Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Doporučujete koupi sh3??
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Doporučujete koupi sh3?? 
zdary kapitáni. Nyní hraju SH4 a jsem spokojen, ale hrozně mi tam chybí ten atlantik. Teď stahuju mod do sh4 na atlantik, ale kdyz tady procitam do forum, kde vsude chvalite sh3, tak se ptam, jestli si ho mam koupit. Bude mi to za to stát??  Surprised


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zalezi co preferujes?
Jestli grafiku, tak SH4 je lepsi
Pokud hratelnost, tak zase SH3 - ale hlavne diky modum (zase abych moc nekrivdil SH4  Laughing  - az bude na trhu tak dlouho jako SH3 tak bude snad modu dost)

Muj subjektivni dojem - hrace SH3 - nemuzu si zvyknout na - pro mne nelogicke - ovladani.
Taky uz nehraju offline, pouze online.

EDIT: pri dnesnich cenach - do 500,-kc, bych to byt tebou zkusil  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 08. 2008, 20:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Stačí sa pozrieť
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=602&highlight=kopie++original
(Ak to rozmýšlaš takto)
Inak doporučujem.  Wink



Naposledy upravil cap.Andre!! dne 14. 08. 2008, 20:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek sh 
Dá se už sehnat za 300kč a nemusíš tam už dávat žádný patche ale balení už bohužel neobsahuje operační mapu.....já 100%doporučuju

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sh4 jsem hrál sice jen jednou a je lepší graficky, ale ne zas až o tolik, navíc hratelnost je, jak už tu bylo řečeno, lepší. Navíc nemám rád američany a kdybych musel hrát sh4 tak jedině verzi U-boat missions i když Wolwes of the pacific je příjemná změna. V SH3 je mnoho modu a patchů a multiplayer, který využívá asi víc hráčů a je tím zajímavjejši. Cena, která se pohybuje okolo 300kč je přijatelná. Já tedy preferuji Silent hunter 3. Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.