Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Bobův gramofon
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Bobův gramofon 
Kdo by neměl rád filmovou hudbu z "Das boot", jeden z modů umožňuje tuto hudbu slyšet při hře, ale spouští se sama, podle aktuální situace a mnohdy i v nevhodnou dobu, kdy se nedá vypnout. Je skvělá pro dokreslení atmosféry, ale když jsem např.pod útokem DD a řídím jen z ponorky, tak neslyším motory nepřítele a to je špatné pro manévrování. Připravil jsem tedy kombinaci dobových songů, proložených anglickým a německým rozhlasem a do toho občas zazní hudba z "Das boot" filmu. Dobré je v sh3 commanderu zaškrtnout v nastavení, náhodné přehrávání gramofonu. Upozornění pro šťouraly: Rozhlasové vysílání je z roku 1939-40, ale jde jen dokreslení atmosféry, tak né že bude někdo frflat, že už jede v roce 1942 a že to není ono Very Happy

Instalace je jednoduchá, stačí nakopírovat rozbalenou složku Gramophone do hry pod C:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII\data\Sound a tam jí přepíšete.
Můžete stahovat zde:

http://www.filefront.com/15633795/Gramophone.rar

Složka obsahuje Tipperary.mp3 zpívanou ruštinou v kombinaci s agličtinou z východního bojiště, tak komu se nebude líbit, může si jí smáznout Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Co se týče tohoto modu mám své řešení. Vámi zvolené zvukové stopy dejte do přehrávače já má vlc připravte zapněte sh3 pak přepněte ta přehrávač a poslouchejte. Pokud vás bude rušit při poslechu zvuk z hry stlumte své repráki  a u přehrávače zvyšte hlasitost. (jen pro ty co tohle ještě neví já to používám u spousty her)


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek voříšku, voříšku, ach jo 
Dost dobře nechápu, proč bych takovou ptákovinu měl dělat, když dám rozkaz radistovi a gramofon zapnu nebo vypnu přímo ve hře nebo si přetočím i písničku Rolling Eyes Vyskakovat ze hry do nějakýho ujetýho přehrávače tedy fakt nebudu, protože při její náročnosti bych akorát riskoval její pád Cool



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 11. 06. 2010, 23:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já vím to byla jen menší připomínka. Že do hry se dají dát i jiné písničky. A navíc tam máš napsáno že se to nedá vypnout tak sem to asi špatně pochopil.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Majkle, právě že do gramofonu si můžeš dát mp3 jakou chceš a v pohodě to i ovládat při hře. Ten mod na filmovou hudbu DAS_BOOT_music.rar nakopíruje muziku do jiné složky a pak to hraje pořád. Proto jsem to upravil a nakopíroval do složky gramce, kapišto? Jo a jinak máš pravdu, špatně jsi to pochopil.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to sem netušil. Protože z jiných her jako je euro truck simulátorech atd. je radio já jsem s se snažil si tam dát svojí hudbu ale nešloto.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.