Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Kde koupit?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Kde koupit? 
Ahojte námořníci,
možná jenom špatně hledám, ale topic tohohle druhu jsem opravdu neoběvil. Poradili byste mi kde koupit SH V nejlevněji? Předpokládám že nejlíp vyjde nechat si ho odněkud poslat (Amazon?), ale moc rád bych si od Vás nechal poradit, důležitá je cena a spolehlivost (aby opravdu dorazil). Díky všem.


Citovat
Příspěvek  
O něčem levným se mluvilo tady http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1629

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já kupoval přímo u playmana a dostal 10% slevu a další hru jako bonus Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
podivej se na gameexpres.cz

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ja koupil na game.co.uk, vyslo to s postovnym 460Kc a bylo to tu do tri pracovnich dnu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To je zvláštní jak ty ceny jdou dolů tady už to máme za 700,- http://www.gamesclub.cz/pc-games/silent-hunter-5--pc-


_________________
Rychlo Kurz potápění:Náááádech výdech,Nádech,výdech,výdech,výdech,Náááááádech.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.