Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Dotaz na mody do SH 4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Dotaz na mody do SH 4 
Ahoj lidi,mám dotaz,mám sosnutý mody bitevních lodí pro SH4 ale odkaz je pořád ten samej,rozchodit se mi povedlo jen Bismarcka,Iowu,a Yamato.Admiral Scheer nejde,a nevim jak rozchodit Scharnhorst.Jestli píšu na správný místo,díky,jestli ne tak sorry

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Hloupej dotaz 
Ahoj lidi to jsem zase já,občas se mi stane v SH4 v modech,že se mi třeba u USS IOWA nebo  Bismarcku nezobrazí dělové věže,nevíte někdo proč?a taky když si chci sosnout hratelnýho Scharnhorsta,nebo Admirala Hippera,tak mě to pošle jen na link Bismarcka,nevíte někdo proč?Prostě se dá sosnout jen Bismarck,nic jinýho.Jestli dělám něco blbě,prosím o radu.Dík



Naposledy upravil MaxStierlitz dne 13. 09. 2009, 16:15, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ve kterym je to roce?Ze by treba este ty lode nebyly uplne dodelany v SH3 v 39. sem v pristavu videl tirpitz a este taky nebyl uplne dodelanej Smile


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ne, tady je to bug. Reseni je nepouzivat mody a nainstalovat jen jednu lod, kterou chci pouzivat.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to se omlouvám za fake.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tohle bude nejspíš tím, jak píše Gunter.
Hodně modů + různý lodě dohromady = zmatek, bugy a chyby...

SH4 má tu "smůlu", že toho pro ní vzniká hrozně moc od různých autorů a není v ničách silách uhlídat případné problémy se vzájemnou kompatibilitou.
Nestíhá se to ani u zásadních modů, natožpak u těchto drobnůstek...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám verzi 1,4 a nechce se mi dokupovat U-Boat Mision. Které mody mohu použít Question


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chci se zeptat zda existuje nějaký mod upravující motory - konkrétně mi vadí že lze plout maximální rychlostí aníž by se motory přehřívaly a poškozovaly.
Tuším že dokonce už i v oficiálním SH2 se motory přehřívaly a šlo je i zadřít - v SH4 nic takového není ani v modech - nebo se pletu?


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.