Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Navigace
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Bylo to tu už několikrát a stále se na to někdo ptá Rolling Eyes neuvěřitelné Wink
Zde je mapa s vysvětlením, tuhle mapu najdeš v navigační mapě ve hře, je tam nahoře jako záložka




Naposledy upravil pombocz dne 21. 06. 2010, 15:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pombo, nerozciluj se, je to zbytecny.
Delej to jako ja. Ja uz na otazky, ktere jsou zde zodpovezeny, vicemene neodpovidam.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pedro, kurnik šopa, jak jsi to hledal, když Hans hodil ob jeden příspěvek před tebou odkaz?  wall


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Oldo, ja to presunul,
novacci nehledaj, zakladaji nova vlakna zbytecne.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
dva příspěvky před ním jsem se ptal na totéž, hned pod tím je odkaz s odpovědí a další jí ta samá otázka a to jsem myslel jaký jsem hňup Laughing


_________________
Každá tuna železa na dně, dobrá tuna
IXB U-124 Lorient
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Herr Opa 
precti si, co jsem psal Oldovi  Wink
prispevek byl jako nove vlakno a ja ho jen presunul, kam patri, proto jsou duplicitni dotazy vicemene za sebou


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
slepý jak patrona, jsem si vůbec toho názvu vlákna nevšiml Very Happy .....moje chyba Embarassed


_________________
Každá tuna železa na dně, dobrá tuna
IXB U-124 Lorient
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek úhloměr 
zdravíčko, se omlouvám za dotaz beztak milionkrát zodpovězený, ale zajímá mě, zda úhloměr, co jsem viděl na navigační mapě (v návodu na odkazu z tohoto webu) je součástí nějakého toho módu? momentálně přikládám na displej plastový, a dá se s tím pracovat, ale celkem oser abych pravdu řek, nehledě na to, že si nechcu displej promáčknout, na nový nemám.))

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.