Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Recognition Manual
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Recognition Manual 
je nekde ten kompletni s udaji o rychlosti a ponoru? mam tam jen leporelo s lodickama Surprised


Citovat
Příspěvek  
Castecny je v papirove verzi ve sberatelske edici Smile

Kdyz identifikujes lod a zaskrtnes u ni dole vpravo potvrzovaci tlacitko, tak se ti v levem hornim rohu u ovladani torped po rozkliknuti sipky dolu zobrazi kyl lodi - ponor dle identifikovane lodi a moznost nastavit hloubku ponoru torped...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
George von Hafen napsal:


Kdyz identifikujes lod a zaskrtnes u ni dole vpravo potvrzovaci tlacitko, tak se ti v levem hornim rohu u ovladani torped po rozkliknuti sipky dolu zobrazi kyl lodi - ponor dle identifikovane lodi a moznost nastavit hloubku ponoru torped...


Jestli jsem to dobře pochopil, identifikuješ loď na mapě. Objevilo si mi tam UNKNOV a jen vzdálenost a rychlost. Kde se rozbaluje identifikační kniha Question
Dole vpravo potvrzovací tlačítko mi nefunguje, když dám kurzor z mapy identifikace se ztratí. Mad
Kde dělám chybu Question


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nahravam ti video na youtube, udelal jsem ti i screenshot s popisky:

http://img191.imageshack.us/img191/6694/sh5.png

Jinak max rychlost nezjistis, soucasnou muzes vypocitat na mape ci pres periskop.
Ja pocitam na mape, namerim si kolik ujede lod metru za 3 min 15 s, vydelim stem a mam rychlost v uzlech .-) Kdyz te nikdo nevidi nebo neslysi, tak jede napr cely konvoj stejnou rychlosti.

www.youtube.com/watch?v=k4F2E1XlILw




Naposledy upravil George von Hafen dne 07. 03. 2010, 14:29, celkově upraveno 6 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.