Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
SH3 warship mod 3.0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak to nevím, s win7 nemám zkušenosti, zatím stále používám xp. Jak ten mod do hry instaluješ, natvrdo, nebo přes jsgme?


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
cez jsgme.. chcel som, ze si nahodim xpcko co mam na inom disku, ze len prehodim disk, ale zahadne strati rychlost znova sa rozbehne a po par opakovaniach mi system padne Very Happy Very Happy no co uz.. novy disk  a odisiel Very Happy


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
pro ty kteří hrají SH3 Warship simulator mám dobrou zprávu...mod chuck novis je ve výrobě i pro tento mod Cool


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Kapitáni, nevíte prosím "náhodou" o nějakém modu, s jehož pomocí bych mohl vyzkoušet těžký úděl kapitána německého pomocného křižníku? Otázku dávám sem, protože mně přišlo zbytečné zakládat nové vlákno a tenhle korzár se k lodím v modu, který je předmětem vlákna, docela hodí.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a jdou na to nejake mody na lepsi grafiku jako treba FOAM ????????? - vlny ve vysokem rozlišení
mate to v lize!!!!!!



Naposledy upravil xxxRobíkxxx dne 17. 08. 2010, 19:19, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nevíte náhodou někdo, proč se mi děje toto, stává se to jenom ve skupině G1 u lodi třídy Deutschland??



_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
že by další Wunderwaffe? Smile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mě se tento mód pokazil, když jsem ho hrál na Vistě a používal jsem JGSME. Jednoho dne jsem se pak mód rozhodl odebrat ze hry, ale JGSME ho neodbralo celý. Při spuštění "klasického" GWX se mi zobrazovalo i nadále menu z warship módu. Při pokusu spustit misi došlo k pádu hry Mad

Neznám nastavení kolegy, ale možná, že to spolu trošičku souvisí Twisted Evil  Jestli přepínal mezi jednotlivými částmi...Asi je to spíš blbá úvaha, není tam žádná loď, která by měla o tolik čísel vyšší trup než třída Deutschland.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ne, opravdu žádná jiná loď s takovou nesouměrnou výzbrojí a vysokou palubou tam není. Ale určitš to není špatnou instalací, zatím nemám nainstalováno nic jiného než GWX a Warshipmod. A navíc všechny jiné lodě fungujou. Ale já chci zrovna jak na potvoru tuhle, protože torpédoborce a torpédové čluny jsou malé, bismarck a scharnhorst zase moc velké, admiral hipper zase nemá torpédomety (alespoň ve hře myslim že ne). Deutschland je prostě ideální na lovení obchodních lodí Twisted Evil

PS: Ono to zas tak nevadí, "kapesní bitevní loď" je sice ideální, ale je moc silná a i když narazim na chráněný konvoj, tak žádný eskortní plavidlo nebude dost velké, aby mě dokázalo zastavit (a to je pak nuda) - asi budu hrát furt za torpédoborec Very Happy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak mě už napadá jen nějaká náhodná chyba v Matrixu. Včera jsem dal ve Vistách "vysypat koš" a on se mi jaksi vysypal i s tou ikonou. Zůstal po něm jenom nápis "koš", zbytek ikony je neviditelný Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Hloupý dotaz na postup 
Dobrý den pánové, mluvíte tady o G1, G2, G3. Tyhle části se mi objeví přibližně po pátém rozkliknutí módu do hloubky tam kde ho rozbalím, v JSGME se mi neobjeví. Pouze WSM 3.0 GWX3.0. To když aktivuji, (a je aktivováno osamělé) vyprodukuje jen chybové hlášení a konec. Co vlastně musí být v JSGME? Díky.

To pombocz - ještě k těm tvým obrázkům: podle těch kolíků na spodní straně věží mi to připomíná plastovou stavebnici, měl jsem "Bismarcka" a bylo to přesně stejné. To vypadá, že jako základ módu byl použit nějaký (ať už profesionální nebo amatérský) model a omylem byl vložen před sestavením.



Naposledy upravil Milan L. dne 14. 11. 2010, 03:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Co se mě týká, tak pokud rozbalím Warshipmod v JSGME, tak se mě objeví to samé co tobě (WSM 3.0 GWX3.0) to aktivuju, JSGME vypnu, opět zapnu, aktivuju další věc která se tam mezitím objeví, JSGME vypnu, zapnu, a konečně aktivuju jednu ze skupin (G1,G2 nebo G3), které se mi tam také objeví jen když to mezitím vypnu a zapnu


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To pombocz: Díky ti moc za rychlou radu - teda na tohle, vlastně de facto restartovat několikrát JSGME, bych určitě nepřišel. Nikdy jsem to ještě nemusel dělat, ani vzdáleně by mi to nenapadlo. Koukám že toho vlastně vím čím dál míň a radši si s tím JSGME nebudu moc hrát -mohl bych si nabořit celé GWX. Spíš si asi pustím toho "Yamata".


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Ahojte, prosim Vas mam stiahnuty JSGME aj warship mod ale nedari sa mi to spojazdnit neviem ako mam ten subor vsunut do JSGME. Za navod vopred dakujem. Question Este upresnim mam original dvd bez patchu a bez nicoho uplne cistu verziu v anglictine.



Naposledy upravil matus25 dne 15. 11. 2010, 16:40, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Matuš25 hľadaj a budeš spasený!! a tento problém je tu riešený aspoň 1365x

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=367


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.