Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Maximální hodnocení na hlídku
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Taky nevydržím moc dlouho na jedné patrole většinou mi dojdou torpéda a musím se vrátit zpět na základnu. Nevýhoda je že pokud budu hrát jednu hlídku maximálně 2 hodiny, tak mi co nevidět kariéra skončí, aniž bych si pořádně zahrál a vylepšil ponorku a posádku. Mad
Mužu sice najít zásobovací loď, ale nemám tušení kde je a než bych hledal jí bez munice dlouhhé hodiny, to se radši vrátím na základnu Crying or Very sad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Co mě teda nejvíc ser... je ten výjezd z Lorientu to je tak navolit si trasu a jít na pivko  Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To mě taky štve já mám sice základnu v Kielu, ale než objedu celý dánsko abych se dostal do atlantiku tak je půlnoc Mad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A proč nepluješ kanálem? Wink


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Je tam kanál??? To jsem nevěděl. Hraju SH3 teprv chvili  Surprised  Surprised  Surprised
A v Kielu jsem ježtě kradší dobu.
Děkuji Very Happy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
2 pombo: V základním SH3 ten kanál není.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
pombocz napsal:
Je tam kanál??? To jsem nevěděl. Hraju SH3 teprv chvili  Surprised  Surprised  Surprised
A v Kielu jsem ježtě kradší dobu. Kde vůbec je? Nikdy jsem ho tam neviděl.
Děkuji Very Happy



_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Aha a omlouvám se za zprávu nahoře tu jsem napsal omylem. Chci si nainstalovat TGW nevíte kam?


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A co tak juknout do sekce SH3 Mody  Wink  ?!


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.