Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problém: Aktivace účtu
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: Aktivace účtu 
Tak jsem trochu zmaten, zaregistroval jsem se tu 3.12, přišel mi e-mail že mám čekat na aktivaci účtu, tak čekám čekám, a pořád nic. Nakonec jsem se zkusil přihlásit, a vida, jsem tu. Takže teď jsem tedy normálně aktivní?



Naposledy upravil Sarroth dne 22. 12. 2008, 15:03, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj, jinak mail by ti mel prijit obratem s potvrzenim jmena a hesla
pokud neprisel, tak zkus prohlidnout spam kos, pokud teda uz neni vysypanej



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 12. 2008, 11:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mail mi přišel právě jen ten první, kde bylo napsáno, že účet musí být aktivován. Žádnej další nedorazil, spam jsem samozřejmě kontroloval. No nic, hlavně že jsem tady a můžu i něco napsat.  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ze zatím neznámého důvodu blbne momentálně na některých adresách potvrzující mail(řeší se, je možná spojitost se změnou SMTP serveru), to ale nebrání tomu se přihlásit. Samotná aktivace je většinou provedena obratem.



Naposledy upravil Sarroth dne 10. 12. 2008, 15:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
OK, dík za info

Možná by stálo za to ho umístit někam vyditelnějš, pro případné další postižené.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Měl jsem ten samý problém, člověk čeká na potvrzující e-mail a ono nic. Přihlášení je možné, nick zaregistrován a zůstane jen pochybnost zda je fórum dostupné na 100%.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ja mam podobny problem prihlasil som sa a nemozem sa dostat do hry. ked si´dam prihlasovcie udaje tak ma to hosi akurat na forum.. ako sa dostanem priamo do hry??


Citovat
Příspěvek  
do hry nijak, tu si musis koupit   Wink

ale to nesouvisi s chodem fora  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 10. 2009, 20:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ale co si mam kupit?? som tu novy a mohol by mi niekdo poradit?? co si mam kupit nejaku aktivaciu , alebo nejake CD,,??


Citovat
Příspěvek  
treba tady
http://www.silenthunter.cz/shcz/centrala.php
vpravo , dle tveho vyberu
nebo u jakehokoliv prodejce PC her



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 10. 2009, 21:14, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.