Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Zničená ponorka
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
zkus si uložit záznam a koukni se co se ti stalo a na nákup ponorky jsem já nepřišel ale možná to jde.nevím :(počkej co ostatní


Citovat
Příspěvek  
Nákup ponorky možný není, SH4 má v tomhle trochu reálnější systém, kdy ti nabídnou lepší ponorku: 1) až bude zavedena do bojové služby a 2) podle tvých výsledků - čím jsi lepší, tím dříve ti bude nabídnuta. Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Günther Königg 
To není špatný, že je to jako za výsledky. SH3 má něco podobného. Po mně chtěli za typ IXB rovných 9000 mařen a poposlední misi mi jí nabízejí už za 7500 Smile


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To sice jo, ale když ti strhnou renown, můžeš třeba přijít  hodnost, to mne v SH3 vždycky štvalo... Mad


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak díky za info ohledně koupě ponorek, a s tim záznamem to určitě vyzkouším. uvidime co se stane Very Happy


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
čus lidi, tak první věci, při zničení ponorky tam neni možnost uložit záznam, takže mi to moc nepomuže.
a druhá věc, dostal sem novou ponorku, třída Gato ( ta slavná ponorka) a stalo se mi todle:
http://img339.imageshack.us/img339/3971/capture07232009185333.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/7922/capture07232009185352.jpg
http://img100.imageshack.us/img100/8816/capture07232009185415.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/352/capture07232009185428.jpg
Nejdou vysunout periskopy a nejde se postavit nahoru na mustek, jak by to taky šlo, když tam ten mustek neni Very Happy



Naposledy upravil Chladič dne 23. 07. 2009, 18:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak tady pomuze jen reinstal Wink Proste dalsi bug kterej se jinak odstranit neda ale neboj sh3 jich ma taky spoustu Laughing



Naposledy upravil Vancik dne 23. 07. 2009, 18:47, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já hraju SH4 zatím asi 14 dní, takže jsem začátečník, ale i tak si myslím, že to co dělá tvoje hra nebude způsobem hraní, ale nějakým problémem buď v PC, nebo při instalaci. Zkusil bych přeinstalovat, pak vyzkoušej jestli ti to dělá i jiná verze. Zkus i základní 1.0, i když tady všichni píšou, že je plná chyb. Taky nepíšeš, nebo jem si nevšimnul, jestli to máš originál, nebo staženo z netu. To co se ti stalo s ponorkou, že ti chybí můstek mi přijde jako nějaký chybějící soubor hry. Rozhodně bych zkusil reinstal. Měj se

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek ....??? 
A nenapadlo Tě, že ta ponorka ještě není hotová a musíš nějaký čas počkat na dokončení a spuštění...???? Laughing  Laughing  Very Happy  Very Happy  oslava  great  my god


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
9:42
jo to sem si řikal, kdyby mi tam daly aspon periskop. no jinak ted sem udělal přeinstal, ale ještě sem to nezkoušel, uvidíme. Jinak jo, přiznávám sem mám nelegal kopii hry. nemám zas tolik peněz abych si mohl kupovat original i na PC, stačí když kupuju original PS2 a že někdy stojej 2 litry,ale to mě stejně neomlouvá. SH je dobrá hra a když ji někde najdu za výlohou koupim origoš.

10:26
Tak teda sem to vyzkoušel a nic, verze 1.0 stejný, verze 1.1 stejný, verze 1.4 stejný. Při tom když dám rychloou misi a dám gato tak tam je kompletní. takže to vypadá na pořádnej bug hry :-( a já se těšil že si vyzkoušim Gato, mojí třetí lod. První byla Gar, jenže s tou sem dojel s 99% poškození do přístavu, tak mi dal Porpoise na jednu misi a pak Gato  Crying or Very sad



Naposledy upravil Chladič dne 24. 07. 2009, 09:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek k tématu 
chci se zeptat. stala se mi taková věc. plavil jsem se k japonskému přístavu a detekoval jsem nepřátelské letadla. Začal jsem klesat na periskopovou hloubku a když jsem byl už skoro celej ponořenej začal nálet. Trefila mně jedna jediná rána z kulometu letadla a všechny systémy selhali. Ponorka šla ke dnu. Je to možný? Kdyby mně zasáhla alespoň bomba ale kvůli jediné ráně z kulometu??? To je nějaký divný. P.S. tu ránu jsem schytal do zadní části ponorky. USS Triton.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dobrej zeptam trochu mimo tema...dost casto se me stane ze bitvu preziju bez ujmy pak plavu do pristavu a ponorka se znici tim ze ji nejak dojde baterie?zkousim dobijet ale proad je na 100 a pak z niceho nic spadne na nulu a ja musim zresetovat misy...? nevite nikdo cim to je?


Citovat
Příspěvek  
buď chyba ve hře (neopatchovaná, cracklá apod. verze?), špatně nainstalované mody, příčin může být hodně...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.