Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
zasáhlo vás torpédo?
zasáhlo vás torpédo

ano 33% 33% ( 5 )
ne 66% 66% ( 10 )

Celkem hlasů : 15
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek zasáhlo vás torpédo? 
stalo se vám  že vás zasáhne torpádo?
mě ano Laughing  Laughing meljsem torpédo nastavené aby kličkovalo když mine cíl vypálil jsem a plul dál po chvilce rána a bylo po ponorce Laughing


Citovat
Příspěvek  
Mne teda ne, ale v Lize to zas tak neobvykly jev neni  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to neni, ale vlastním torpédem to se snad ještě nestalo  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To se mi jednou stalo v SH4. To torpédo bylo asi rozbitý, protože opsalo kružnici a  zasáhlo mě. Akustický nebylo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No to bylo "v pořádku". Mě se to stalo taky(SH4), problém byl, že poprvé asi u každého 3 torpéda(byl problém v modu), po opravě se mě to stalo jen jednou na začátku války což bylo příjemné zpestření. Laughing Pustil jsem torpédo a čekal na zásah, nic, nic(lod byla cca 750m ode mě) a v tom jsem si vzpomněl...no jo závada na torpédech! Okamžitě ostře do prava a ponor. Mrška projela 5 vteřin na to.  Surprised Do příchodu lepších torpéd poté pokaždé taková ta nejistota tuplem v noci...super. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Při jednom z tréninků jsem si zkoušel zásah vlastní ponorky - nastavil jsem 2 FaTky přímo na příď, s rozestupem +- 15m. Obě FaTky zasáhly a současně vybuchly, ale s připravavenou posádkou nebyl problém podobné poškození zvládnout. Hull zůstal nad 50% a flooding jsem zastavil během nec. tří minut....

Přitom v reálu jedno torpédo do ponorky = téměř jistá smrt, o 2 pak nemluvě.... Confused



Naposledy upravil Günther Königg dne 19. 02. 2009, 18:15, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
V singlu ne, ale v lize mne trefil nejnemovaný velitel 33-té flottilly Very Happy Very Happy Very Happy
Přežil jsem, ale věž na cucky, byl jsem komplet slepý a pak už jsem jenom odpálil salvu odhadem Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No tak v lize mě taky jeden nejmenovaný zástupce velitele 33-té flotily trefil. Laughing Dvě torpéda a 5 sekund do konce(nesmíš Günthere tak okatě používat ten trainer!). Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarr: To zní jako kdybys mluvil o mne, ale já mam alibi, tou dobou jsem neměl dostatečně funkční počítač... Wink
Jen aby nedošlo k omylu... Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to GK: 
cti pozorneji - pise "zastupce"  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
V singlu ne, ale v multiplayeru. zautocily sme na konvoj kdyz v tom priplulo torpedo a zasahlo me do mustku, prisel sem o perikopy a flak a zachvily prez me prejela bojova lod, hosi uz to bohuzel nespravily.


Citovat
Příspěvek  
Taky mne jeden Karrotennkapitan trefil uhorem na budku,ale prezil jsem to,i kdyz jsem torpedomety uz neopravil.....  Laughing


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.