Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
FlightGear Flight Simulator
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek FlightGear Flight Simulator 

Zkoušel někdo z vás tento simulátor? Poslední dobou jsem mu docela propadl. Je to sice krapet složité na ovládání, ale momentálně přemýšlím o pořízení nějakého toho "knyplu" od Saiteku, protože lítat s klávesnicí je totálně o ničem. Mimochodem, docela jsem byl překvapen množstvím letadel.
Pro fajnšmekry jen namátkový výběr, s čím se tu dá létat:

A6M2 Zero, Arado Ar 234, Messerschmitt BF-109 G14, Blohm und Voss BV141, Dornier Do 335, Dornier Do X, Focke-Wulf FW-190 A8, Ki-84 Hayate, Messerschmitt Me-262, a to nepočítám dopravní letadla, helikoptéry a vzducholodě.

Jinak - tenhle prográmek je totálně zadax - pod GNU GPL!

http://www.flightgear.org/






Naposledy upravil mormodej dne 29. 01. 2009, 18:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________


"Schneller, leiser, tiefer..."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
se divam, ze je to neco jako Mrkvosofti Flight Simulator
kua, ze bych zacal jeste litat  Rolling Eyes
to by mne moja uz asi zastrelila  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No, tak to mě momentálně už nehrozí.  Laughing ... Ale je fakt, že jako MS Flight Simulator to je v lecčems podobný. Problém je, že původně tohle je Linuxácká aplikace. Kdysi jsem ji zkoušel pod Ubuntu.... Je k tomu docela dost 3rd party rozšíření, ale nevím jestli by běžela i pod Widlema


_________________


"Schneller, leiser, tiefer..."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek re 
Bezi v klidu pod W.Zatim zvladam B474,ale nenaviguji... Shocked Takze s PanAm pod mym velenim nelitat Laughing


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Je to sice zdarma a někdo si s tím dal spoustu práce, ale mě to nšjak nechytlo, zůstávám dál u MFS2004 :-)


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
B747 ne?  podle mě je nej FSX

http://www.youtube.com/watch?v=tDkDFU3INdw

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.