Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Silent Hunter V oficiálně ohlášen
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Silent Hunter V oficiálně ohlášen 


prozatímní info:
- Očima kapitána: Projděte si přes vysoce detailně vymodelovanou ponorku z pohledu vlastních očí a dostaňte se do všech zákoutí.
- Buďte skutečným velitelem: spolupracujte s Vaší posádkou, sledujte jak vykonávají každodenní činnosti a poznejte napětí a strach uvnitř ponorky díky novému systému příkazů posádce.
- Válečná strategie: Zvolte si svou vlastní strategii a cíle díky novému systému úkolů a dynamické kampani.
- Nepřátelské chování: Objevte nové lokace, vylepšení a možnost doplňování zásob, zatímco se spojenecké lodě přibližují. Vše co uděláš má dopad na kampaň.
- Nové uživatelské rozhraní(myšák omdlel): Lov ve vodách se zcela předělaným rozhraním. Od ted každý začátečník může snadno a jednoduše ovládnout ponorkovou zbraň. V módu expert bude zase zkušený hráč schopen ovládat i to poslední tlačítko na ponorce sám.
- Filmovej zážitek: Poznej ten nejrealističtější a nejúžasnější Silent Hunter jaký byl dosud vytvořen. Vylepšená grafika okolního prostředí, super trooper detailní ponorka, racek, delfín, člun, pohled až si člověk cvrkne do trenek atd atd prostě samé důležité věci pro simulátor ponorek.


Silent Hunter 5 je plánován na začátek roku 2010.



Naposledy upravil Sarroth dne 04. 03. 2010, 22:03, celkově upraveno 9 krát.
Naposledy upravil Günther Königg dne 04. 03. 2010, 14:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
já jsem tradičně zdrženlivý, čili : už se nemůžu dočkat modu tGW 5  Very Happy

edit : UBI server zdá se býti "out of order" ... to není dobré znamení Sad



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 17. 08. 2009, 19:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A kurva, BdU se stěhuje směr Argentina. Gunthere už se těšíš?!  Laughing



Naposledy upravil Sarroth dne 17. 08. 2009, 22:48, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
takze si dovolim maly shrnuti, splneny sny vsech sh3karu Smile vykecavani s posadkou a pruchod lodi. Podivani jak funguje stelovani dieslu a cisteni cocek periskopu. Zasobovani lodi uprostred oceanu nebude znamenat preruseni mise Smile (doufam). Ikonkovy ovladani i pro idioty (cili mne). Your actions will directly impact the evolution of the campaign.  takze pokud potopim jednu lod uz ji znovu nepotkam? CINEMATIC EXPERIENCE.. takze to bude sakra dobre vypadat.  Silent Hunter?5 is scheduled for release in early 2010. takze v lete pristiho roku bude Smile)))



Naposledy upravil Hans Geher dne 18. 08. 2009, 21:51, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
no, to leto bych bral s rezervou, budem radi, kdyz to budeme mit pristi rok pod stromeckem  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no takze asi mozem zacat setrit na nejaku GTX 2xx alebo 48xx ku + ktovie co  Very Happy
filmek dobry, len nech to nezhovadia, len nech to nezhovadia, len nech to nezhovadia....  my god


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Modifikace starýho ftipu 
No tak je to takhle (sice starej fór, ale mě se líbí a dá se aplikovat na cokoliv  Very Happy ) :

Vývojář SH5 z UBi se neštasťastnou náhodou utopí na dovolené u Baltu a po smrti se setká u brány se svatým Petrem.
Svatý Petr mu povídá : " hele vývojář, tys nebyl ani špatnej ani dobrej, vyvíjels celkem dobrý hry co šli dobře vomodovat, na druhou stranu ses trochu nechával strhnout mainstreamem. Víš co ? Nechám tě vybrat : Nebe nebo peklo.
Vývojář ale nejní žádný naivní vořezávátko a povídá : a svatej Petře, můžu se nejdřív podívat a vyzkoušet si co a jak, jak to kde vypadá atd atd ?
Svatý Petr na to : jasně jen se podívaj, ale varuju tě, jakmile se jednou rozhodneš, už nebude cesta zpět !
Ok, dí Vývojář a jde se juknout do pekla. A v pekle to prostě žije, samej bar, levný skvělý pití, cíga zadarmo, samý krásný ženský prostě paráda. Jo to se mi líbí, to je pecka myslí si vývojář, ale pro sichr se ještě juknu jak to vypadá v nebi, co kdyby tam měli ještě levnější chlast, hezčí baby a Luckiny bez filtru zadáčo ... A tak jde .... a čeká ho šok, v nebi je nuda, andělíčci na obláčcích vydrnkávaj na harfičky an Angel a Angelo je diriguje, nikde žádnej bar, Kouření a močení na ulici zakázáno.
Tak tomu říkám peklo na nebi, myslí si vývojář a jde za svatým Petrem a povídá : hele, Petře poudám, chci do Pekla !
A rozmyslel sis to dobře vývojáři ? dí svatý Petr ...  Jojo, sem rozhodnutej praví vývojář a šup šup, ocitne se v Pekle ... všude samá nálevna 5. cenové kategorie, startky bez filtru za kilo, pifko jak chcanky a ženský ...jen samý travestiti .... Vývojář je upřímně zděšen a volá svatému Petrovi : Petře probůh, vždyť to tady vypadalo při exkurzi úplně jinak, takhle se mi to vůbec nelíbí  !!!

Jojo chlapče, odpoví mu svatý Petr, to bylo jenom intro z demoverze .... Smile

No jo no, sem skeptickej ale po tom fiasku s Falloutem 3 už to se mnou lepší nebude, to sem skoro obrečel, maximálně už můžu bejt jenom příjemně překvapenej Smile ... a zkušenost mi velí : bacha na líbivej obal a reklamu, obsah pak obvykle nestojí za nic  Confused

P.S. ani bych nechtěl bejt betatester jako spíš recenzent  Twisted Evil



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 18. 08. 2009, 09:14, celkově upraveno 3 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jj, taky bych nejasal predcasne,
ale mne aspon uspokojuje, ze se snad zase vracime do Atlantiku, ale jak podotknul Sarroth v prvnim prispevku, to ovladani, to ovladani ...... Embarassed

btw: Gunthere uz pises do Rumunska? Aby se nam nase investice vyplatila  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Už jsem napsal Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
...Na druhou stranu nutno říct, že video jako vřždy vypadá nádherně. Ale pro jistotu se budu každý večer modlit za Gameplay.... Wink


Dynamicka kampan je to, co je v SHIII a IV. To znamena, ze jednotlive mise se generuji az v prubehu kampane. Je to jedine dobre, protoze nedynamickou kampan a tedy predem definovane mise, mel treba SH II a to proste nebylo ono.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dnes se hodně u všech žánrů her tlačí na co největší volnost hráče. Doufejme, že to v Ubisoftu vědí!  Smile
Mohli by ale trochu rozpracovat to stereotypní zadání hlavního úkolu mise, tj. 24 hodinová hlídka v určeném čtverci.
To by mohli zpestřit a po splnění si dělej co chceš.  Wink

Jo a mě osobně by nevadil funkční model spotřeby paliva a možnost doplnění paliva bez postihu.
Ovšem reálně, ne že by borci z fóra trávili na moři celou válku.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek ...PC???? 
Průměrný PC je -NEJ dělo - k dnešnímu dni, v době vydání  to bude neviditelné, laserové, plastické atd.... Ale přez to, již nyní slintám a proto že jsem řádný ctitel této hry, nemohu se dočkati bez ohledu na cenovou relaci - budu raději o hladu, chlastat vodu a spát ve stanu .... Very Happy  Laughing  sonar (začínám šetřit) Jó, ach, kdy bude něco takového kolem B-17....


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to S.Standa.Hunter III 
dobry by bylo taky treba zasoby jidla a pitne vody Very Happy treba u kazdyho namornika by byl radek zkusenost,vydrz,zdravi,hlad Laughing
v SH3 sis mohl udelat z namornika doktora Smile a tady bys udelal treba i kuchare Laughing


Citovat
Příspěvek  
Mě by stačilo ovládání hlasem  Surprised  Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
já teda hlavne doufam ze "dojná  kráva" buda fungovat jak ma Surprised

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.