď : 5. října 1940 v 8:21 sem potopil dělem a torpédem velký T2 Tanker (10818 tonaz)
7. obchodní loď : 5. října 1940 v 8:31 sem potopil další T2 Tanker (10817 tonaz)
8. obchodní loď : 5. října 1940 v 8:42 sem potopil C2 Cargo (6397 tonaz)
9. obchodní loď : 5. října 1940 v 9:01 sem potopil C2 Cargo (6396 tonaz)
10. obchodní loď : 5. října 1940 v 9:06 sem potopil Coastal Merchant  (1992 tonaz)
11. obchodní loď : 5. října 1940 v 9:12 sem potopil Coastal Merchant  (1997 tonaz)
12. obchodni loď : 5. října 1940 v 9:20 sem potopil Coastal Merchant  (1998 tonaz)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
ajaj, tak to gratujulu žes ten trawler trefil, mě se to snad nikdy nepovedlo  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To já v lize jednou střílel dvakrát s odstupem na jednu loď a v obou případech mi do cesty vplul trawler, který sem samo zasáhl....chci jen zdůraznit, že to byl jeden a ten samej...ani s dvěma dírama se nepotopil a vesele odplul. Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nojo trawler, jakožo rybařská loď musí vydržet hodně, co kdyby ulovil Moby Dycka Laughing


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek hlídka 
za dvě hlídky mám na kontě 79.128 tonaze to je dobrý ne??? Very Happy  Laughing  Cool  a to druhá hlídka bylo hrozně špatné počasí: vidjavascript:emoticon('Wink')itelnost 1 km

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
no, zalezi, co hrajes?
zaklad? tGW, GWX? jakou obtiznost?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hraji sh3 v. 1.4 bez modu na 40% obtížnost.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mňo Libore, nechci ti kazit radost, ale dobrý to bude, až pojedeš aspoň 80% obtížnost s tGW nebo GWX a uděláš těch 80tis za jedinou patrolu. Jak dlouho hraješ sh3? S módem tGW a GWX se dostaneš do úplně jiného světa. Jiná grafika, výbuchy a efekty, jiné lodě, jiná obtížnost a chování hry. Až to zkusíš, tak se k základní hře už nevrátíš Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bobo občas mi chyběla ta arkádovost základní hry a tak sem se k tomu občas i vracel Very Happy  Holt jak jinak 100tis. za jednu patrolu i s 86% obtiznosti Mr. Green


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Libor Klose napsal:
hraji sh3 v. 1.4 bez modu na 40% obtížnost.


Myslím, že to je dobré. Hele já mám za sebou teprve asi 15 hlídek ( 1943 ) na základu hry a baví mě to. A o to jde ne? Vím , že by nás místní hráči ligy vyklepli jako nic a upřímě obdivuju , že jsou tak dobří. Ale myslím si ,že než se člověk trošec omrská je do modování času dost. Hra by tě měla bavit:roll:...


Citovat
Příspěvek  
nic proti, ale chcete hrat simulator a ne arkadu. Nebo se pletu?
Ono i mody tGW nebo GWX jsou podle meho nazoru "mekke".
Totalni hardcore je Chuck Novis Mod, to si myslim, muze byt obcas i prilis, ale kdo vi, z nas asi nikdo.

EDIT: Samozrejme, ze nemyslim, ze to hned budete hrat na 100%  Laughing
Ono je prave hezke u omodovanych verzi se kochat okolim, ale pozor, nekdy se nesmite kochat dlouho  Laughing



Naposledy upravil mysak_bob dne 20. 07. 2010, 11:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Popravdě je to tak 50:50. Záleží na náladě. U mě. A netvrdím ,že nemáš pravdu. A to omodování... Na kochání okolím si budu muset pořídit lepší grafárnu...Změní omodování nároky na hardware? mám jen P 4 - 2,0 gh, 512 mb ddr RAM, Grafika - ( pokud se to tak dá nazvat ) Ati raderon 700, tu ale vykopu už mě sejří i když mě stála jen jedno pivo... Twisted Evil


Citovat
Příspěvek  
PC máme skoro uplně stejný (mám o 512 MB víc ramky a slabší procák) a jede mi uplně všechno (krom Chuck Novis modu a Merchant Fleet mod) Smile, tak žádný strachy!!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 20 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.