Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nejoblíbenější modifikace na Silent Hunter 4 a UBm
Nejoblíbenější modifikace na SH 4 a UBM

Operace monsun 25% 25% ( 10 )
Trigger Maru 22% 22% ( 9 )
Real Fleet Boat 35% 35% ( 14 )
RUN SILENT, RUN DEEP 12% 12% ( 5 )
Fall of the rising Sun 5% 5% ( 2 )

Celkem hlasů : 40
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nejoblíbenější modifikace na Silent Hunter 4 a UBm 
A máme tu hlasování o nejoblíbenější modifikaci na Silent Hunter 4 a jeho datadisk U-Boot Misions. Jak hra tak i její modifikace dospěly ke svému vrcholu, co se týká propracovanosti i  kvality a bezesporu jsou modifikace pro tuto hru velmi důležitým faktorem bez něhož by již skončila v propadlišti dějin  Rolling Eyes  ( hlavně SH 4 ) A tak si uděláme průzkum které modifikace jsou mezi hráči ty nejoblíbenější a i ty co se víceméně nepovedly tak do toho  Cool



Naposledy upravil hiroc dne 14. 06. 2009, 12:35, celkově upraveno 7 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No, dle mého názoru je to hlasování poněkud ,,zvláštně" sestavené, protože např. porovnávat RFB a Pacific environment nemá smysl. Navíc třeba OM neí tak úplně samostatná, ale dá se kombinovat s RFB nebo TM... Wink

Mnohem lepší by bylo vybrat například právě RFB, Trigger Maru a Fall Of the Rising Sun ( které mi tu tak nějak chybí... Wink ) a udělat z toho hlasování o supermodech...



Naposledy upravil Günther Königg dne 22. 03. 2009, 14:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak ono to samozřejmě hlasování o super modech je a to o těch nejznámějších což jsou podle mne tyto a ano všechny modifikace se dají různě kombinovat ale to by tu těch položek muselo být poněkud více a Pacifik  Environmetal a RFB jsou bezesporu významné super mody a operace Monsun je samostatná modifikace a dá se hrát bez jiných modů ( neříkám že to tak někdo hraje ale dá )


Odstranil jsem z hlasování modifikaci Fall of the Rising Sun !
Důvod je prostý je zbytečné aby v hlasování byla jedna modifikace dvakrát, více pod topikem výše zmíněné modifikace.



Naposledy upravil hiroc dne 24. 03. 2009, 21:22, celkově upraveno 2 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Za ty tři měsíce co tu toto hlasování probíhá ho shlédlo 435 námořníků, ale jen 8 z vás se obtěžovalo dát hlas některé z modifikací, nechápu proč, vždyt taková to anketa přinejmenším pomůže nováčkům v rozhodování do které modifikace se pustit a tak restartuji toto hlasování a doufám, že se do něj zapojí více z vás, předen děkuji .
 PS: I přes mé výhrady jsem dnes zapojil Fall of the rising Sun.



Naposledy upravil hiroc dne 14. 06. 2009, 12:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
odhlasoval jsem RFB, ale nutno podotknout, že používám tři s výše nabízených modů, a sice RFB; RUN SILENT, RUN DEEP; Operace monsun (a fungují dohromady bez problémů). Tak nevím jestli je to hlasování dobře nastaveno, možná byto chtělo přidat nějaké kombinace jako +-, protože takto bude hlasování stejně zkreslené. Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No tak samozřejmě že se dá plno modifikací i mod balíků vzájemně konbynovat ale to bych tu musel dát možná i desítky různých kombinací a to by nám nic o nejlepším super  modu nic neřeklo byla by to jen modifikace ala.Voren nebo hiroc.I já si třeba GWX něčím doladím ale základ je vždy jen GWX konec konců ty jsis také vybral z těch tří modů podle tebe ten lepší a o tom to tu je.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
který z těchto módu kromě operation monsun je uršen pro UBoat mision?
Nemíchá se to tu?


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Až na RUN SILENT, RUN DEEP je vše děláno i pro datadisk. U Fall of the rising Sun si nejsem 100% jistý.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem zkusil zkombinovat Real Fleet Uboat a Operation monsun
RFB je agresivnější instalací, ikdyž jsem jej instaloval jako první, zůstaly jeho startovací obrazovky i pro OM.
Nejhorší ale bylo, že po instalaci OM se evropská část mapy neukazuje, a není možné ani zahájit kampaň v evropě (zmizely pochopitelně i roky zahájení kampaně 39-41)
Výsledek?
RFB letěl z disku ven.
Myslím že OM je čistě evropská záležitost a s ostatními módy se nedá srovnávat a do hlasování co je nejlepší mód Vlků v Pacifiku nepatří.


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to máš asi něco špatně ty, protože mi to jede uplně normálně a mám tam dokonce i RSRD (RSRDC_RFBv15), tak tady nemlž Wink .


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a máš dostupnou evropskou kampaň?


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jistě je to jak píše Voren, RFB a TGM jsou tak zvané "Main" mody upravující základní principy pro obě kampaně, RSRD je poté zaměřen na pacifickou kampaň(US) a OP na indicko-atlantickou(GER). Někde si udělal chybu, buď při odinstalaci, nebo instalaci. Wink Je klidně možné i instalovat všechny najendou a kampaně střídat. Já osobně jsem hrál Rub + RSRD a poté RuB + OP a ano atlantickou kampaň.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Máte pravdu, vše jsem přeinstaloval a teď to funguje přesně tak, jak popisujete
Dík za popostrčení k řešení problému


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.