Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
vyškolení
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek vyškolení 
na forum  sem to hledal ale nenasel mozna jsem prehlidl.
v kariere muzu udelit medaile nebo vyskolit namornika aby byl dobry strelec atd......,ale ma nejaky smysl vyskolit dustojnika kdyz si ke kulometu nemuze sednout?


Citovat
Příspěvek  
jistě, důstojník se specializací zvyšuje efektivitu obsluze palubních zbraní

např.  u mne na věži velí důstojník se spec. Watchman, Gunner, Flak Gunner


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To není špatná kombinace. Já dal Watch, Flak a opravář. Dělo střílím osobně a pod vodou WO chlapíka využiju k rychlejším opravám, když na mě nahážou plechovky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
já sice střílím taky osobně, ale vysoká efektivita také zkracuje dobu nabíjení, takže mám pro věž optimální kombinaci


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No asi to taky zkusim a opraváře dám strojnímu Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ja teda osobne nestrilim protoze mi to moc nejde a navic jsem nikdy nevidel ze by kapitan strilel z kulometu nebo z dela.ale ta kombinace je dobra Smile


Citovat
Příspěvek  
No kulomet nechávám jiným, ale dělo jedině sám neb jsem ve skutečnosti byl na vojně střelec operátor, tak nemám probléma. Jenom ten účinek granátů je v commanderu dost mizerný. Někde jsem tu četl, že se dá udělat úprava, ale já bych chtěl max realitu, ovšem tohle se mi zdá na HE munici dost mizerný. Zdá se Vám to akorát nebo ne?


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já si myslím, že v SH Commanderu a tGW je nastavení děla o.k. Stejně dělo používám jen na dorážení, tak po jednom
dvou úhořích a to už na kocábce musí být vidět že má namále. Celkem mi ale vadí nepřítomnost světlic.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Počkej to máš nějaký divný, já tam světlice mám Smile ještě na to teda mrknu a jinak v tGW se mi zdá účinek HE gránátů vyšší.



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 07. 05. 2009, 10:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to bobo Wolf:
Jestli chceš reálnou střelbu, tak si nainstaluj GWX 3.0. a pak tam přetáhni Olce mod (doufám, že to půjde, s gwx 2.0 to šlo), pak budeš mít reálnou optiku a bez zoomu, účinek děla bude opravdu krutě malý stejně jako ve skutečnosti.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to saldy
To není špatný nápad, zkusim to, ale nejdřív se musím sžít s tGW. Už tak jsem z toho vykulenej. Teď jsem "objevil", díky DF, magnet roznětku pod kýl a je to super, zatím trénuju toto Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to saldy:
Hoja, taky teď testuju GWX 3.0 (standardně používám OLC mody a ruční zaměřování) a celý zbrojní arzenál (torpéda, dělo i flak) mě přišel ve srovnání s tGW OPĚT hodně předimenzovaný, ale to je asi dané modelem potápění v GWX. Nicméně jsem přes SH3 Mini Tweaker snížil účinnost torpéd a děla (flak skoro nepoužívám, tak sem se s ním nebabral) na MinEF=104, MaxEF=120, dělo 88 mm na MinEF=1, MaxEF=3, dělo 105 mm na MinEF=3, MaxEF=5 a můžu říct, že je to velice reálné. Někdy i na malou mrchu do 2500 BRT spotřebuju 2 torpéda. Jinak větší lodě (řádově +/- 6000 BRT) standardně na 2-3 torpéda, když je dobře trefené na 1dno... Včera sem trefil 3ma torpédama HMS Nelson (špatně, všechny do přední půlky lodě) a jen se mu potopila příď a pomalu odplul, což by v neupraveném GWX byl jasný frag. Teda všechno je testované jen v offline karieře, nemám doma net.



Naposledy upravil Karl von Bahnhof dne 23. 07. 2009, 05:53, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Karl von Bahnhof:

hele mam TGW 1.1a CZ a skoušel jsem to na 88 mm kanonu a špatně střílí, jak to mam spravit na max poškození..mám..minEF=3 a maxEF=5 ...

 Sad



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 08. 2009, 15:58, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.