Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Hrajete Silent Hunter 4?
Hrajete SH4?

Ne 31% 31% ( 38 )
Brzo asi přestanu a půjde z disku 5% 5% ( 7 )
Sem tam si ho dám 24% 24% ( 29 )
Hraju jej pravidelně 19% 19% ( 23 )
Hraju ho jak to jen jde 18% 18% ( 22 )

Celkem hlasů : 119
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak to je smutné Sad mě to docela chytlo Wink


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To jo, docela sem se těšil, ale prostě jsem už na SH3 a jeho standarty tak moc zvyklej, že už asi není cesty zpět  Wink
Sem už asi fakt starej pes, novým kouskům se učím vyloženě nerad a když tak už, tak jen z donucení  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já jsem na SH3 také abnormálně fixovaný a dělá mi přechod na 4 problémy jako prase.Hlavně ovladání je pro mě utrpení   Evil or Very Mad  Evil or Very Mad


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mě ani tak moc ovládání ( UbM mod OM ) ale ty drobné nuance : absence postav u děla nebo AA, obeplutí celé Anglie po hladině v druhé půli roku 1940 ( potkal jsem snad 50 lodí, ale jen jednu nepřátelskou ), divnej management posádky, několikadeníí ( 2x delší než potřeba ) hlídkování v daném sektoru bez hlášky o splnění úkolu ( zkusmo vypálena všechna torpéda a munice a úkol pořád stejný : search and destroy ), 41 členů posádky na kačeně, při stíhání konvoje ( submarine school ) najetí při zrychlení 1024 přímo do DDčka), nulová animace AA zbraní ( letadla přesto sestřelene : submarine school ) atd atd ... je toho víc.... Možná jsem něco špatně nainstaloval, nebo nastavil, nevím, navíc mě neskutečně nebaví hrabat se v těch tunách modů, čtení tun textů k nim a ladění aby to šlapalo dohromady.
Strávil jsem s tím pár dní, a prostě mi to nesedí, vracím se tedy opět ke GWX 3 ... jeden exáč, JSGME v instalaci, pár modíků přímo v balíku k tomu SH3 Commander ... jako třešničku na dort SH3 General a jsem spokojen ...

SH4 ale, objektivně řečeno vypadá líp, měl asi i větší potenciál ale uškodilo mu uspěchané vydání SH5 : zrušení GWX4 a SH4 commandera např ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Máš pravdu,ale já to nevzdám a jestli ano tak DVD nosič poputuje pod kafe Wink


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nedávno dávaly film Pluj potichu pluj hluboko a tak mě to nějak nakoplo a zase jsem si to nainstaloval a jako dost dobré super



Naposledy upravil hiroc dne 22. 05. 2010, 17:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek SH4? 
SH4 hraju a až na děsné ovládání to docela ujde (opatchované samozřejmě).  Akorát při poslední misi jsem se trošku nas--l když po torpédování lodě se slétla letadla snad s celého světa a začala mě bombardovat tak intenzivně, že potopili vlastní loď.   A to jsem byl pod vodou. Confused  Tak nevím.... Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
SH4 jsem dohrál a teďka jsem už přešel na SH5,tak doufám,že bude stejně dobrá:-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek SH-4 
SH-4 hraju asi čtrnáct dní a myslím si, že je to docela dobrej simulátor. Přijde mi to docela vyvážený. Hrál jsem SH-2, SH-3 i s modem GWX. Mod je perfektní, ale dost mě prudilo cestování do operačního prostoru, děsivě zdlouhavý. Kielským průplavem nejde zrychlit čas na víc jak 4x, tak je to vlastně delší než cesta okolo Švédska. SH-5 jsem viděl, ale bohužel na počítači kde se to dost škubalo. V první misi má námořník vyjít na můstek za kapitánem , a trefit žebřík potmě a na trhajícím kompu se mi povedlo až na potřetí. Jinak mimochodem, ovládání je opět totálně překopaný. Můžeš zapomenout na SH-3 a SH-4. Všechno je úplně jiný. Na Sh-5 kašlu, jdu si koupit datadisk k SH-4 a omrknu mody.
Corwin


_________________
Corwin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Na obhajobu SH3 musím říct, že pokud bysis nainstaloval SH3Comander, kde lze změnít nastavení rychlosti času, plavba kielským kanálem by nebyla zas tak zdlouhavá a nudná. I tak ale radši kotvím ve Wilhemshavenu a později v Lorientu Very Happy

PS: Mimochodem obeplouvat Švédsko tak uplně nejde, asi si myslel Dánsko Laughing


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sorry, Dánsko, myslel jsem Skagerak, nebo jak se to píše. GWX je přesný podle knih, ale koho baví se plavit v bouři celý dopoledne a netrefit ani jednu loď? Já myslím, že simulátor by si měl zachovat i trochu zábavnosti. Pamatujete někdo na simulátory od Jane"s? Apace Longbow nebo IAF? To bylo přesně to pravý. Nebyla to arkáda, ale bylo to náročný a zábavný.
Corwin


_________________
Corwin
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nechápu co máte proti SH4. Podle mě je daleko lepší než trojka.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.