Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Další
SH V - Preview a recenze
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
a proč nezachovat zkratky?
vždyť by se to dalo řešit tak, že po stisknutí klávesové zkratky by s spustil nascriptovaný děj, kdy kapitán sprintuje k periskopu, poklopu, sonaru....


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
náhodou sem na to narazil...možná to tu už je ale ten interiér a ta grafika je fakt bomba Very Happy http://www.youtube.com/watch?v=mysNmzYkGNo


Citovat
Příspěvek  
To už jsem tu někde viděl. A toto video bylo poměrně ostře kritizováno. Například ten periskop co je jen jako černá placka s dírou a další nedostatky.


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No periskop bych možná překousl, ale co se mi nelíbí nejvíc je, na mapě se zobrazuje prostor, který vidím periskopem.. Prostě tohle mi příjde jako holý nesmysl


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
ono je tam těch nesmyslů víc  Confused


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Poslední video na YouTube pro toho komu ubi "občas" blbne: http://www.youtube.com/watch?v=JVmvH4IUA9E


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Buggy napsal:
No periskop bych možná překousl, ale co se mi nelíbí nejvíc je, na mapě se zobrazuje prostor, který vidím periskopem.. Prostě tohle mi příjde jako holý nesmysl

Tak toho bych se nebál, to půjde podle mě vypnout. Bude záležet na stupni reality.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
vytazek s recenzie:

Navíc každý z členů posádky bude mít svůj vlastní příběh a nepůjde o žádné bezejmenné loutky. Rovněž se jejich výkonnost bude odvíjet od stavu morálky na lodi a pokud budete zrovna zasypáváni hlubinnými minami, všechny činnosti na lodi se výrazně zpomalí. Pokles morálky rovněž způsobí delší odezvu posádky, pokud budete požadovat přetížení motorů či co možná nejrychlejší sestup na nižší hladinu. Na druhé straně každý z vašich podřízených bude mít několik statistik, mezi nimiž budete za splněné úkoly rozdělovat bodíky. Třeba inženýr tak bude rychleji opravovat poškození lodi a časem mu přibudou nějaké speciální schopnosti.


To už se však předváděčka přehoupla do své druhé poloviny a ještě předtím, než se designér pustil do prvního souboje, naznačil pár důležitých faktů o kampani: ?Tentokrát už se hráč nebude teleportovat kvůli každému úkolu na jiné místo, ale vše bude naprosto plynulé. Celý děj si prožijete s jednou posádkou, budete s ní navštěvovat nejrůznější přístavy, abyste doplnili zásoby, a dostanete šanci lehce změnit běh dějin. V této dynamické kampani se tak budou více méně náhodně generovat úkoly, ale rovněž půjde o živoucí svět, kde se budou podle vašich činů měnit třeba trasy zásobovacích lodí a hlavní bojové zóny.?




tak toto sa mi paci dufam ze to nebude ale nejaka omedzena blbost alebo ze budu mat na palube kripla ktoreho sa nebudem moct zbavit!!!  Crying or Very sad  Cool


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Napsáno to je krásně a chtěl bych tomu i věřit,ale já jsem už tak nakažený Hansovou nedůvěrou že se až stydím  Embarassed
Jak to vyjde tak budeme chytřejší  Rolling Eyes



_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak panove, je to tady,
uz i na ubi shopu jsou predobjednavky na SH5 s terminem 4.3.2010
a bude mit UBI online ochranu
cili, muzete ho mit treba na 50PC, ale zahrajete si jen z jednoho, ktery musi byt online
zaciname s VIIA, jsem zvedavej, kolik bude stat datadisk s dalsima ponorkama

Minimum system configuration

CPU: Intel? Core2Duo? E4400 or AMD? Athlon? 64 X2 4000+ or higher
Operating System: Windows? XP (with Service Pack 3) or Windows Vista? (with Service Pack 2)
RAM: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista)
DVD-ROM: DVD-ROM speed 4x, dual-layer drive
Minimum Drive Space: 10 GB
Video Card: 256 MB DirectX? 9.0c-compliant video card (ATI? Radeon HD2600/GeForce? 8800 or better)
Sound Card: DirectX 9.0c-compliant sound card
DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)
Recommended system configuration

CPU: Intel? Core2Duo? E6850 or AMD? Athlon? 64 X2 5600+ or higher
Operating System: Windows? XP (with Service Pack 3) or Windows Vista? (with Service Pack 2) or Windows? 7
RAM: 2 GB (XP / Vista / Win7)
DVD-ROM: DVD-ROM speed 4x, dual-layer drive
Recommended Drive Space: 15 GB
Video Card: 512 MB DirectX? 9.0c-compliant video card (ATI? Radeon HD3000 series / GeForce? 9 Series or better)
Sound Card: DirectX? 9.0c-compliant sound card
DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To není tak strašný, to dokonce vypadá na plné detaily Smile


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ať jdou s tou online ochranou do řiti, jelita! Jako by nestačilo klasické seriové číslo s registrací na UBI Evil or Very Mad


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To jsou gumidové !! Mad  Tak to vypadá na konec hraní SH na notesu na chalupě při dlouhých zimních večerech - není tam net  Crying or Very sad  Mad . Doufám, že jim to osušenkují hned druhý den, aby viděli jak zbytečný to je...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pozitiva: - dodrželi slíbený termín
             - ty požadavky nezní nijak přehnaně, takže by mohlo dojít k rozšíření a on-line hraní SH5.

Negativa: - ta hloupá UBI on-line ochrana. Podobná je v simu Rise of Flight a poté, co mě to několikrát vykoplo ze singl kampaně a neuložilo to ani pozici, šel z domu. Na SH5 se fakt těším (hlavně proto, že tu bych hrál i online, když si místní šedí vlci Atlantiku nechtěli smočit tlapky v Tichém oceáně /SH4/), tak mě tahle (podle mě vyslovená) zbytečnost štve. Confused  Za moje prachy mi ještě budou diktovat, kdy a kde budu hrát... Jenže oni si bohužel můžou dovolit; dobře ví, že jiný tak dobrý sim pro ponorkáře prostě není a kvůli velikosti téhle komunity ani nebude Embarassed


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek je čas říci pápá 
Poslední komentář k SH5, slibuju  Very Happy  :

Ubi je samo proti sobě, okruh kupců se zužuje o nezanedbatelné procento těch, kteří nemají přístup k netu, nebo mají jen symbolické připojení ( napadá mě jak to bude s těmi co mají sdílenou IP ?! ).

Možná možná možná dám SH5 časem šanci, jednak zatím nemám dostatečné železo a nehodlám do komplu investovat dokud všechno funguje, druhak nehodlám podporovat a sám si platit za šikanování mě coby koncového zákazníka.
O tom, že max do týdne bude online šikana ošetřena, snad nepochybuje nikdo ... kromě kašparů z UBI ...

a do třetice, počkám až z toho Mods udělají hratelnou záležitost ( řekněme půl roku až rok),  nehledě na to že za půl roku-rok se  na mě bude tenhle paskvil smát z regálu supermarketu za budgetovou cenu, o tom snad taky nemá cenu diskutovat  Rolling Eyes

To je pro dnešek vše a přeji všem hezký zbytek dne  Surprised


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.