Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
UBI.com a nelze pripojit
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Velkovezir napsal:
nešlo by celej ten firewal v routeru nějak vypnout? já to stejně jen potřebuju na sesíťování 2 PC


myslim, ze jedinu moznost ako to rozchodit je nastavit virtual server a dufat ze pocet poloziek ti bude stacit na potrebne porty, kedze sa tam neda nastavit rozsah portov ale kazda polozka moze byt len 1 port (iked 20 poloziek by malo stacit, tych portov nebolo tak vela). Niekde tu boli tie porty spomenute.. Tie paketove filtre nechaj default vypnute, tie su v tvojom pripade nepouzitelne... Wink

ps: ak chces aby tvoj PC bol mimo firewall, tak nastav v DMZ IP tvojho PC..

edit:
667
12975
17997-18003
40000 - 45000
ak tam nieco chyba, tak ma urcite niekto doplni, tie 40000-45000 davaj posledne - kolko sa ti tam zmesti...



Naposledy upravil Millo dne 06. 09. 2007, 11:12, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
jj, Millo ma asi pravdu s DMZ, zkus a uvidis  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Millo napsal:
myslim, ze jedinu moznost ako to rozchodit je nastavit virtual server a dufat ze pocet poloziek ti bude stacit na potrebne porty, kedze sa tam neda nastavit rozsah portov ale kazda polozka moze byt len 1 port (iked 20 poloziek by malo stacit, tych portov nebolo tak vela). Niekde tu boli tie porty spomenute.. Tie paketove filtre nechaj default vypnute, tie su v tvojom pripade nepouzitelne... Wink

ps: ak chces aby tvoj PC bol mimo firewall, tak nastav v DMZ IP tvojho PC..

edit:
667
12975
17997-18003
40000 - 45000
ak tam nieco chyba, tak ma urcite niekto doplni, tie 40000-45000 davaj posledne - kolko sa ti tam zmesti...


Tak se zase po čase hlásím, a musím přiznat, že z toho nejsem vůbec moudrej. tento tvůj popis mi jenom povolí některé porty, nebo vypne cely FW? Potom, v položce DMZ mám dvě volby, jedna je: IP Address of DMZ Host  a druhá je: MAC Address of Super DMZ Host. Zadat svojí IP můžu jen do tý MAC adresy, ale tím se nic nezmění, není potřeba změnit ještě někde něco?



Naposledy upravil Velkovezir dne 19. 09. 2007, 19:23, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak to tu zase probereme
v lize v neděli jsme s pár lidma měli úplně stejnej problém: "Cannot connect to router" - nevím jak u ostatních, ale u mě problém přetrvává. Od posledního kola ligy jsem nic nepřekopával a prostě ze dne na den to přestalo šlapat. Tuším že Hans Geher na skypu psal, že mu pomohl reinstal současně s vyčištěním registu od všeho co má společný něco s SH3.
Už jsme někdo v tomto učinil nějakej pokrok, nebo mě čeká taky reinstal?


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nemohla za to nějaká aktualizace winů,třeba zpřísnila nastavení firewall? Možná by jste měli napsat co máte za OS .Mně to na Vistách šlapalo normálně. SH5 sem si nekoupil,tak mi asi UBI neprotěžovalo Smile
EDIT:Já,Yoss,Mirolf a Egelchen jsme se připojili.



Naposledy upravil Thomsen dne 23. 03. 2010, 16:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já teda nefunguju furt a jdu na reinstal, protože "repair" nepomohl. Mám XP Pro Sad  dokonce firewall jsem úplně vypnul a stejně to nejde. Po reinstalu písnu, zda je to OK.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Napodobne, nic sem nemenil, pokud vim XP pro se neaktualizovaly a vyhodilo mi to hlasku, ze se nemuzu pripojit k routeru. Jak psal vyse Grim, provedl jsem odinstalaci a cistku v registrech. Po nasledne instalaci hry, tgw1.1 a plus packu se opet muzu pripojit k ubi.com
Save game jsem si taky ponechal.

Provedl jsem jeste ted test a porad to funguje, doufam ze to do ctvrtka vydrzi.



Naposledy upravil Hans Geher dne 23. 03. 2010, 17:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
mám win7 64b a připojení jede v pohodě


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
taky mám w7 64bit


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hoši nemučte sebe a své mašinky...
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/857101043/m/5591089348?r=6321051448#6321051448


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Právě jsem dokončil kompletní reinstall ligy vč.čistky registrů jako udělal HG. Liga mi už opět funguje, jdu ulovot nějaké dobrovolníky na test Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ono by možná totiž jen stačilo smáznou jeden dva údaje v registru. Evidentně to je totiž záležitost UBI. Já když měl onu hlášku cca 2-3x tak jsem se nějakou dobu prostě nepřipojil, ale poté bez zásahu zase ano. Podle mě to má něco do činění při určování/přidělování UBI serverů(ne hostujícího, ale UBI serverů řídící logování apod).

Na druhou stranu většině z Vás reinstall neuškodí!  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jojo, Kája má asi recht, dnes už bez jakéhokoli zásahu vše šlape


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dám svůj postřeh, ale je to tak, jak říká Sarr. V neděli když jsem dělal rozpis a viděl ten chaos, tak jsem se taky zkusil připojit a několikrát a bylo to na střídačku ,,,jednou ano, podruhý ne, pak zase ano. Takže opravdu není závada na vašem příjimači Laughing


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
prostě první varování .....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.