Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
problem s tGW alebo PC???
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek problem s tGW alebo PC??? 
Dnes som zapol sh3 a zacali mi miznut ikony a ovladacie panely ci ako sa to vola . Zblbla my obloha a zacina blbnut aj voda . Neviete ci mam problem s TGW alebo s PC ?








Naposledy upravil KUBO dne 05. 11. 2009, 13:28, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No tak to že se ti zrušily ty panely, není to tím, že jsi zmáčknul "del" ? toto magické tlačítko je totižto zruší (opětovným zmáčknutím nahodí), ideální pro focení apod. No a ten první obrázek, nepřehřívá se ti grafika? Mám starou kraksnu a občas se mi takhle podělá obraz v  periskopu, stačí mi ale vyskočit na plochu a zpátky a je to OK (většinou, někdy musím i 3x).. (horší je to při ligových zápasech, kde to může po návratu z plochy spadnout)


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tie panely mi blikaju . A grafika sa mi trochu prehrieva , ale fakt len trochu !:-(
Blikaju iba na mostiku , v uzo a periskopoch. V command room idu v pohode .



Naposledy upravil KUBO dne 07. 11. 2009, 15:50, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No tak pokud se ti přegřívá grafika, tak to je určitě tím..Dokup si větráčky a pokud nechceš utrácet hned, tak zkus mít otevřenou skříň a zkus to chladit fénem, nebo jakýmkoli jiným zdrojem větru. Teda není to moje zkušenost, ale dost lidí to takhle radí  Very Happy
ad panely: tak to se mi nikdy ještě nestalo a ani sem nenarazil na ti, že by tento problém někdo měl.. možná to taky bude tou grafikou, ale to si nejsem až tak jistý


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pozor na fén - samozřejmě musí umět foukat studený vzduch, jinak to ugriluje ještě líp Smile


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
kubooo, máš kolem bedny dost místa? Není třeba naražená na zeď nebo strčená v uzavřeném prostoru? Kdy jsi naposledy čistil odfuky a kontroloval větráky?
edit: já třeba řešil chlazení takto a nutno říct, že je to hodně důležitá věc, musí tam být větrný tunel a v zadní stěně jsem vyndal některé nepotřebné záslepky Wink



nyní tam mám procesor přetaktovaný z 2,8GHz na 3,55Ghz a grafickou kartu která by mohla vytápět barák, ale díky upravě má karta 60°C a chladič Arctic Frezzer 7 Pro drží procesor na 49°C



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 06. 11. 2009, 13:05, celkově upraveno 3 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
cistil som ho asi pred mesiacom a pol




Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ok, pro začátek zkus vyhodit záslepku nad a pod kartou, pokud je to teda skutečně přehříváním Idea jinak ty větráky ti fungujou všechny?


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Funguju ale nesu v najlepsom stave. Treba kupit nove. Cely pc bi bolo dobre vymenit ale nesu peniaze. Smile Procesor44°C , zakladna doska35°C.
A nevies aka graf.karta je najlepsia?



Naposledy upravil KUBO dne 06. 11. 2009, 21:41, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007K0BT0BXSZI   čistě můj subjektivní názor


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Koupil jsem tuhle 4870 http://www.newegg.com/Product/ImageGallery.aspx?CurImage=14-121-291-S01&ISList=14-121-291-S01%2c14-121-291-S02%2c14-121-291-S03%2c14-121-291-S04%2c14-121-291-S05%2c14-121-291-S06&S7ImageFlag=1&Item=N82E16814121291&Depa=0&WaterMark=1&Description=ASUS%20EAH4870%20DK%2fHTDI%2f1GD5%20Radeon%20HD%204870%20Dark%20Knight%201GB%20256-bit%20GDDR5%20PCI%20Express%202.0%20x16%20HDCP%20Ready%20CrossFire%20Supported%20Video%20Card , ale nestíhá mi jí procesor, tak jsem jí musel totálně podtaktovat. Už se třesu na upgrade na i7 ale má vyjít i9 tak nevím zda počkat Confused Jinak už se dělá 4890 http://www.extrahardware.cz/radeon-hd-4890-novy-vudce-jednocipovych-grafik-ati


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Neviem co mam robit s timi blikajucimi panelmi . Robi mi to najcastejsie v kariere. Vid 2. obr. S tim vela torpied nenastrielam.





 Crying or Very sad  Mad



Naposledy upravil KUBO dne 21. 11. 2009, 20:53, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Taky isty problem mam aj v gwx. Vsetko sa rozmazava, zasekava, blika a neviem co vsetko este. HELP ME !!!
Mad  Crying or Very sad  Sad  Evil or Very Mad  wall



Naposledy upravil KUBO dne 26. 11. 2009, 10:50, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to KkUuBbOo:

nevím jakou máš sestavu takže:
1,jestli máš vicejaderný CPU,nastav sh3 tak aby byl spuštený pouze na jednom jádru.
2,podívej do taskmanageru zda v tu chvíly není aktivní proces se jménem Doscan.exe
3,zavirový PC nebo seb ti napozadí stahují různý update pro antiviry,firewally apod
4,ICQ jestli ho máš zapnutý,vypniho,můžeš v tu chvily fungovat jako nedobrovolá transfer stanice
5,vypnout DC++ a podobný věci



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 11. 2009, 11:54, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
1. mam len jedno jadro
2. nieje zapnuty
3. nestahuje sa mi na pozadi nic
4. icq je vypnute
5. co je to DC++

CPU: 2.66 Ghz (Celeron)
RAM: 1.50 GB
Graficka Karta: ATi Radeon 9550



Naposledy upravil KUBO dne 26. 11. 2009, 13:29, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.