Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
SH3 a WIN Seven (7)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek SH3 a WIN Seven (7) 
Dám vám sem poznatky z chodu SH3 na Win Seven... Instalace je stejná jako na Win Vista... Chod hry v offline je bezproblémový... Online taktéž bezproblémový...

Jinak můj subjektivní pocit z tohoto systému: Systém je svižnější, stabilnější, intuitivnější (míněno oproti Vistě...)... Taková dodělaná Vista... Proto těm, kdo používají Win Vista ho vřele doporučuji... Případné dotazy rád zodpovím...



Naposledy upravil mysak_bob dne 17. 02. 2011, 13:00, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil aaron2 dne 17. 05. 2009, 23:29, celkově upraveno 4 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
uvidíme jak na tom budou, až vyjdou ofiko Smile ale doufám, že to bude stát za to, když chtěj ukončit podporu XP


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
No v každém případě RC1 final build 7100 je uvolněná pro veřejnost a lze jí legálně a volně stáhnout na stránkách mrkvosoftu... Leč pouze v pěti jazykových mutacích... Product key platí cca rok... Že lze na rapidu nalézt český jazykový balíček a přes ovládací panely ho do této verze nainstalovat a je z toho plně funkční česká verze už vám radit nebudu protože to už legální není.... Wink  Laughing

BTW: Na rapidu je i RC1 final bulid 7100 ve slovenské jazykové mutaci... (jak x86 tak i x64) Ale to vám také radit nebudu protože to není legální... Wink  Laughing



Naposledy upravil aaron2 dne 17. 05. 2009, 12:46, celkově upraveno 3 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jen bych se tak ze zvědavosti zeptal na pár věcí, když už je tu ta možnost sonar

1) kolik zabírá systém místa ?
2) jak je to s vytížením pamětí s a bez efektů (jeslti je tam teda něco na způsob aera)
3) jak se to chová při hrách ? Respektive jestli to nějak nebrzdí neotravuje (teď nemyslím jen SH)
4) nějaká pěkná fičura která by stála za vyzdvihnutí ? Smile

Díky   Kapitan


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dobrý dotaz.. som na vážkach skúsiť ho,ale neviem ako je to s podporou a celkovo ako sa to chová..Recenzia  a prax sa často líši..


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Takže...

1)Složka windows má cca 8GB... Kolik si kde zabral ještě bokem už nezjistím protože systém už používám a mám v něm i svoje věci...
2)Nikdy jsem neřešil na kolik využívá paměti... Mám 4GB (respektive mám 5GB... a systém je i vidí, ale vzhledem k tomu že mám 32bit verzi tak pochybuji že umí využít více jak 4GB)... Vždy jsem zastával názor že paměť mám v kompu proto aby byla využívána a ne abych se kochal nad nějakým RAM managerem že mám 90% paměti nevyužito... Aero mám zapnuté, protože už od Vist mám ověřeno že efekty při zapnutém Aeru táhne GPU zatímco při vypnutém táhne vše CPU... A když mám 8800GTX tak by asi byla škoda jí nechat nevyužitou a nechat to vše na CPU...
3)Připadá mi (ale může to být subjektivní dojem) že vše běží o hodně svižněji... Moc her jsem zatím nezkoušel, ale vše co jsem zkusil (např FEAR2, FarCry2,CoD5,Fallout 3,SH3,SH4,Stalker Clear Sky, Rainbow Six Vegas2) běhá bez nejmenších zádrhelů....
4)Fičurinky navíc vesměs nevyužívám.... Ale celé ovládání je takové intuitivnější a uživatelsky příjemnější... Jako např u UAC jde nastavit hladina "citlivosti" jak moc má "otravovat".... a to od stavu kdy se ptá na vše po stav kdy se neptá na nic...

to Otto: To na co si nenajde ovladače sám (čehož je opravdu minimum) jdou použít ovladače na Visty bez jakýchkoliv problémů.... Dokonce si sám našel i ovladač na mou stařičkou DVBT kartu na kterou na Visty jsem měl problém sehnat ovladač a lovil jsem ho na netu půl dne.... Celkově je systém oproti Vistám svižnější a zatím absolutně bezproblémový... Prostě mám u něj pocit jak když "ty Visty konečně dodělali"... A z diskuzí na fórech jsem se dočetl že i na slabších strojích kam prodejci rvali Visty přesto že je komp zvládal jen s obtížemi Win7 běží bez obtíží...

Já osobně tedy těm co používají Visty doporučuji přejít na Win7.... S XP je srovnávat nechci a nebudu!!! Ale proti Vistám jsou Win7 jednoznačně velkým krokem kupředu.... Respektive je to krok od problémového a kontroverzního systému k systému bezproblémovému a běžně použitelnému....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek RTM 
Tak mám dobrou zprávu pro ty co čekají na finální verzi... Zítra má vyjít RTM... Tedy "Ready To Manufactur".... 22.10.2009 má být uvolněna US verze pro prodej, CZ verzi tedy můžeme očekávat někdy před vánocemi... Cena má být prý nepatrně vyšší než stojí Win Vista...

Pro ty kdo nyní uvažují o koupi nového kompu s OEM OS a nebo koupi samotného OS doporučuji vyčkat než Mrkvochvost vydá oficiální datum "Upgrade Free"... Win Vista zakoupená (a platí to i pro OEM) po tomto datu budou mít bezplatný upgrade na Win Seven (stejné edice)po jejich vydání.... Neoficiálně je to 1.7.2009 ale bude asi rozumější počkat na oficiální vyhlášení....



Naposledy upravil aaron2 dne 18. 06. 2009, 09:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak datum po kterém při koupi OS Vista budete mít bezplatný upgrade na Win Seven bylo Mrkvochvostem stanoveno na 26.06.2009....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Win7 a SHIII 
Nově jsem si nainstaloval Windows 7-64. Nefunguje mi SHIII. (IL-2 jede dobře)
Spustím hru, objeví se mi TGW ? vlk, úvodní film a pak černá obrazovka. Hraje hudba jako při normálním spuštění, ale obraz nikde.  Mad
Poraďte, v čem bude chyba?
Budu muset reinstalovat SHIII? (to se mi nechce!)


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já bych viděl spíš problém v kodecích.... Mám Win Se7en (byť 32bit) a SH3 běží bez problémů....



Naposledy upravil aaron2 dne 10. 11. 2009, 15:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
http://www.youtube.com/watch?v=t3h6kOLYGtI&feature=player_embedded

je to trochu OT, ale jenom malinko  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
myslim si ze se to hodi Laughing  ovsem uplne me odrovnalo BSD na konci Surprised


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Bomba Hans! Bomba! Laughing

Jinak jak psal aaron, tohle budou asi kodeky. Chce to starší či naopak poslední ffdshow. Tedy pokud je používáš. Tedy např. XP Codec Pack.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Odkud je mám stáhnout. Tedy např. XP Codec Pack.
V tomhle jsem trochu mimo.

Ještě se mi k tomu přidal problém s klávesnicí - LOGITECH G11. Ve hrách mi nejdou programovatelné klavesnice. Defaultní nastavení funguje.
Ví o tom někdo něco?
 Twisted Evil


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
na kodeky bych zkusil google a vyhodi ti toto http://www.xpcodecpack.com/
a na klavesnici leda tak logitech.com jestli tam na ni neni nove software
cili http://www.logitech.com/index.cfm/434/285&hub=1&cl=roeu,en
a tam si zvol co potrebujes. predpokladam, zes po instalaci w7 klavesnici neupgradoval
pokud jo tak to uz neporadim


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.