Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nepřátelské ponorky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nepřátelské ponorky 
Podařilo se mi potkat a potopit nepřáteldkou ponorku jednu jsem roztřílel dělěm druhou jsem sundal torpédem.
Ale tonáž se nezapočítá a efekty žádné jen ve výpisu že jsem ji potopil (540 t)


_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To samé se mi děje v SH3 s GWX, ale výtlak, který bych za potopení ponorky dostal, je zanedbatelný takže na to kašlu Very Happy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to mě se jí potopit nepovedlo, protože jakmile jí uvidim, tak ona vidí mě a jde hluboko pod vodu Sad dělem jí sice trochu pocuchám, ale pak zmizí


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jo, taky jí mám na kontě a šla docela rychle dolu. To asi to torpédo Surprised

CENZURA OBRÁZKŮ moved



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 11. 05. 2010, 19:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Bobo Wolf:

není tohle náhodou téma na SH5?Proč tady máš obrázky z SH3?



Naposledy upravil mysak_bob dne 11. 05. 2010, 17:31, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jejda, zahlídnul jsem tučný SH3 a bylo to Embarassed No ale hlavně taky proto, aby ses měl na co zeptat, brejlounku Surprised


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jéé no tak se chtěl prostě Bobo pochlubit, že taky trefil ponorku noo. Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Sarr 
Teda pane vachmajster, vy jste ale hlava Very Happy no přesně tak a byla první a poslední, brt na prd a 40tisíc říšských mařen v řiti za to torpédo. To byl kšeft Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Bobo Wolf
hahahaha Laughing



Naposledy upravil brejlounCZ dne 08. 06. 2010, 19:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to se mi stalo taky potopil jsem 1 ponorku a dostal jem 1020   ale bonus nic

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak ja som ine ponorky stretol dvakrat.Raz mi zdrhla a druhykrat pri krete som len pozoroval ako na nu utocili stihaci z Luftwafe :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No, pánové, jestli hrajete SH5, tak se obrňte trpělivostí a přichystejte si dobrou mušku. Jednou z přidaných misí v kampani "Bitva o Středozemní moře" je zničení Maltské 10. ponorkové flotily. Její eliminace je jednou z podmínek dopravy 500 000 tun zásob Rommelovi a pokud vím, nedá se tento úkol obejít.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
vážně?a kolik je tam zhruba ponorek?


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Základ ke splnění úkolu jsou tři - každá jinde (na Rommelových zásobovacích trasách). Ale je jich tam asi šest a mám dojem že když zničíš víc, tak tuny Rommelovi přibudou. Ale ty tři je minimum co ti vyplní úkol.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
dík super


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.