Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Munice a palivo v přistavech
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Munice a palivo v přistavech 
Zdravím kapitáni!
Mám tu problém.Pluju takhle na hlídku,vystřílím všechny torpéda a ouhle.Připluji do přístavu a nevím jak si mám doplnit munici a palivo.Prosím poraďte.Nevím jestli se tu už tenhle problém vyskytl tak pardón,ale já ho nenašel. Sad


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Musíš dát ESC a ukončit hlídku, ono se tě to zeptá jestli chceš zakotvit v přístavu "x" a ty to potvrdíš. Je to uplně stejné jako když chceš ukončit hlídku na moři Wink



Naposledy upravil pombocz dne 23. 05. 2010, 18:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jo ale to skoncim uplne


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ukoncis misi, to je proste normalni


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ale on si mysli ze sa vrati do pristavu, naloaduje torpeda a vyrazi hned na to..  Wink


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
myslet muze, ale to se nedelo
proste, kdyz se posadka vratila do pristavu, tak se proste vratila


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no to je ono,a naco jsou tam teda dojný kravičky?Ty tam jsou jen na palivo? Question


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kravicky jsou a slouzi na doplneni T i paliva, ale taky se na ni dostanes pres Esc - viz patricne vlakno
akorat si usetris cas, kterej bys stravil na ceste do pristavu a zpet na pozici


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ano ale když  dam v pristavu nebo u kravy ESC dopnim a nemam zadanej ukol to je jako bych misi prohral

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Problém s NULL prostorem 
K tomuto dotazu (i když je starý) bych se připojil. Hraju GWX 3.0 a v případě tankování u  "dojné krávy", nebo prostě jinde než doma, musím ukončit misi. Tím se vynuluje i vše co jsem dosud získal, a vypluju do NULL prostoru. Dobře, dopluju do dříve zvoleného prostoru, dokončím tam hlídku a vrátím se do domácího přístavu. Tam je naoko vše v pořádku, zapíšou se mi úspěchy od tankování, můžu upravovat loď i posádku. A chci vyrazit na další misi. Ale ouha - další mise je opět NULL. Lze zvolit, splnit. Ale NULL je už i každá další. Že by BdU přenechalo aktivitu operací na veliteli ponorky? Těžko k uvěření. Něco je špatně. Ale co? V manuálu o tom nic není.

Jen ještě na doplnění: po tankování jinde než doma sice obrazovka doku naskočí, ale je neaktivní, je možná jen volba mise a tam je volba NULL již pevně dána.



Naposledy upravil Milan L. dne 19. 10. 2010, 23:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Milan L.
Nevím jestli používáš SH3 Commander, pokud ano  tak si  před spuštěním hlídky zadej hlídkovací čtverec tam. Mělo by to pomoct.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Rosta: Právě že SH3 Commander nepoužívám, vůbec ho neznám, dlouho jsem hrál jen default SH3 a po částečném zklamání s SH5  jsem se vrátil k SH3 + GWX 3.0. Tankování na moři pro mne byla novinka, ale zdá se že je prakticky nevyužitelná. Když totiž budou všechny mise NULL, nemůže být splněn 24 hodinový úkol a tím ani výsledky. Hra jde pak do ztracena.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
kdyz sem v pristavu torpedo ktere davno melo byt ke koupi neni ke koupi a nemam to cheatle. je to neaka chyba?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pokud hrajes zakladni verzi, tak se nediv
proto se delaji mody, aby tyto ruzne "nepresnosti" opravily



Naposledy upravil mysak_bob dne 19. 02. 2011, 16:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Doplnění paliva 
Zdravím námořníci, mám otázku co se přístavů týče. Pluju se svou IIA do severních vod a napadlo mě jestli bych nemohl dotankovat v tom roce 1939 v neutrálních přístavech jako je třeba Bergen a nebo jestli to jde teda jen v přístavech ovládaných Německem. Hru mám čistou, koupenou ze steamu.


_________________
Já se tě nebojím ... jen se mi tam na hladinu za tebou moc nechce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.