Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problem s multiplayer sh4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problem s multiplayer sh4 
Po dlouhym badámí a zkoušení všeho možnýho sme včera přišli na to jak to rozchodit  přes hamachi stačí pouze změnit ve složce data/cof/menu   port z 1900 na jakejkoliv jinej.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
koukal jsem, ze vlastnictví originální hry je sice bohulibé, ale k větším možnostem hraní po netu to nevede... to me štve. většinou není ani jeden server online. prostě běs. (mám hru s playmanovo češtinou a patchem - to snad nehraje roli ne?)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak píše Jirka186,včera jsme to zaměnili za port 21000(ten UBI používá pro Ila) a ejhle,už nám to po LAN nepadá..
Pro ty co neví kde hledat soubor cfg,tady je \Silent Hunter 4\Data\Cfg\vybrat soubor Main.Scrolovat dolů a vyhledat  [Multiplayer]
GamePort=19000
ShowPlayersNames=true
ShowNamesOnTorpedos=false


_________________
C2D 8400MHz @ 3,7 Ghz,DDR2GB DDR2,GK8800 GTS 512 OC
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chlapi,prosím poradte,nevíme proč nám to před hamachiho nejede.Udělali jsme vše podle topiku víše,založim přes lan,ale ostaní mě nevidí,nevíte proč?porty jsou otevřený,přes Ubi to jede.


_________________
Gigabyte P35DS4,Intel Core2Duo 3Ghz@4Ghz,Arctic Cooling Freezer 7 Pro,Geforce 8800GTX,AData 4x2 Ghz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
a port pro hamachi mas taky povolenej? standard je 12975 (se mi zda), resp. jestli ho nema nekdo zmenenej Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Už to chodí,stačilo nastavit Hamachi jako primární síťovku a naslednej restart.Díky.


_________________
Gigabyte P35DS4,Intel Core2Duo 3Ghz@4Ghz,Arctic Cooling Freezer 7 Pro,Geforce 8800GTX,AData 4x2 Ghz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
zdravím,
zakoupil jsem po dobrých zkušenostech s SH3 originál hry SH4 (cz) mám k tomu i data disc za němce tak že..všechny aktualizace..
koupil jsem to hlavně abych mohl pařit po síti ..

mám ale problém na ubi se připojím ...ale za celou dobu jsem tam neviděl ani jednu otevřenou hru..

nevíte někdo čím by to mohlo být?

-pochybuju že by to nikdo přez UBI nehrál-

díky


Citovat
Příspěvek Pomooooooooooooooc!!! 
Cus poradi nam tu nekdo jak rozjel hamachi  a SH4 na siti? Port sme zmenily ale nic a jak nastavim sitovou jednotku u hamachi na primarni?


Citovat
Příspěvek  
A máš otevřené všechny porty pro SH4? Tuším, 3074, 19 000 až 02...přesně je to v manuálu.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek netušim jak 
rad bych ty porty otevrel tak jak je psany v manualu ale netusim jak je otevrit.

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.