Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Video galerie pro SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Video galerie pro SH5 
Tak jsem zkušebně nahrál krátké video z útoku na konvoj a založil tento topic. Sem vkládejte podobná videa z vašich hlídek.

http://www.youtube.com/watch?v=q7FxlFk2aqA

Konvoj byl chráněn pouze jedním DD, které jsem poslal ke dnu a drze, jako lázeňská veverka, provokoval tankery Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Co tam máš za MOD?
Jestli RDA tak já tam mám jen ty budíky vpravo a ty chlapíky uprostřed tam nemám Mad


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to PvonR:

já tam nemám žádný budíky Evil or Very Mad kde je seženu?pls Sad
____________________________


U-135 potopí tomíky hned. A další den plují domů a radují se za vítěznou sponu.Na večer pak program mají...co jinýho než chlastání??? oslava  oslava  oslava Laughing



Naposledy upravil mysak_bob dne 02. 04. 2010, 18:09, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hoši, hoši, více brouzdat na subsimu a máte chlapíky a budíky taky. V jednom z modů je potřeba úprava konfiguračního souboru, aby to bylo ve stylu sh3, ale jinak je to brnkačka. Na obrázku jsou moje aktivní mody a musí se přesně dodržet jejich pořadí, jinak zapláčete, kapišto? Smile



..tak další úprava modů





Naposledy upravil Bobo Wolf dne 10. 04. 2010, 13:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ne po subsimu, klidně i tady. V sekci mody to je.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
V sekci SH5 Mody není nic Exclamation


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
v sekci mody je odkaz na subsim Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chlapi jakou klávesou se spouští video záznam ze hry.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dušane, to ti neřeknu, mám na to program dodaný na CD s mojí grafickou kartou a jmenuje se Gamer OSD Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je to trochu starý ale jen pro ty co to neviděli a co nekoukají na game page recenze silent hunt 5 a předchozí díly
 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210572242600009-game-page/


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.