Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nové Mody do SH3?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak už mi čeština funguje, jen se chci ještě zeptat jestli existuje něco, co přepíše texty menu v commanderu na češtinu? Našel jsem něco v modu češtiny na gwx, ale nevím jestli by to dopadlo dobře, když používám tgw?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pavel napsal:
Tak už mi čeština funguje, jen se chci ještě zeptat jestli existuje něco, co přepíše texty menu v commanderu na češtinu? Našel jsem něco v modu češtiny na gwx, ale nevím jestli by to dopadlo dobře, když používám tgw?


Ano dá se to použít! Je potřeba dodržet návod!


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Hranice 
Chtěl bych se zeptat jestli neexistuje mod do SH3, ktarý by na mapě zobrazoval, kromě barevných názvů přístavů a měst, také dobytá územi=stávající hranice států.
Zjistil jsem, že se právě díky SH dobře naučí jak dějiny druhé světové války tak zeměpis a tenhle (nebo nějaký podobný mód) by mi s tím ještě více pomohl.



Naposledy upravil pombocz dne 23. 04. 2010, 20:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Hranice 
pombocz napsal:

Zjistil jsem, že se právě díky SH dobře naučí jak dějiny druhé světové války tak zeměpis.

V tomn případě kašli na SH3 a nainstaluj Hearts of Iron (třeba Doomsday). Lepší zeměpis+dějepis zabalenej do hry nenalezneš Very Happy


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Laughing  Laughing
Ale prioritní je pro mě ten simulátor ponorky, až potom dějepis, zeměpis Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.